NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 11.00 h
P
2.kolo (16. rujna 2018.) u 10.00 h
8
Prigorje (M) - Jarun
5-4
Jarun - Maksimir (15.09., 11.00 h)
0-1
Studentski grad - Trešnjevka
odgoda
Devetka - Škola nogometa Maksimir
odgoda
Mladost - Prečko (08.09., 10.00 h)
4-2
Sesvetski Kraljevec - ZET (15.09., 11.00 h)
3-1
Ravnice - Prigorje (Ž) (02.12., 13.00 h)
1-0
Prigorje (Ž) - Brezovica
3-3
Brezovica - Sesvetski Kraljevec (09.09.)
3-6
Prečko - Ravnice
9-0
ZET - Devetka
odgoda
Trešnjevka - Mladost (15.09., 11.00 h)
6-0
ŠN Maksimir - Maksimir (11.11., 11.00 h)
1-2
Prigorje (M) - Studentski grad (11.00 h)
2-2
3.kolo (22. rujna 2018.) u 11.00 h
P
4.kolo (29. rujna 2018.) u 11.00 h
8
Studentski grad - Jarun
2-4
Jarun - Devetka
0-0
Mladost - Prigorje (M) (19.10., 17.30 h)
2-1
Sesvetski Kraljevec - Maksimir (9.00 h)
2-3
Ravnice - Trešnjevka (10.00 h)
0-3
Prigorje (Ž) - ŠN Maksimir (30.09., 10.00 h)
1-3
Brezovica - Prečko (23.09., 11.00 h)
3-2
Prečko - ZET (12.30 h)
0-1
ZET - Prigorje (Ž)
2-2
Trešnjevka - Brezovica (30.09.)
7-0
ŠN Maksimir - Sesvetski Kraljevec (10.00 h)
0-0
Prigorje (M) - Ravnice (30.09.)
7-0
Maksimir - Devetka
4-0
Studentski grad - Mladost (10.00 h)
3-0
5.kolo (6. listopada 2018.) u 10.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2018.) u 11.00 h
8
Mladost - Jarun
5-1
Jarun - Sesvetski Kraljevec
0-4
Ravnice - Studentski grad (11.00 h)
0-2
Prigorje (Ž) - Devetka (9.00 h)
0-2
Brezovica - Prigorje (M) (07.10., 11.00 h)
1-2
Prečko - Maksimir (12.00 h)
1-3
ZET - Trešnjevka
1-3
Trešnjevka - Škola nogometa Maksimir
2-1
ŠN Maksimir - Prečko (07.10., 12.00 h)
5-1
Prigorje (M) - ZET
1-3
Maksimir - Prigorje (Ž) (16.00 h)
6-1
Studentski grad - Brezovica (10.00 h)
3-1
Devetka - Sesvetski Kraljevec (13.00 h)
0-2
Mladost - Ravnice (10.00 h)
7-3
7.kolo (13. listopada 2018.) u 10.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2018.) u 11.00 h
8
Ravnice - Jarun
1-2
Jarun - Prigorje (Ž) (24.10., 19.00 h)
1-3
Brezovica - Mladost (14.10., 11.00 h)
2-4
Prečko - Sesvetski Kraljevec (10.00 h)
0-1
ZET - Studentski grad
2-5
Trešnjevka - Devetka
2-0
ŠN Maksimir - Prigorje (M) (14.10., 13.00 h)
0-2
Prigorje (M) - Maksimir (02.12., 12.30 h)
0-6
Maksimir - Trešnjevka (14.00 h)
0-3
Studentski grad - ŠN Maksimir (12.00 h)
2-4
Devetka - Prečko (14.00 h)
2-0
Mladost - ZET (10.00 h)
4-1
Sesvetski Kraljevec - Prigorje (Ž) (12.00 h)
11-0
Ravnice - Brezovica (12.00 h)
3-2
9.kolo (28. listopada 2018.) u 11.00 h
P
10.kolo (3. studenog 2018.) u 12.00 h
8
Brezovica - Jarun
3-2
Jarun - Prečko (06.11., 19.00 h)
5-2
ZET - Ravnice (27.10., 11.30 h)
1-0
Trešnjevka - Prigorje (Ž) (14.11., 19.00 h)
9-0
Škola nogometa Maksimir - Mladost (16.12.)
4-2
Prigorje (M) - Sesvetski Kraljevec (04.11., 11.00 h)
0-3
Maksimir - Studentski grad
3-0
Studentski grad - Devetka (12.11., 19.00 h)
2-5
Devetka - Prigorje (M) (27.10., 14.00 h)
3-2
Mladost - Maksimir (11.00 h)
1-3
Sesvetski Kraljevec - Trešnevka (27.10., 9.00 h)
