NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2017.) u 15.30 h
P
2.kolo (13. rujna 2017.) u 15.30 h
8
ZET - Gorica II (10.09., 10.00 h)
1-5
Gorica II - Špansko II
3-0
Inter-Zaprešić II - Dugo Selo (10.09.)
2-1
Jarun - Vrbovec (03.09., 15.30 h)
0-4
Ilovac - Prigorje (02.12., 12.00 h)
0-2
Maksimir - Concordia
0-0
Mladost - Maksimir (10.00 h)
3-2
Prigorje - Mladost
3-0
Concordia - Jarun (30.08., 16.00 h)
0-0
Dugo Selo - Ilovac (14.09.)
2-1
Vrbovec - Špansko II (30.08., 16.00 h)
1-4
ZET - Inter-Zaprešić II (05.10., 16.30 h)
0-3
3.kolo (17. rujna 2017.) u 15.00 h
P
4.kolo (24. rujna 2017.) u 15.00 h
8
Inter-Zaprešić II - Gorica II
2-2
Gorica II - Jarun (14.00 h)
3-0
Ilovac - ZET (16.09.)
2-1
Maksimir - Špansko II
1-10
Mladost - Dugo Selo (12.10.)
0-7
Prigorje - Vrbovec (23.09.)
2-3
Concordia - Prigorje (16.09.)
0-2
Dugo Selo - Concordia
4-2
Vrbovec - Maksimir (10.00 h)
2-2
ZET - Mladost (12.00 h)
3-0
Špansko II - Jarun
8-2
Ilovac - Inter-Zaprešić II (30.08., 16.00 h)
1-6
5.kolo (30. rujna 2017.) u 14.30 h
P
6.kolo (8. listopada 2017.) u 14.30 h
8
Ilovac - Gorica II
0-6
Gorica II - Maksimir (14.00 h)
6-0
Inter-Zaprešić II - Mladost (03.09., 15.30 h)
12-0
Prigorje - Jarun (07.10.)
5-0
Concordia - ZET
2-3
Dugo Selo - Špansko II
2-0
Vrbovec - Dugo Selo (01.10., 10.00 h)
0-8
ZET - Vrbovec (10.00 h)
2-1
Špansko II - Prigorje
1-2
Inter-Zaprešić II - Concordia
3-0
Jarun - Maksimir (01.10., 14.30 h)
2-0
Ilovac - Mladost (07.10.)
1-0
7.kolo (15. listopada 2017.) u 14.00 h
P
8.kolo (22. listopada 2017.) u 14.00 h
8
Mladost - Gorica II
0-4
Gorica II - Prigorje (21.10.)
4-1
Concordia - Ilovac (14.10.)
3-5
Dugo Selo - Maksimir
4-0
Vrbovec - Inter-Zaprešić II (10.00 h)
0-7
ZET - Jarun (10.00 h)
0-3
Špansko II - ZET
3-3
Inter-Zaprešić II - Špansko II
11-0
Jarun - Dugo Selo
0-4
Ilovac - Vrbovec (21.10.)
2-1
Maksimir - Prigorje
0-3
Mladost - Concordia
1-5
9.kolo (29. listopada 2017.) u 13.30 h
P
10.kolo (5. studenog 2017.) u 13.00 h
8
Concordia - Gorica II (28.10.)
1-0
Gorica II - Dugo Selo (14.00 h)
0-1
Vrbovec - Mladost (10.00 h)
2-0
ZET - Prigorje (10.00 h)
2-1
Špansko II - Ilovac
1-4
Inter-Zaprešić II - Maksimir
10-1
Jarun - Inter-Zaprešić II
2-4
Ilovac - Jarun (04.11.)
2-3
Maksimir - ZET
1-2
Mladost - Špansko II
2-0
Prigorje - Dugo Selo (28.10.)
0-2
Concordia - Vrbovec (04.11.)
0-1
11.kolo (12. studenog 2017.) u 13.00 h
P
12.kolo (19. studenog 2017.) u 13.00 h
8
Vrbovec - Gorica II (12.00 h)
1-3
Gorica II - ZET
1-1
Špansko II - Concordia
1-2
Dugo Selo - Inter-Zaprešić II (12.45 h)
1-0
Jarun - Mladost
4-0
Prigorje - Ilovac (18.11., 12.00 h)
6-0
Maksimir - Ilovac
6-3
Maksimir - Mladost
8-0
Prigorje - Inter-Zaprešić II (11.11.)
