NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
4.HNL SREDIŠTE "A"
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B2
LIMAČI B4
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

1.kolo (27./28. kolovoza 2011.) u 18.00 h
P
2.kolo (3./4. rujna 2011.) u 17.00 h
8
27.8.
Slunj - Ivanja Reka
2-1
3.9.
Šparta Elektra - Gaj
1-1
Špansko - Zagorec
6-2
Tekstilac-Ravnice - Sloga-Gredelj
2-0
ZET - Tondach
3-1
Tondach - Maksimir
2-2
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
2-0
Ponikve - ZET
2-1
28.8.
Trešnjevka - Šparta Elektra (10.00 h)
2-3
Zagorec - Mladost
2-3
Trnje - Ilovac (10.00 h)
0-0
Ivanja Reka - Trnje
2-1
Mladost - Ponikve (10.00 h)
0-0
4.9.
Ilovac - Špansko (10.00 h)
0-2
Sloga-Gredelj - Gaj
1-0
Trešnjevka - Slunj (10.00 h)
2-0
3.kolo (10./11. rujna 2011.) u 16.30 h
P
4.kolo (13./14. rujna 2011.) u 16.30 h
8
10.9.
Slunj - Šparta Elektra
0-1
13.9.
Zagorec - Maksimir
0-0
Špansko - Ivanja Reka
0-0
14.9.
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
4-0
ZET - Zagorec
2-1
Tondach - Gaj
1-2
Maksimir - Ponikve
4-1
Ponikve - Sloga-Gredelj
1-2
11.9.
Trnje - Trešnjevka (10.00 h)
0-1
Ilovac - ZET
1-3
Mladost - Ilovac (10.00 h)
1-0
Ivanja Reka - Mladost
3-2
Sloga-Gredelj - Tondach
5-2
Trešnjevka - Špansko
2-1
Gaj - Tekstilac-Ravnice
4-1
Slunj - Trnje
0-0
5.kolo (17./18. rujna 2011.) u 16.30 h
P
6.kolo (24./25. rujna 2011.) u 16.30 h
8
17.9.
Špansko - Slunj
6-0
24.9.
Šparta Elektra - Tondach
3-1
ZET - Ivanja Reka
1-1
Ponikve - Tekstilac-Ravnice
3-2
Maksimir - Ilovac
2-0
Zagorec - Gaj
2-3
Tekstilac-Ravnice - Tondach
7-1
Ivanja Reka - Maksimir
2-2
18.9.
Trnje - Šparta Elektra (10.00 h)
2-1
Slunj - Mladost
1-1
Mladost - Trešnjevka (10.00 h)
0-4
25.9.
Ilovac - Sloga-Gredelj (10.00 h)
2-0
Sloga-Gredelj - Zagorec
1-0
Trešnjevka - ZET (10.00 h)
0-0
Gaj - Ponikve
2-0
Trnje - Špansko (10.00 h)
3-0
7.kolo (28. rujna 2011.) u 16.00 h
P
8.kolo (1./2. listopada 2011.) u 16.00 h
8
28.9.
Špansko - Šparta Elektra
2-1
1.10.
Zagorec - Tondach
3-0
Mladost - Trnje
1-3
Ivanja Reka - Gaj
4-1
ZET - Slunj
1-1
Slunj - Maksimir
0-2
Maksimir - Trešnjevka
2-0
Špansko - Mladost
0-3
Sloga-Gredelj - Ivanja Reka
0-0
2.10.
Ilovac - Tekstilac-Ravnice (10.00 h)
0-3
Gaj - Ilovac
4-0
Trešnjevka - Sloga-Gredelj (10.00 h)
4-2
Tekstilac-Ravnice - Zagorec
4-1
Trnje - ZET (10.00 h)
3-1
Tondach - Ponikve
0-2
Šparta Elektra - Ponikve
2-1
9.kolo (8./9. listopada 2011.) u 16.00 h
P
10.kolo (15./16. listopada 2011.) u 16.00 h
8
8.10.
ZET - Špansko
1-1
15.10.
Ivanja Reka - Tondach
9-2
Maksimir - Trnje
1-2
Slunj - Gaj
1-2
Tekstilac-Ravnice - Ivanja Reka
4-0
Špansko - Maksimir
1-1
Tondach - Ilovac
0-1
16.10.
Ilovac - Ponikve (10.00 h)
0-0
Ponikve - Zagorec
0-1
Trešnjevka - Tekstilac-Ravnice (10.00 h)
2-2
9.10.
Mladost - Šparta Elektra (10.00 h)
1-1
Trnje - Sloga-Gredelj (10.00 h)
3-0
Sloga-Gredelj - Slunj
5-1
Mladost - ZET (10.00 h)
0-0
Gaj - Trešnjevka
4-1
Šparta Elektra - Zagorec
1-0
11.kolo (22./23. listopada 2011.) u 15.30 h
P
12.kolo (29./30. listopada 2011.) u 15.30 h
8
22.10.
