NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
99
1.kolo (10. rujna 2017.) u 10.00 h
P
2.kolo (16. rujna 2017.) u 10.00 h
8
Maksimir - Zagrebački mali (05.10., 17.30 h)
6-0
Zagrebački mali - Čulinec (12.00 h)
3-1
Utrina - Sesvete II (09.09.)
0-8
Ivanja Reka - Most (17.09.)
0-5
Kašina - Trnovčica (13.09.)
5-1
Croatia 98 - Concordia
0-7
Zapruđe - Croatia 98 (12.00 h)
2-1
Trnovčica - Zapruđe
4-0
Concordia - Ivanja Reka
4-2
Sesvete II - Kašina (17.09., 15.00 h)
5-0
Most - Čulinec (14.10., 12.00 h)
5-0
Maksimir - Utrina (28.09., 18.00 h)
8-0
3.kolo (24. rujna 2017.) u 12.00 h
P
4.kolo (30. rujna 2017.) u 10.00 h
8
Utrina - Zagrebački mali (23.09., 10.00 h)
2-1
Zagrebački mali - Ivanja Reka (12.00 h)
4-3
Kašina - Maksimir (23.09.)
1-3
Croatia 98 - Čulinec (01.10., 14.00 h)
1-2
Zapruđe - Sesvete II
1-5
Trnovčica - Most
0-9
Concordia - Trnovčica (10.00 h)
5-4
Sesvete II - Concordia (01.10., 16.00 h)
9-1
Most - Croatia 98 (9.00 h)
9-0
Maksimir - Zapruđe (01.10.)
8-0
Čulinec - Ivanja Reka (23.09.)
2-0
Utrina - Kašina (11.00 h)
0-1
5.kolo (7. listopada 2017.) u 11.00 h
P
6.kolo (14. listopada 2017.) u 12.00 h
8
Kašina - Zagrebački mali (08.10.)
4-1
Zagrebački mali - Croatia 98
5-1
Zapruđe - Utrina
2-1
Trnovčica - Ivanja Reka (17.00 h)
5-5
Concordia - Maksimir
0-4
Sesvete II - Čulinec (15.10., 14.00 h)
4-0
Most - Sesvete II (08.10., 13.00 h)
2-2
Maksimir - Most (05.11., 15.00 h)
1-3
Čulinec - Trnovčica (10.00 h)
4-1
Utrina - Concordia (10.00 h)
1-5
Ivanja Reka - Croatia 98 (08.10., 9.00 h)
3-0
Kašina - Zapruđe
2-2
7.kolo (22. listopada 2017.) u 10.00 h
P
8.kolo (28. listopada 2017.) u 12.00 h
8
Zapruđe - Zagrebački mali (21.10., 12.00 h)
1-2
Zagrebački mali - Trnovčica
2-6
Concordia - Kašina
3-0
Sesvete II - Croatia 98 (13.00 h)
8-0
Most - Utrina (15.00 h)
3-0
Maksimir - Ivanja Reka (29.10., 9.00 h)
7-1
Čulinec - Maksimir (21.10.)
1-8
Utrina - Čulinec
1-3
Ivanja Reka - Sesvete II
0-10
Kašina - Most
0-4
Croatia 98 - Trnovčica (21.10.)
4-2
Zapruđe - Concordia
2-4
9.kolo (4. studenog 2017.) u 10.00 h
P
10.kolo (11. studenog 2017.) u 12.00 h
8
Concordia - Zagrebački mali (05.11.)
