NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (3. rujna 2016.) u 10.00 h
P
2.kolo (11. rujna 2016.) u 10.00 h
8
Maksimir - Brezovica (13.00 h)
odgođeno
Polet - Prigorje (M) (9.00 h)
3-5
Utrina - Concordia
odgođeno
Kašina - Prigorje (Ž) (12.30 h)
0-1
Ivanja Reka - Kašina (05.10., 18.00 h)
3-0
Concordia - Ivanja Reka (10.09.)
0-4
Prigorje (Ž) - Polet (04.09.)
odgođeno
Brezovica - Utrina
4-3
Prigorje (M) - Čulinec (03.11., 18.00 h)
5-1
Sava - Maksimir (10.09.)
6-1
Sava slobodna
-
Čulinec slobodan
-
3.kolo (18. rujna 2016.) u 10.00 h
P
4.kolo (24. rujna 2016.) u 10.00 h
8
Utrina - Sava
4-4
Kašina - Čulinec (9.00 h)
5-0
Ivanja Reka - Brezovica (17.09., 9.00 h)
1-0
Concordia - Prigorje (M)
0-3
Prigorje (Ž) - Concordia
6-0
Brezovica - Prigorje (Ž) (25.09.)
6-0
Prigorje (M) - Kašina (17.09.)
3-0
Sava - Ivanja Reka (9.00 h)
2-2
Čulinec - Polet (9.00 h)
1-4
Maksimir - Utrina (12.30 h)
0-1
Maksimir slobodan
-
Polet slobodan
-
5.kolo (2. listopada 2016.) u 9.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2016.) u 10.00 h
8
Ivanja Reka - Maksimir (01.10.)
4-1
Concordia - Polet (9.00 h)
3-0
Prigorje (Ž) - Sava (13.00 h)
1-5
Brezovica - Čulinec (09.10.)
6-1
Prigorje (M) - Brezovica (01.10., 10.00 h)
2-2
Sava - Prigorje (M)
7-0
Čulinec - Concordia
1-1
Maksimir - Prigorje (Ž) (14.30 h)
6-0
Polet - Kašina
1-1
Utrina - Ivanja Reka (09.10.)
1-2
Utrina slobodna
-
Kašina slobodna
-
7.kolo (16. listopada 2016.) u 10.00 h
P
8.kolo (22. listopada 2016.) u 10.00 h
8
Prigorje (Ž) - Utrina (15.10., 12.30 h)
0-4
Brezovica - Kašina (23.10.)
3-0
Prigorje (M) - Maksimir (15.10.)
0-6
Sava - Polet
5-2
Čulinec - Sava
0-10
Maksimir - Čulinec (14.30 h)
7-0
Polet - Brezovica
1-3
Utrina - Prigorje (M) (23.10.)
4-0
Kašina - Concordia
0-1
Ivanja Reka - Prigorje (Ž) (9.00 h)
2-0
Ivanja Reka slobodna
-
Concordia slobodna
-
9.kolo (29. listopada 2016.) u 10.00 h
P
10.kolo (5. studenog 2016.) u 10.00 h
8
Prigorje (M) - Ivanja Reka
1-5
Sava - Concordia
6-0
Čulinec - Utrina (30.10.)
0-10
Maksimir - Kašina (13.00 h)
4-0
Polet - Maksimir
1-7
Utrina - Polet
9-1
Kašina - Sava (9.00 h)
1-3
Ivanja Reka - Čulinec
9-0
Concordia - Brezovica (30.10., 15.15 h)
2-1
Prigorje (Ž) - Prigorje (M) (06.11.)
1-1
Prigorje (Ž) slobodno
-
Brezovica slobodna
-
11.kolo (13. studenog 2016.) u 10.00 h
P
12.kolo (19. ožujka 2017.) u 10.00 h
8
Čulinec - Prigorje (Ž)
0-0
Brezovica - Maksimir
1-1
Polet - Ivanja Reka
0-9
Concordia - Utrina (18.03., 9.00 h)
3-0 (bb)
Kašina - Utrina (12.11., 9.00 h)
0-5
Kašina - Ivanja Reka
1-4
Concordia - Maksimir (12.11.)
odgođeno
Polet - Prigorje (Ž)
2-3
Brezovica - Sava
odgođeno
Čulinec - Prigorje (M) (27.04., 17.30 h
-
Prigorje (M) slobodno
-
Sava slobodna
-
13.kolo (25. ožujka 2017.) u 10.00 h
P
14.kolo (2. travnja 2017.) u 10.00 h
8
Prigorje (M) - Polet
5-0
Sava - Utrina (01.04.)
4-1
Prigorje (Ž) - Kašina
2-6
Brezovica - Ivanja Reka
odgođeno
Ivanja Reka - Concordia
9-1
Concordia - Prigorje (Ž) (01.04., 9.00 h)
odgođeno
Utrina - Brezovica
0-0
Kašina - Prigorje (M)
1-2
Maksimir - Sava (12.30 h)
1-2
Polet - Čulinec
6-0
Čulinec slobodan
-
Maksimir slobodan
-
15.kolo (8. travnja 2017.) u 10.00 h
P
16.kolo (22. travnja 2017.) u 10.00 h
8
Čulinec - Kašina (09.04.)