0-3
Jarun - Concordia (12.45 h)
1-3
Dugo Selo - ZET
4-0
Špansko II - Vrbovec (02.12., 12.00 h)
0-6
13.kolo (26. studenog 2017.) u 12.30 h
P
14.kolo (10. ožujka 2018.) u 13.30 h
8
Špansko II - Gorica II (25.11., 12.00 h)
1-2
Gorica II - Inter-Zaprešić II
2-3
Vrbovec - Jarun (10.00 h)
3-0
ZET - Ilovac (06.04., 15.00 h)
6-2
Concordia - Maksimir (25.11.)
4-0
Dugo Selo - Mladost (11.03.)
9-0
Mladost - Prigorje
0-1
Prigorje - Concordia
5-0
Ilovac - Dugo Selo (25.11., 12.00 h)
1-4
Maksimir - Vrbovec (11.03., 14.00 h)
1-0
Inter-Zaprešić II - ZET (13.00 h)
4-1
Jarun slobodan
-
15.kolo (18. ožujka 2018.) u 13.30 h
P
16.kolo (25. ožujka 2018.) u 13.30 h
8
Jarun - Gorica II
1-8
Gorica II - Ilovac
1-2
Vrbovec - Prigorje (10.00 h)
0-2
Mladost - Inter-Zaprešić II
1-4
Concordia - Dugo Selo
2-5
ZET - Concordia (03.04., 16.30 h)
5-0
Mladost - ZET (25.04., 17.00 h)
2-4
Dugo Selo - Vrbovec (06.04., 16.00 h)
5-0
Inter-Zaprešić II - Ilovac (17.00 h)
3-0
Maksimir - Jarun
5-1
Maksimir slobodan
-
Prigorje slobodno
-
17.kolo (29. ožujka 2018.) u 13.45 h
P
18.kolo (4. travnja 2018.) u 14.00 h
8
Maksimir - Gorica II (10.00 h)
3-3
Gorica II - Mladost
3-0 (b.b.)
Jarun - Prigorje (10.00 h)
0-1
Ilovac - Concordia
3-0 (b.b.)
Vrbovec - ZET (30.03., 15.00 h)
2-1
Inter-Zaprešić II - Vrbovec (03.04., 11.30 h)
8-0
Concordia - Inter-Zaprešić II
0-1
Dugo Selo - Jarun (14.00 h)
3-0
Mladost - Ilovac
1-4
Prigorje - Maksimir
4-0
Dugo Selo slobodno
-
ZET slobodan
-
19.kolo (8. travnja 2018.) u 14.00 h
P
20.kolo (15. travnja 2018.) u 14.30 h
8
Prigorje - Gorica II (07.04.)
2-1
Gorica II - Concordia (13.05., 18.00 h)
9-1
Maksimir - Dugo Selo
1-6
Mladost - Vrbovec
0-0
Jarun - ZET
0-3
Inter-Zaprešić II - Jarun (17.00 h)
5-0
Vrbovec - Ilovac (10.00 h)
1-1
ZET - Maksimir (14.04., 14.00 h)
3-2
Concordia - Mladost (14.30 h)
8-0
Dugo Selo - Prigorje
2-1
Inter-Zaprešić II slobodan
-
Ilovac slobodan
-
21.kolo (22. travnja 2018.) u 14.30 h
P
22.kolo (29. travnja 2018.) u 14.45 h
8
Dugo Selo - Gorica II
1-0
Gorica II - Vrbovec
3-1
Prigorje - ZET
0-3
Mladost - Jarun
1-2
Maksimir - Inter-Zaprešić II
1-2
Ilovac - Maksimir (27.04., 16.30 h)
6-1
Jarun - Ilovac
2-4
Inter-Zaprešić II - Prigorje
8-1
Vrbovec - Concordia (10.00 h)
18-2
ZET - Dugo Selo (10.00 h)
2-4
Mladost slobodna
-
Concordia slobodna
-
1. Dugo Selo
20
19
0
1
77 - 12
57
2. Inter-Zaprešić II
20
18
1
1
90 - 14
55
3. Gorica II
20
11
3
6
64 - 22
36
4. Prigorje (Žerjavinec)
20
12
0
8
42 - 28
36
5. ZET (Zagreb)
20
11
1
8
43 - 39
34
6. Ilovac (Karlovac)
20
10
0
10
42 - 54
30
7. Vrbovec (-1)
20
7
2
11
39 - 51
22
8. Concordia (Zagreb) (-1)
20
5
2
13
33 - 66
16
9. Jarun (Zagreb)
20
5
1
14
21 - 58
16
10. Maksimir (Zagreb)
20
4
3
13
34 - 64
15
11. Mladost (Petrinja) (-1)
20
1
1
18
9 - 86
3
odustali:
  Špansko II (Zagreb)
13
3
1
9
29 - 41
10
Napomena: Špansko II je nakon 13 odigranih kola odustalo od natjecanja i svi se njegovi rezultati brišu
9. rujna 2017.