1-2
Ravnice - Škola nogometa Maksimir
2-1
Prigorje (Ž) - Prečko (10.00 h)
7-1
Brezovica - ZET
odgoda
11.kolo (10. studenog 2018.) u 9.00 h
P
12.kolo (17. studenog 2018.) u 11.00 h
8
ZET - Jarun (11.30 h)
4-0
Jarun - Trešnjevka
3-6
ŠN Maksimir - Brezovica (13.00 h)
3-0
Prigorje (M) - Prečko (18.11.)
3-0
Maksimir - Ravnice (15.00 h)
6-0
Studentski grad - Prigorje (Ž) (9.00 h)
4-0
Devetka - Mladost (11.11., 11.00 h)
3-0
Mladost - Sesvetski Kraljevec
odgoda
Sesv. Kraljevec - Studentski grad
5-1
Ravnice - Devetka (12.00 h)
1-2
Prigorje (Ž) - Prigorje (M) (11.11.)
1-4
Brezovica - Maksimir (18.11., 13.00 h)
0-3
Prečko - Trešnjevka (11.11., 10.00 h)
0-4
ZET - Škola nogometa Maksimir (11.30 h)
1-6
13.kolo (24. studenog 2018.) u 9.00 h
P
14.kolo (proljeće 2019.)
8
Škola nogometa Maksimir - Jarun (12.00 h)
3-0
Jarun - Prigorje (M)
-
Maksimir - ZET (04.12., 20.00 h)
2-0
Trešnjevka - Studentski grad
-
Devetka - Brezovica (12.00 h)
4-1
Prečko - Mladost
-
Sesvetski Kraljevec - Ravnice
5-1
Prigorje (Ž) - Ravnice
-
Prigorje (Ž) - Mladost (21.11., 19.00 h)
2-5
Sesvetski Kraljevec - Brezovica
-
Prečko - Studentski grad (10.00 h)
0-3
Devetka - ZET
-
Trešnjevka - Prigorje (M)
odgoda
Maksimir - Škola nogometa Maksimir
-
1. Maksimir (Zagreb)
13
12
0
1
42 - 9
36
2. Trešnjevka (Zagreb)
11
11
0
0
47 - 6
33
3. Sesvetski Kraljevec
12
9
1
2
43 - 11
28
4. Škola nogometa Maksimir (Zg)
12
7
1
4
31 - 15
22
5. Devetka (Zagreb)
11
7
1
3
21 - 14
22
6. Mladost (Buzin)
12
7
0
5
34 - 31
21
7. Prigorje (Markuševec)
12
6
1
5
29 - 25
19
8. Studentski grad (Zagreb)
12
6
1
5
29 - 26
19
9. ZET (Zagreb)
11
4
1
6
17 - 26
13
10. Jarun (Zagreb)
13
3
1
9
22 - 39
10
11. Ravnice (Zagreb)
13
3
0
10
12 - 47
9
12. Prigorje (Žerjavinec)
13
2
2
9
20 - 52
8
13. Brezovica
12
2
1
9
19 - 42
7
14. Prečko (Zagreb)
13
1
0
12
18 - 41
3
8. rujna 2018.
1.kolo
Škola nog. Maksimir - Maksimir
Prilesje, Zagreb
odgođeno
15. rujna 2018.
2.kolo
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
0-1
22. rujna 2018.
3.kolo
Maksimir - Devetka
Oboj, Zagreb
4-0
29. rujna 2018.
4.kolo
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
Sesvetski Kraljevec
2-3
6. listopada 2018.
5.kolo
Maksimir - Prigorje (Ž)
Oboj, Zagreb
6-1
8. listopada 2018.
6.kolo
Prečko - Maksimir
Dekanići, Zagreb
1-3
13. listopada 2018.
7.kolo
Maksimir - Trešnjevka
Oboj, Zagreb
0-3
28. listopada 2018.
9.kolo
Maksimir - Studentski grad
Oboj, Zagreb
3-0
3. studenog 2018.
10.kolo
Mladost - Maksimir
Ulica mladosti, Buzin
1-3
10. studenog 2018.
11.kolo
Maksimir - Ravnice
Oboj, Zagreb
6-0
11. studenog 2018.
1.kolo
Škola nog. Maksimir - Maksimir
Prilesje, Zagreb
1-2
18. studenog 2018.
12.kolo
Brezovica - Maksimir
Brezovica
0-3
2. prosinca 2018.
8.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Oboj, Zagreb
0-6
4. prosinca 2018.
13.kolo
Maksimir - ZET
Oboj, Zagreb
2-0

Rezultati: LIMAČI B2 - 2018./2019.

2. zagrebačka nogometna liga

ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1