5-1
Zagrebački mali - Sesvete II
0-7
Most - Zapruđe (9.00 h)
12-0
Maksimir - Trnovčica (12.11., 9.00 h)
4-0
Čulinec - Kašina (11.00 h)
1-3
Utrina - Croatia 98 (11.00 h)
5-2
Ivanja Reka - Utrina (11.00 h)
3-2
Kašina - Ivanja Reka
4-1
Croatia 98 - Maksimir
0-10
Zapruđe - Čulinec
3-0
Trnovčica - Sesvete II
1-7
Concordia - Most (12.11., 11.00 h)
0-3
11.kolo (18. studenog 2017.) u 10.00 h
P
12.kolo (18. ožujka 2018.) u 10.00 h
8
Most - Zagrebački mali (19.11., 12.30 h)
10-0
Zagrebački mali - Maksimir (24.05., 18.30 h)
0-11
Čulinec - Concordia
0-4
Sesvete II - Utrina (9.00 h)
9-0
Ivanja Reka - Zapruđe
odgoda
Trnovčica - Kašina (28.03., 19.00 h)
3-0
Croatia 98 - Kašina (14.00 h)
4-4
Croatia 98 - Zapruđe (13.00 h)
0-8
Trnovčica - Utrina
4-2
Ivanja Reka - Concordia (06.04., 19.00 h)
0-6
Sesvete II - Maksimir (19.11., 15.00 h)
3-1
Čulinec - Most (15.04., 15.00 h)
0-10
13.kolo (24. ožujka 2018.) u 10.00 h
P
14.kolo (7. travnja 2018.) u 12.00 h
8
Čulinec - Zagrebački mali
0-0
Zagrebački mali - Utrina
0-2
Most - Ivanja Reka (25.03., 13.00 h)
13-0
Maksimir - Kašina (08.04., 11.00 h)
5-0
Concordia - Croatia 98
odgoda
Sesvete II - Zapruđe (11.04., 20.00 h)
8-0
Zapruđe - Trnovčica (13.00 h)
1-3
Trnovčica - Concordia (28.04., 10.00 h)
2-5
Kašina - Sesvete II (25.03., 12.00 h)
1-0
Croatia 98 - Most
odgoda
Utrina - Maksimir (20.03., 19.00 h)
1-2
Ivanja Reka - Čulinec
0-4
15.kolo (14. travnja 2018.) u 10.00 h
P
16.kolo (21. travnja 2018.) u 10.00 h
8
Ivanja Reka - Zagrebački mali
1-2
Zagrebački mali - Kašina (12.00 h)
0-4
Čulinec - Croatia 98
odgoda
Utrina - Zapruđe (25.04., 19.00 h)
1-3
Most - Trnovčica (11.00 h)
8-1
Maksimir - Concordia (22.04.)
7-2
Concordia - Sesvete II (15.04.)
1-3
Sesvete II - Most (22.04., 11.00 h)
1-1
Zapruđe - Maksimir (12.00 h)
1-6
Trnovčica - Čulinec
5-2
Kašina - Utrina (12.00 h)
3-1
Croatia 98 - Ivanja Reka
1-7
17.kolo (29. travnja 2018.) u 10.00 h
P
18.kolo (5. svibnja 2018.) u 10.00 h
8
Croatia 98 - Zagrebački mali
odgoda
Zagrebački mali - Zapruđe (12.00 h)
2-3
Ivanja Reka - Trnovčica (29.04.)
0-6
Kašina - Concordia (11.00 h)
0-1
Čulinec - Sesvete II (17.05., 19.30 h)
1-4
Utrina - Most
0-8
Most - Maksimir (29.04., 13.00 h)
2-1
Maksimir - Čulinec
5-0
Concordia - Utrina
odgoda
Sesvete II - Ivanja Reka (21.05., 20.00 h)
8-0
Zapruđe - Kašina (28.04., 11.00 h)
1-2
Trnovčica - Croatia 98
8-1
19.kolo (13. svibnja 2018.) u 11.00 h
P
20.kolo (19. svibnja 2018.) u 11.00 h
8
Trnovčica - Zagrebački mali (12.05., 10.00 h)
3-0
Zagrebački mali - Concordia
1-4
Croatia 98 - Sesvete II (13.00 h)
odgoda
Zapruđe - Most
odgoda
Ivanja Reka - Maksimir (12.05., 10.00 h)
0-6
Kašina - Čulinec (12.00 h)
4-1
Čulinec - Utrina
odgoda
Utrina - Ivanja Reka (10.00 h)
4-2
Most - Kašina
5-0
Maksimir - Croatia 98 (16.05., 19.30 h)
15-0
Concordia - Zapruđe
5-0
Sesvete II - Trnovčica (10.00 h)
3-0
21.kolo (27. svibnja 2018.) u 10.00 h
P
22.kolo (2. lipnja 2018.) u 11.00 h
8
Sesvete II - Zagrebački mali
8-0
Zagrebački mali - Most
-
Trnovčica - Maksimir (26.05.)