1-5
Maksimir - Ivanja Reka (11.15 h)
odgođeno
Prigorje (M) - Concordia (9.00 h)
3-1
Sava - Prigorje (Ž)
8-0
Prigorje (Ž) - Brezovica (09.04., 9.30 h)
3-3
Brezovica - Prigorje (M) (23.04.)
5-0
Ivanja Reka - Sava
3-0
Concordia - Čulinec (12.00 h)
5-0
Utrina - Maksimir (12.00 h)
odgođeno
Kašina - Polet (26.04., 18.00 h)
2-2
Polet slobodan
-
Utrina slobodna
-
17.kolo (30. travnja 2017.) u 10.00 h
P
18.kolo (6. svibnja 2017.) u 10.00 h
8
Polet - Concordia (9.00 h)
2-1
Utrina - Prigorje (Ž)
2-5
Čulinec - Brezovica (11.00 h)
2-9
Maksimir - Prigorje (M) (11.30 h)
4-0
Prigorje (M) - Sava (29.04.)
2-4
Sava - Čulinec
8-1
Prigorje (Ž) - Maksimir
2-0
Brezovica - Polet (07.05.)
2-3
Ivanja Reka - Utrina (29.04., 10.15 h)
5-1
Concordia - Kašina
0-0
Kašina slobodna
-
Ivanja Reka slobodna
-
19.kolo (14. svibnja 2017.) u 10.00 h
P
20.kolo (20. svibnja 2017.) u 10.00 h
8
Kašina - Brezovica (15.30 h)
0-2
Ivanja Reka - Prigorje (M) (9.00 h)
5-1
Polet - Sava
1-7
Utrina - Čulinec (21.05.)
-
Čulinec - Maksimir
1-10
Maksimir - Polet (11.30 h)
2-0
Prigorje (M) - Utrina (13.05.)
4-2
Sava - Kašina
1-0
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka (13.05.)
0-1
Brezovica - Concordia (11.00 h)
1-0
Concordia slobodna
-
Prigorje (Ž) slobodno
-
1. Ivanja Reka
16
15
1
0
68 - 9
46
2. Sava (Zagreb)
17
14
2
1
82 - 20
44
3. Brezovica
16
9
4
3
48 - 19
31
4. Prigorje (Markuševec)
18
8
2
8
38 - 54
26
5. Maksimir (Zagreb)
14
8
1
5
50 - 18
25
6. Utrina (Zagreb)
15
6
3
7
47 - 32
20
7. Prigorje (Žerjavinec)
16
5
3
8
24 - 46
18
8. Concordia (Zagreb)
15
5
2
8
18 - 36
17
9. Polet (Sveta Klara)
17
4
2
11
32 - 65
14
10. Kašina
18
3
3
12
22 - 38
12
11. Čulinec (Zagreb)
16
0
2
14
9 - 100
2
3. rujna 2016.
1.kolo
Maksimir - Brezovica
Studentski grad, Zagreb
odgođeno
18. rujna 2016.
3.kolo
Maksimir slobodan
x
x
24. rujna 2016.
4.kolo
Maksimir - Utrina
Studentski grad, Zagreb
0-1
1. listopada 2016.
5.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
4-1
Strijelac: F. Horvat
8. listopada 2016.
6.kolo
Maksimir - Prigorje (Ž)
Studentski grad, Zagreb
6-0
Strijelci: Mihić 4, Grgurić, Tošić
15. listopada 2016.
7.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Markuševec
0-6
Strijelci: Stašić 4, Hasić, Brajko
22. listopada 2016.
8.kolo
Maksimir - Čulinec
Studentski grad, Zagreb
7-0
Strijelci: Hasić 3, Hajon, Mujkić, Dafčik, Horvat
29. listopada 2016.
9.kolo
Polet - Maksimir
Sveta Klara
1-7
Strijelci: Palić 2, Mujkić 2, Razum 2, Mazarekić
5. studenog 2016.
10.kolo
Maksimir - Kašina
Studentski grad, Zagreb
4-0
Strijelci: Horvat 3, Pigac
12. studenog 2016.
11.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
odgođeno
20. studenog 2016.
2.kolo
Sava - Maksimir
Gredice, Zagreb
6-1
Strijelac: Osmanović
19. ožujka 2017.
12.kolo
Brezovica - Maksimir
Brezovica
1-1
Strijelac: F. Horvat
25. ožujka 2017.
13.kolo
Maksimir - Sava
Studentski grad, Zagreb
1-2
Strijelac: D. Horvat
2. travnja 2017.
14.kolo
Maksimir slobodan
x
x
8. travnja 2017.
15.kolo
Utrina - Maksimir
Jakuševec
odgođeno
22. travnja 2017.
16.kolo
Maksimir - Ivanja Reka
Studentski grad, Zagreb
odgođeno
30. travnja 2017.
17.kolo
Prigorje (Ž) - Maksimir
Žerjavinec
2-0
6. svibnja 2017.
18.kolo
Maksimir - Prigorje (M)
Studentski grad, Zagreb
4-0
Strijelci: Karamatić 2, Razum, Grgurić
14. svibnja 2017.
19.kolo
Čulinec - Maksimir
Čulinec
1-10
Strijelci: F. Horvat 3, Knežević 2, Osmanović 2, Karamatić, Hasić, Mihić
20. svibnja 2017.
20.kolo
Maksimir - Polet
Studentski grad, Zagreb
2-0
Strijelci: Brajko, Čop

Rezultati: MLAĐI PIONIRI - 2016./2017.

2. zagrebačka liga