NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL SREDIŠTE
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI B1
ZAGIĆI B2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na jesen uključuju u Hrvatski kup * Broj u zagradi označava stupanj natjecanja dotičnog kluba *

Pokal Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2017./18.

Pretkolo (6. rujna 2017.) u 17.00 h - igraju klubovi 1.(12 od 14), 2. i 3. zagrebačke lige
6.9.
Čehi (6) - Kašina (6)
0-1
6.9.
Brezovica (5) - Zagreb 041 (7)
5-1
Sava (Z) (6) - Travno (7)
9-0
Omladinac (7) - Sesvetski Kraljevec (5)
0-3 (b.b.)
Polet (6) - Odra (5)
6-0
Ivanja Reka (5) - Gavran 2003 (7)
5-0
Nur (6) - Botinec (6)
1-2
Mala Mlaka (7) - Šparta Elektra (5)
0-3 (b.b.)
Sava (J) (6) - Studentski grad (5)
0-3 (b.b.)
Čulinec (6) - Mladost (DD) (6)
1-0
ZET (5) - Zelengaj 1948 (7)
5-0
Trešnjevka (5) - Hrašće (7)
3-0 (b.b.)
Tekstilac-Ravnice (6) - Prečko (5)
2-2 (1-4 - 11m)
Blato (5) - Concordia (5)
0-4
Bubamara (7) - Prigorje (M) (5)
1-3
Hrvatski Leskovac (6) - Prigorje (Ž) (6)
0-0 (0-3 - 11m)
Slobodni: Mladost (B) (5), Sloga-Gredelj (5)
1.kolo (20. rujna 2017.) u 16.30 h - igraju pobjednici iz 1. pretkola, te se uključuju klubovi sve do 1. HNL
19.9.
Čulinec (6) - Lučko (2)
0-2
20.9.
Sesvetski Kraljevec (5) - Jarun (4)
2-1
20.9.
Botinec (6) - Špansko (3)
3-3 (5-3 - 11m)
3.10. 16.00 h
Brezovica (5) - Hrvatski dragovoljac (2)
0-1
Trešnjevka (5) - Kustošija (2)
1-5
Polet (6) - Dubrava Tim Kabel (3)
0-2
Šparta Elektra (5) - ZET (5)
0-4
Ivanja Reka (5) - Maksimir (3)
0-3
Prigorje (Ž) (6) - Trnje (3)
0-2
4.10. 16.00 h
Sloga-Gredelj (5) - Dinamo (OO) (4)
1-0
Concordia (5) - Ponikve (4)
0-1
Sava (Z) (6) - Sesvete (2)
1-5
Prečko (5) - Prigorje (M) (5)
1-4
Studentski grad (5) - Vrapče (3)
0-3 (b.b.)
Kašina (6) - HAŠK (3)
0-2
11.10.
Mladost (B) (5) - Rudeš (1) (15.30 h)
0-10
2.kolo (11. listopada 2017.) u 15.30 h - igraju pobjednici iz 1. kola
11.10.
Prigorje (M) (5) - Ponikve (4)
1-0
18.10.
Rudeš (1) - Sesvete (2)
2-0
Sloga-Gredelj (5) - Botinec (6)
1-2
25.10. 15.00 h
Kustošija (2) - Trnje (3)
3-1
Dubrava Tim Kabel (3) - HAŠK (3)
1-3
Lučko (2) - ZET (5)
1-1 (4-2 - 11m)
Vrapče (3) - Maksimir (3)
1-0
S. Kraljevec (5) - Hrv. dragovoljac (2)
1-3
3.kolo (proljeće 2018.) - igraju pobjednici iz 2. kola
?
Rudeš (1) - Vrapče (3)
-
?
Prigorje (M) (5) - Kustošija (2)
-
HAŠK (3) - Hrv. dragovoljac (2)
-
Botinec (6) - Lučko (2)
-
Poluzavršnica (proljeće 2018.) - igraju pobjednici iz 3. kola
Završnica (proljeće 2018.)
POBJEDNICI KUPA ZNS-a