NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (8. listopada 2012.) u 9.00 h
P
2.kolo (8. rujna 2012.) u 9.00 h
8
Concordia - Jarun
1-6
Jarun - Šparta Elektra
9-0
Studentski grad - Vrapče
5-0
Rudeš - Maksimir
1-3
Tekstilac-Ravnice - Lučko
0-3
ZET - HAŠK
2-1
Sesvetski Kraljevec - ZET (11.10., 18.00 h)
2-1
Lučko - Sesvetski Kraljevec (09.09.)
1-4
HAŠK - Rudeš
1-0
Vrapče - Tekstilac-Ravnice
1-6
Maksimir - Šparta Elektra
9-0
Concordia - Studentski grad
6-2
3.kolo (15. rujna 2012.) u 9.00 h
P
4.kolo (22. rujna 2012.) u 9.00 h
8
Studentski grad - Jarun (16.09.)
0-8
Jarun - Rudeš
1-1
Tekstilac-Ravnice - Concordia
4-5
ZET - Šparta Elektra
5-0
Sesvetski Kraljevec - Vrapče
9-1
Lučko - Maksimir (23.09.)
0-4
HAŠK - Lučko (15.00 h)
4-1
Vrapče - HAŠK
0-11
Maksimir - ZET
7-0
Concordia - Sesvetski Kraljevec
1-2
Šparta Elektra - Rudeš (8.30 h)
0-6
Studentski grad - Tekstilac-Ravnice (23.09.)
7-2
5.kolo (29. rujna 2012.) u 9.00 h
P
6.kolo (6. listopada 2012.) u 9.00 h
8
Tekstilac-Ravnice - Jarun
1-7
Jarun - ZET (14.10., 13.00 h)
2-2
Sesvetski Kraljevec - Studentski grad (10.00 h)
2-1
Lučko - Rudeš (07.10.)
0-6
HAŠK - Concordia (14.30 h)
2-0
Vrapče - Šparta Elektra
1-1
Maksimir - Vrapče
12-0
Concordia - Maksimir
1-2
Šparta Elektra - Lučko
0-4
Studentski grad - HAŠK (07.10.)
0-5
Rudeš - ZET
3-1
Tekstilac-Ravnice - Sesvetski Kraljevec
0-8
7.kolo (13. listopada 2012.) u 9.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2012.) u 9.00 h
8
Sesvetski Kraljevec - Jarun
2-0
Jarun - Lučko (10.00 h)
5-1
HAŠK - Tekstilac-Ravnice (14.30 h)
3-2
Vrapče - ZET
2-6
Maksimir - Studentski grad
4-0
Concordia - Rudeš (21.10.)
3-2
Šparta Elektra - Concordia
0-7
Studentski grad - Šparta Elektra (21.10.)
5-0
Rudeš - Vrapče
9-0
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
1-0
ZET - Lučko
2-3
Sesvetski Kraljevec - HAŠK
1-0
9.kolo (27. listopada 2012.) u 9.00 h
P
10.kolo (3. studenog 2012.) u 9.00 h
8
HAŠK - Jarun (14.30 h)
1-2
Jarun - Vrapče (10.00 h)
7-0
Maksimir - Sesvetski Kraljevec (12.00 h)
6-0
Concordia - Lučko
3-3
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
0-12
Studentski grad - ZET (04.11., 11.00 h)
2-1
Rudeš - Studentski grad
2-0
Tekstilac-Ravnice - Rudeš (04.11.)
1-11
ZET - Concordia
1-0
Sesvetski Kraljevec - Šparta Elektra
6-0
Lučko - Vrapče (13.00 h)
5-0
HAŠK - Maksimir (04.11., 14.00 h)
0-5
11.kolo (10. studenog 2012.) u 9.00 h
P
12.kolo (27. ožujka 2013.)
8
Maksimir - Jarun (12.00 h)
3-2
Jarun - Concordia
5-2
Šparta Elektra - HAŠK
0-2
Vrapče - Studentski grad
0-1
Rudeš - Sesvetski Kraljevec
1-1
Lučko - Tekstilac-Ravnice (16.03., 15.00 h)
9-1
ZET - Tekstilac-Ravnice
7-1
ZET - Sesvetski Kraljevec
2-0
Lučko - Studentski grad (11.11.)
1-0
Rudeš - HAŠK
7-1
Vrapče - Concordia
0-4
Šparta Elektra - Maksimir (08.05., 17.00 h)
0-9
13.kolo (23. ožujka 2013.) u 9.00 h
P
14.kolo (6. travnja 2013.) u 9.00 h
8
Šparta Elektra - Jarun
0-11
Jarun - Studentski grad (9.30 h)
5-2
Maksimir - Rudeš (12.00 h)
3-1
Concordia - Tekstilac-Ravnice
2-3
HAŠK - ZET (15.00 h)
0-6
Vrapče - Sesvetski Kraljevec
0-6
Sesvetski Kraljevec - Lučko
2-3
Lučko - HAŠK (12.30 h)
5-2
Tekstilac-Ravnice - Vrapče (24.03.)
2-0
ZET - Maksimir
0-4
Studentski grad - Concordia (24.03., 11.00 h)
2-0
Rudeš - Šparta Elektra
7-0
15.kolo (13. travnja 2013.) u 9.00 h
P
16.kolo (20. travnja 2013.) u 10.00 h
8
Rudeš - Jarun
5-2
Jarun - Tekstilac-Ravnice (9.00 h)
11-3
Šparta Elektra - ZET
0-2
Studentski grad - Sesvetski Kraljevec (21.04.)