1.kolo
Mladost - Maksimir
Petrinja
3-2
Strijelac: Palić 2
13. rujna 2017.
2.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
0-0
17. rujna 2017.
3.kolo
Vrbovec - Maksimir
Vrbovec
2-2
Strijelac: Palić 2
20. rujna 2017.
Kup, pretkolo
Maksimir - Hrv. dragovoljac
Oboj, Zagreb
0-13
24. rujna 2017.
4.kolo
Maksimir - Špansko II
Oboj, Zagreb
1-10
Strijelac: Palić
1. listopada 2017.
5.kolo
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
2-0
8. listopada 2017.
6.kolo
Gorica II - Maksimir
Velika Gorica
6-0
15. listopada 2017.
7.kolo
Maksimir - Prigorje
Oboj, Zagreb
0-3
22. listopada 2017.
8.kolo
Dugo Selo - Maksimir
Dugo Selo
4-0
29. listopada 2017.
9.kolo
Maksimir - ZET
Oboj, Zagreb
1-2
Strijelac: Tupek
5. studenog 2017.
10.kolo
Inter-Zaprešić II - Maksimir
Zaprešić
10-1
Strijelac: Bajrić
12. studenog 2017.
11.kolo
Maksimir - Ilovac
Oboj, Zagreb
6-3
Strijelci: Pavlović 3, Prenkpalaj 2, Tupek
19. studenog 2017.
12.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
8-0
Strijelci: Pavlović 3, Dučkić 2, Tupek, Kruljac, Milošević (ag)
25. studenog 2017.
13.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
4-0
11. ožujka 2018.
14.kolo
Maksimir - Vrbovec
Oboj, Zagreb
1-0
Strijelac: Pavlović
18. ožujka 2018.
15.kolo
Maksimir slobodan
Oboj, Zagreb
0-0
25. ožujka 2018.
16.kolo
Maksimir - Jarun
Oboj, Zagreb
5-1
Strijelci: Pavlović 2, Mandić 2, Babić
29. ožujka 2018.
17.kolo
Maksimir - Gorica II
Oboj, Zagreb
3-3
Strijelci: Dauti 2, Prenkpalaj
4. travnja 2018.
18.kolo
Prigorje - Maksimir
Žerjavinec
4-0
8. travnja 2018.
19.kolo
Maksimir - Dugo Selo
Oboj, Zagreb
1-6
Strijelac: Mandić
14. travnja 2018.
20.kolo
ZET - Maksimir
Savica, Zagreb
3-2
Strijelac: Prenkpalaj 2
22. travnja 2018.
21.kolo
Maksimir - Inter-Zaprešić II
Oboj, Zagreb
1-2
Strijelac: Mandić
27. travnja 2018.
22.kolo
Ilovac - Maksimir
Ilovačka šuma, Karlovac
6-1
Strijelac: Pavlović
6. svibnja 2018.
1.kolo PO
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
1-0
13. svibnja 2018.
2.kolo PO
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
2-2
Strijelci: Mandić, Dauti

Rezultati: KADETI - 2017./2018.

3. NL Središte