NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (10. rujna 2017.) u 11.00 h
P
2.kolo (17. rujna 2017.) u 11.00 h
8
Maksimir II - Sesvete III (11.10., 17.30 h)
4-6
Sesvete III - Polet II (16.00 h)
4-4
Utrina II - ŽNK Agram (29.09., 19.00 h)
0-2
Ivanja Reka II - Concordia II (9.00 h)
1-3
Sava - Brezovica II (10.00 h)
0-8
ŽNK Agram - Sava (10.00 h)
3-0 (b.b.)
Concordia II - Polet II
1-4
Maksimir II - Utrina II
6-2
Ivanja Reka II slobodna
-
Brezovica II slobodna
-
3.kolo (23. rujna 2017.) u 11.00 h
P
4.kolo (1. listopada 2017.) u 11.00 h
8
Utrina II - Sesvete III
5-5
Sesvete III - Ivanja Reka II (15.00 h)
0-1
Sava - Maksimir II (24.09., 10.00 h)
0-11
Brezovica II - Polet II
6-0
Concordia II - Brezovica II (24.09.)
0-3
ŽNK Agram - Concordia II (17.00 h)
0-3
Polet II - Ivanja Reka II (10.00 h)
1-3
Utrina II - Sava (30.09., 13.30 h)
3-0
ŽNK Agram slobodan
-
Maksimir II slobodan
-
5.kolo (8. listopada 2017.) u 10.00 h
P
6.kolo (14. listopada 2017.) u 9.00 h
8
Sava - Sesvete III
1-14
Sesvete III - Brezovica II (15.10., 13.00 h)
2-4
Concordia II - Maksimir II (07.10., 12.00 h)
2-2
ŽNK Agram - Ivanja Reka II (10.00 h)
0-0
Polet II - ŽNK Agram
2-5
Maksimir II - Polet II (05.11., 16.00 h)
4-2
Ivanja Reka II - Brezovica II
0-2
Utrina II - Concordia II
1-6
Utrina II slobodna
-
Sava slobodna
-
7.kolo (22. listopada 2017.) u 11.00 h
P
8.kolo (29. listopada 2017.) u 10.00 h
8
Concordia II - Sava (17.05.)
10-0
Sesvete III - ŽNK Agram (28.10., 14.00 h)
3-1
Polet II - Utrina II (10.00 h)
6-2
Maksimir II - Brezovica II
2-7
Ivanja Reka II - Maksimir II
4-3
Utrina II - Ivanja Reka II (28.10., 9.00 h)
0-9
Brezovica II - ŽNK Agram
0-1
Sava - Polet II
0-6
Sesvete III slobodne
-
Concordia II slobodna
-
9.kolo (5. studenog 2017.) u 11.00 h
P
10.kolo (18. ožujka 2018.) u 9.00 h
8
Concordia II - Sesvete III
3-1
Sesvete III - Maksimir II (17.03., 10.00 h)
5-1
Ivanja Reka II - Sava (9.00 h)
6-0
ŽNK Agram - Utrina II (17.03., 13.00 h)
4-3
Brezovica II - Utrina II
6-1
Brezovica II - Sava (09.05.)
8-0
ŽNK Agram - Maksimir II (15.03., 19.15 h)
4-3
Ivanja Reka II - Zelengaj 1948 II
odgoda
Polet II slobodan
-
Polet II - Concordia II (04.04., 18.00 h)
0-4
11.kolo (25. ožujka 2018.) u 10.00 h
P
12.kolo (7. travnja 2018.) u 12.00 h
8
Polet II - Sesvete III
0-7
Sesvete III - Utrina II (11.04., 19.00 h)
4-0
Concordia II - Ivanja Reka II
5-0
Maksimir II - Sava (08.04.)
9-0
Zelengaj 1948 II - Brezovica II (24.03.)
7-0
ŽNK Agram - Zelengaj 1948 II (07.04., 14.00 h)
8-3
Sava - ŽNK Agram
odgoda
Brezovica II - Concordia II
1-1
Utrina II - Maksimir II (21.03., 19.00 h)
2-3
Ivanja Reka II - Polet II (11.00 h)
4-0
13.kolo (14. travnja 2018.) u 9.00 h
P
14.kolo (22. travnja 2018.) u 11.00 h
8
Ivanja Reka II - Sesvete III
1-13
Sesvete III - Sava (25.04., 19.00 h)
13-1
Polet II - Brezovica II (19.04., 17.00 h)
3-0
Utrina II - Zelengaj 1948 II (21.04.)