ZET - Šparta Elektra
2-0
29.10.
Ivanja Reka - Zagorec
2-0
Maksimir - Mladost
7-1
Slunj - Tondach
2-1
Tekstilac-Ravnice - Slunj
1-1
Špansko - Gaj
5-0
Tondach - Trešnjevka
1-4
ZET - Maksimir
1-4
Ponikve - Ivanja Reka
3-2
30.10.
Trešnjevka - Ponikve (10.00 h)
4-0
Zagorec - Ilovac
4-0
Trnje - Tekstilac-Ravnice (10.00 h)
0-0
23.10.
Sloga-Gredelj - Špansko
1-0
Mladost - Sloga-Gredelj (10.00 h)
2-1
Gaj - Trnje
4-1
Šparta Elektra - Ilovac (14.30 h)
3-0
13.kolo (5./6. studenog 2011.) u 14.00 h
P
14.kolo (12./13. studenog 2011.) u 14.00 h
8
5.11.
Maksimir - Šparta Elektra
3-1
12.11.
Slunj - Zagorec
2-1
Sloga-Gredelj - ZET
0-3
Špansko - Tondach
5-3
Tekstilac-Ravnice - Špansko
2-0
ZET - Gaj
0-0
Tondach - Trnje
0-3
Maksimir - Sloga-Gredelj
2-0
Ponikve - Slunj
1-1
13.11.
Trešnjevka - Ilovac (10.00 h)
9-1
Zagorec - Trešnjevka
0-4
Trnje - Ponikve (10.00 h)
5-0
6.11.
Ilovac - Ivanja Reka (10.00 h)
1-2
Mladost - Tekstilac-Ravnice (10.00 h)
1-1
Gaj - Mladost
1-0
Šparta Elektra - Ivanja Reka
1-0
15.kolo (19./20. studenog 2011.) u 13.30 h
P
16.kolo (21. ožujka 2012.) u 15.00 h
8
19.11.
Sloga-Gredelj - Šparta Elektra
0-2
21.3.
Šparta Elektra - Trešnjevka
3-2
Tekstilac-Ravnice - ZET
2-0
Ivanja Reka - Slunj
4-1
Tondach - Mladost
3-1
Ilovac - Trnje
0-1
Ponikve - Špansko
1-0
Zagorec - Špansko
4-1
Zagorec - Trnje
0-1
Ponikve - Mladost
0-2
Ivanja Reka - Trešnjevka
0-3
Tondach - ZET
0-6
20.11.
Ilovac - Slunj (10.00 h)
1-0
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
0-3
Gaj - Maksimir
1-0
Gaj - Sloga-Gredelj
4-0
17.kolo (3./4. ožujka 2012.) u 15.00 h
P
18.kolo (10./11. ožujka 2012.) u 15.00 h
8
3.3.
Maksimir - Tondach
2-1
10.3.
Šparta Elektra - Slunj
4-2
ZET - Ponikve
2-1
Ivanja Reka - Špansko
1-1
Špansko - Ilovac
3-0
Zagorec - ZET
3-0
Slunj - Trešnjevka
0-1
Ponikve - Maksimir
1-0
4.3.
Mladost - Zagorec (10.00 h)
1-0
Tondach - Sloga-Gredelj
3-2
Trnje - Ivanja Reka (10.00 h)
3-1
Tekstilac-Ravnice - Gaj
3-3
Gaj - Šparta Elektra
0-1
11.3.
Trešnjevka - Trnje (10.00 h)
0-0
Sloga-Gredelj - Tekstilac-Ravnice
0-5
Ilovac - Mladost (10.00 h)
2-1
19.kolo (17./18. ožujka 2012.) u 15.00 h
P
20.kolo (24./25. ožujka 2012.) u 15.00 h
8
17.3.
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
1-1
24.3.
Šparta Elektra - Trnje
0-0
Maksimir - Zagorec
1-1
Slunj - Špansko
1-2
ZET - Ilovac
3-0
Ivanja Reka - ZET
1-2
Špansko - Trešnjevka
3-0
Zagorec - Sloga-Gredelj
4-0
18.3.
Mladost - Ivanja Reka (10.00 h)
0-2
Ponikve - Gaj
1-1
Trnje - Slunj (10.00 h)
3-0
Tondach - Tekstilac-Ravnice
0-4
Gaj - Tondach
4-1
25.3.
Trešnjevka - Mladost (10.00 h)
1-1
Sloga-Gredelj - Ponikve
3-1
Ilovac - Maksimir (10.00 h)
0-2
21.kolo (31. ožujka / 1. travnja 2012.) u 16.00 h
P
22.kolo (6./7. travnja 2012.) u 16.30 h
8
31.3.