0-6
Maksimir - Lučko (12.00 h)
3-1
Concordia - HAŠK
1-1
HAŠK - Vrapče (14.00 h)
6-0
Vrapče - Maksimir
0-11
Sesvetski Kraljevec - Concordia
4-1
Lučko - Šparta Elektra (9.00 h)
11-0
Tekstilac-Ravnice - Studentski grad
2-2
ZET - Rudeš (9.00 h)
1-2
17.kolo (27. travnja 2013.) u 9.00 h
P
18.kolo (4. svibnja 2013.) u 9.00 h
8
ZET - Jarun (08.05., 18.30 h)
0-5
Jarun - Sesvetski Kraljevec (05.05., 10.00 h)
5-1
Rudeš - Lučko
3-1
Tekstilac-Ravnice - HAŠK
1-3
Šparta Elektra - Vrapče
1-1
Studentski grad - Maksimir (05.05., 11.00 h)
0-1
Maksimir - Concordia (12.00 h)
11-0
Concordia - Šparta Elektra
6-0
HAŠK - Studentski grad (14.00 h)
1-4
Vrapče - Rudeš
1-10
Sesvetski Kraljevec - Tekstilac-Ravnice
3-1
Lučko - ZET
0-5
19.kolo (11. svibnja 2013.) u 9.00 h
P
20.kolo (18. svibnja 2013.) u 10.00 h
8
Lučko - Jarun (15.30 h)
2-6
Jarun - HAŠK
6-2
ZET - Vrapče
5-1
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
1-1
Rudeš - Concordia (15.05., 19.00 h)
4-2
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
2-0
Šparta Elektra - Studentski grad (14.05., 18.00 h)
1-3
Studentski grad - Rudeš (19.05., 16.00 h)
1-3
Maksimir - Tekstilac-Ravnice (12.00 h)
10-0
Concordia - ZET (23.05., 18.00 h)
0-1
HAŠK - Sesvetski Kraljevec (16.00 h)
0-4
Vrapče - Lučko
3-9
21.kolo (25. svibnja 2013.) u 9.00 h
P
22.kolo (1. lipnja 2013.) u 10.00 h
8
Vrapče - Jarun
1-11
Jarun - Maksimir
4-5
Lučko - Concordia (15.30 h)
5-3
HAŠK - Šparta Elektra (04.06., 18.00 h)
10-0
ZET - Studentski grad (29.05., 18.30 h)
4-0
Sesvetski Kraljevec - Rudeš
0-1
Rudeš - Tekstilac-Ravnice
6-0
Tekstilac-Ravnice - ZET
0-4
Šparta Elektra - Sesvetski Kraljevec
0-9
Studentski grad - Lučko (15.30 h)
1-5
Maksimir - HAŠK (12.00 h)
6-0
Concordia - Vrapče
6-1
1. Maksimir (Zagreb)
22
20
1
1
119 - 12
61
2. Jarun (Zagreb)
22
16
2
4
120 - 35
50
3. Rudeš (Zagreb)
22
16
2
4
91 - 23
50
4. Sesvetski Kraljevec
22
15
2
5
73 - 26
47
5. ZET (Zagreb)
22
13
1
8
58 - 35
40
6. Lučko
22
12
1
9
73 - 57
37
7. HAŠK (Zagreb)
22
10
1
11
56 - 53
31
8. Studentski grad (Zagreb)
22
8
1
13
38 - 59
25
9. Concordia (Zagreb)
22
7
2
13
54 - 61
23
10. Tekstilac-Ravnice (Zagreb)
22
6
1
15
45 - 102
19
11. Vrapče (Zagreb)
22
0
2
20
13 - 143
2
12. Šparta Elektra (Zagreb)
22
0
2
20
3 - 137
2
8. rujna 2012.
2.kolo
Rudeš - Maksimir
Rudeška cesta, Zagreb
1-3
15. rujna 2012.
3.kolo
Maksimir - ZET
Oboj, Zagreb
7-0
23. rujna 2012.
4.kolo
Lučko - Maksimir
Puškarićeva ulica, Lučko
0-4
29. rujna 2012.
5.kolo
Maksimir - Vrapče
Oboj, Zagreb
12-0
6. listopada 2012.
6.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
1-2
8. listopada 2012.
1.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
9-0
13. listopada 2012.
7.kolo
Maksimir - Studentski grad
Oboj, Zagreb
4-0
20. listopada 2012.
8.kolo
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
Fakultetsko Dobro, Zagreb
1-0
27. listopada 2012.
9.kolo
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
Oboj, Zagreb
6-0
4. studenog 2012.
10.kolo
HAŠK - Maksimir
Donje Svetice, Zagreb
0-5
10. studenog 2012.
11.kolo
Maksimir - Jarun
Oboj, Zagreb
3-2
23. ožujka 2013.
13.kolo
Maksimir - Rudeš
Oboj, Zagreb
3-1
6. travnja 2013.
14.kolo
ZET - Maksimir
Savica, Zagreb
0-4
13. travnja 2013.
15.kolo
Maksimir - Lučko
Oboj, Zagreb
3-1
20. travnja 2013.
16.kolo
Vrapče - Maksimir
Aleja Bologne, Zagreb
0-11
27. travnja 2013.
17.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
11-0
5. svibnja 2013.
18.kolo
Studentski grad - Maksimir
Ulica Gjure Prejca, Zagreb
0-1
8. svibnja 2013.
12.kolo
Šparta Elektra - Maksimir
Pongračevo, Zagreb
0-9
11. svibnja 2013.
19.kolo
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
Oboj, Zagreb
10-0
18. svibnja 2013.
20.kolo
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
Ulica Ive Politea, S.Kraljevec
1-1
25. svibnja 2013.
21.kolo
Maksimir - HAŠK
Oboj, Zagreb
6-0
2. lipnja 2013.
22.kolo
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
4-5

Rezultati: LIMAČI B3 - 2012./2013.

Zagrebačka nogometna liga