1-3
Concordia II - ŽNK Agram (15.04., 11.00 h)
2-0
Maksimir II - Concordia II
1-3
Zelengaj 1948 II - Maksimir II (10.00 h)
3-2
ŽNK Agram - Polet II (16.00 h)
5-1
Sava - Utrina II
odgoda
Brezovica II - Ivanja Reka II
12-0
15.kolo (29. travnja 2018.) u 10.00 h
P
16.kolo (5. svibnja 2018.) u 11.00 h
8
Brezovica II - Sesvete III
odgoda
Sesvete III - Zelengaj 1948 II (06.05., 16.00 h)
odgoda
Ivanja Reka II - ŽNK Agram (26.05., 13.00 h)
2-4
Sava - Concordia II (06.05., 10.00 h)
odgoda
Polet II - Maksimir II (17.05., 18.00 h)
0-6
Utrina II - Polet II
3-2
Concordia II - Utrina II (11.00 h)
odgoda
Maksimir II - Ivanja Reka II
6-0
Zelengaj 1948 II - Sava (24.05., 18.00 h)
0-6
ŽNK Agram - Brezovica II (06.05., 19.00 h)
0-1
17.kolo (13. svibnja 2018.) u 12.00 h
P
18.kolo (19. svibnja 2018.) u 11.00 h
8
ŽNK Agram - Sesvete III
odgoda
Sesvete III - Concordia II
6-2
Brezovica II - Maksimir II (13.30 h)
5-1
Zelengaj 1948 II - Polet II
5-1
Ivanja Reka II - Utrina II
odgoda
Sava - Ivanja Reka II (20.05., 12.15 h)
1-4
Polet II - Sava (12.05., 11.00 h)
6-0
Utrina II - Brezovica II (16.05., 19.00 h)
0-3
Concordia II - Zelengaj 1948 II (15.05.)
5-2
Maksimir II - ŽNK Agram (15.05., 19.30 h)
0-3
1. Brezovica II (Zagreb)
15
12
1
2
66 - 11
37
2. Sesvete III
14
9
2
3
83 - 28
29
3. Concordia II (Zagreb)
14
9
2
3
45 - 20
29
4. ŽNK Agram (Zagreb)
14
9
1
4
32 - 20
28
5. Maksimir II (Zagreb)
16
7
1
8
62 - 45
22
6. Ivanja Reka II
15
7
1
7
35 - 50
22
7. Polet II (Sveta Klara)
16
5
1
10
37 - 54
16
8. Utrina II (Zagreb)
13
2
1
10
22 - 56
7
9. Sava (Jakuševec)
13
0
0
13
3 - 101
0
izvan konkurencije:
x Zelengaj 1948 II (Zagreb)
7
4
0
3
23 - 23
12
Napomena: Nur (Zagreb) je odustao od natjecanja nakon odigranog 1. kola, a Zelengaj 1948 II nastupa izvan konkurencije jer se uključio u natjecanje u drugom dijelu prvenstva
17. rujna 2017.
2.kolo
Maksimir II - Utrina II
Oboj, Zagreb
6-2
24. rujna 2017.
3.kolo
Sava - Maksimir II
Jakuševec
0-11
1. listopada 2017.
4.kolo
Maksimir II slobodan
Oboj, Zagreb
-
7. listopada 2017.
5.kolo
Concordia II - Maksimir II
Granešina, Zagreb
2-2
11. listopada 2017.
1.kolo
Maksimir II - Sesvete III
Oboj, Zagreb
4-6
22. listopada 2017.
7.kolo
Ivanja Reka II - Maksimir II
Ivanja Reka
4-3
29. listopada 2017.
8.kolo
Maksimir II - Brezovica II
Oboj, Zagreb
2-7
5. studenog 2017.
6.kolo
Maksimir II - Polet II
Oboj, Zagreb
4-2
15. ožujka 2018.
9.kolo
ŽNK Agram - Maksimir II
Oboj, Zagreb
4-3
17. ožujka 2018.
10.kolo
Sesvete III - Maksimir II
Sesvete
5-1
21. ožujka 2018.
11.kolo
Utrina II - Maksimir II
Utrina, Zagreb
2-3
8. travnja 2018.
12.kolo
Maksimir II - Sava
Oboj, Zagreb
9-0
14. travnja 2018.
13.kolo
Zelengaj 1948 II - Maksimir II
Hrelić, Zagreb
3-2
22. travnja 2018.
14.kolo
Maksimir II - Concordia II
Oboj, Zagreb
1-3
5. svibnja 2018.
16.kolo
Maksimir II - Ivanja Reka II
Oboj, Zagreb
6-0
13. svibnja 2018.
17.kolo
Brezovica II - Maksimir II
Brezovica
5-1
15. svibnja 2018.
18.kolo
Maksimir II - ŽNK Agram
Oboj, Zagreb
0-3
17. svibnja 2018.
15.kolo
Polet II - Maksimir II
Sveta Klara
0-6

Rezultati: LIMAČI C3 - 2017./2018.

3. zagrebačka liga