1-5
Concordia - Čulinec (03.06.)
-
Croatia 98 - Utrina (12.00 h)
0-3
Zapruđe - Ivanja Reka
-
Ivanja Reka - Kašina
1-2
Kašina - Croatia 98
-
Čulinec - Zapruđe (26.05.)
6-1
Utrina - Trnovčica
-
Most - Concordia (23.05., 19.00 h)
7-0
Maksimir - Sesvete II (30.05., 19.30 h)
-
1. Maksimir (Zagreb)
21
18
0
3
121 - 16
54
2. Most (Zagreb)
19
17
2
0
119 - 6
53
3. Sesvete II
20
17
2
1
112 - 10
53
4. Concordia (Zagreb)
19
13
0
6
62 - 46
39
5. Kašina
21
11
2
8
40 - 43
35
6. Trnovčica (Zagreb)
21
9
1
11
60 - 72
28
7. Čulinec (Zagreb)
19
6
1
12
28 - 62
19
8. Zapruđe (Zagreb)
19
6
1
12
31 - 72
19
9. Zagrebački mali (Zagreb)
20
5
1
14
24 - 82
16
10. Utrina (Zagreb)
19
5
0
14
26 - 67
15
11. Ivanja Reka
20
3
1
16
29 - 95
10
12. Croatia 98 (Zagreb)
16
1
1
14
15 - 98
4
23. rujna 2017.
3.kolo
Kašina - Maksimir
Kašina
1-3
28. rujna 2017.
2.kolo
Maksimir - Utrina
Oboj, Zagreb
8-0
1. listopada 2017.
4.kolo
Maksimir - Zapruđe
Oboj, Zagreb
8-0
5. listopada 2017.
1.kolo
Maksimir - Zagrebački mali
Oboj, Zagreb
6-0
7. listopada 2017.
5.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
0-4
21. listopada 2017.
7.kolo
Čulinec - Maksimir
Čulinec, Zagreb
1-8
29. listopada 2017.
8.kolo
Maksimir - Ivanja Reka
Oboj, Zagreb
7-1
4. studenog 2017.
9.kolo
Croatia 98 - Maksimir
Savica, Zagreb
0-10
5. studenog 2017.
6.kolo
Maksimir - Most
Oboj, Zagreb
1-3
12. studenog 2017.
10.kolo
Maksimir - Trnovčica
Oboj, Zagreb
4-0
19. studenog 2017.
11.kolo
Sesvete II - Maksimir
Kelekova, Sesvete
3-1
20. ožujka 2018.
13.kolo
Utrina - Maksimir
Utrina, Zagreb
1-2
8. travnja 2018.
14.kolo
Maksimir - Kašina
Oboj, Zagreb
5-0
14. travnja 2018.
15.kolo
Zapruđe - Maksimir
Donji Čehi
1-6
22. travnja 2018.
16.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
7-2
29. travnja 2018.
17.kolo
Most - Maksimir
Ivanja Reka
2-1
5. svibnja 2018.
18.kolo
Maksimir - Čulinec
Oboj, Zagreb
5-0
12. svibnja 2018.
19.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
0-6
16. svibnja 2018.
20.kolo
Maksimir - Croatia 98
Oboj, Zagreb
15-0
24. svibnja 2018.
12.kolo
Zagrebački mali - Maksimir
Gredice, Zagreb
0-11
26. svibnja 2018.
21.kolo
Trnovčica - Maksimir
Kelekova, Sesvete
1-5
30. svibnja 2018.
22.kolo
Maksimir - Sesvete II
Oboj, Zagreb
19.30 h

Rezultati: LIMAČI C2 - 2017./2018.

3. zagrebačka liga