Tondach - Šparta Elektra
0-2
6.4.
Šparta Elektra - Špansko
1-1
Tekstilac-Ravnice - Ponikve
7-1
7.4.
Trnje - Mladost
4-0
Maksimir - Ivanja Reka
2-0
Slunj - ZET
1-0
ZET - Trešnjevka
0-1
Trešnjevka - Maksimir
1-1
Špansko - Trnje
1-0
Ivanja Reka - Sloga-Gredelj
7-0
1.4.
Mladost - Slunj (10.00 h)
0-0
Ilovac - Gaj
2-2
Gaj - Zagorec
1-4
Zagorec - Tekstilac-Ravnice
1-0
Sloga-Gredelj - Ilovac
4-2
Ponikve - Tondach
1-2
23.kolo (14./15. travnja 2012.) u 16.30 h
P
24.kolo (21./22. travnja 2012.) u 16.30 h
8
14.4.
Ponikve - Šparta Elektra
0-2
21.4.
Špansko - ZET
0-2
Tondach - Zagorec
2-2
Slunj - Sloga-Gredelj
2-0
Tekstilac-Ravnice - Ilovac
5-0
Ivanja Reka - Tekstilac-Ravnice
0-2
Maksimir - Slunj
3-0
Zagorec - Ponikve
2-1
ZET - Trnje
3-2
22.4.
Trnje - Maksimir (10.00 h)
1-1
15.4.
Mladost - Špansko (10.00 h)
1-1
Trešnjevka - Gaj (10.00 h)
0-2
Gaj - Ivanja Reka
3-2
Ilovac - Tondach (10.00 h)
1-1
Sloga-Gredelj - Trešnjevka
0-7
Šparta Elektra - Mladost (17.00 h)
2-2
25.kolo (25. travnja 2012.) u 16.30 h
P
26.kolo (28./29. travnja 2012.) u 17.00 h
8
25.4.
Zagorec - Šparta Elektra
1-1
28.4.
Špansko - Sloga-Gredelj
2-0
Ponikve - Ilovac
8-2
Slunj - Tekstilac-Ravnice
0-2
Tondach - Ivanja Reka
1-2
Ivanja Reka - Ponikve
2-2
Tekstilac-Ravnice - Trešnjevka
2-0
29.4.
Mladost - Maksimir (10.00 h)
0-0
Gaj - Slunj
2-1
Trnje - Gaj (10.00 h)
3-0
Sloga-Gredelj - Trnje
0-3
Trešnjevka - Tondach (10.00 h)
9-1
Maksimir - Špansko
1-1
Ilovac - Zagorec (10.00 h)
2-4
ZET - Mladost
0-0
Šparta Elektra - ZET
1-2
27.kolo (5./6. svibnja 2012.) u 17.00 h
P
28.kolo (9./12./13./15. svibnja 2012.) u 17.00 h
8
5.5.
Zagorec - Ivanja Reka
4-3
9.5.
Špansko - Tekstilac-Ravnice
1-1
Ponikve - Trešnjevka
3-3
12.5.
ZET - Sloga-Gredelj
9-0
Tondach - Slunj
1-2
Ivanja Reka - Ilovac
4-0
Tekstilac-Ravnice - Trnje
3-0
13.5.
Mladost - Gaj (10.00 h)
0-2
Maksimir - ZET
4-1
Trnje - Tondach (10.00 h)
6-0
6.5.
Ilovac - Šparta Elektra (10.00 h)
1-0
Trešnjevka - Zagorec (10.00 h)
4-1
Gaj - Špansko
1-0
Slunj - Ponikve
0-0
Sloga-Gredelj - Mladost
0-3
15.5.
Šparta Elektra - Maksimir
1-1
29.kolo (20. svibnja 2012.) u 17.00 h
P
30.kolo (26./27. svibnja 2012.) u 17.00 h
8
20.5.
Ivanja Reka - Šparta Elektra
2-3
26.5.
Šparta Elektra - Sloga-Gredelj
4-1
Ilovac - Trešnjevka
1-2
Maksimir - Gaj
2-0
Zagorec - Slunj
4-0
ZET - Tekstilac-Ravnice
0-2
Ponikve - Trnje
0-5
Mladost - Tondach
2-4
Tondach - Špansko
1-1
Trnje - Zagorec
6-1
Tekstilac-Ravnice - Mladost
2-0
Slunj - Ilovac
1-0
Gaj - ZET
3-0
Trešnjevka - Ivanja Reka
6-0
Sloga-Gredelj - Maksimir
0-4
27.5.
Špansko - Ponikve
2-1
POPIS STRIJELACA
4.HNL Središte - podskupina "A"