NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 10.00 h
P
2.kolo (16. rujna 2018.) u 10.00 h
8
ŠN Maksimir - Sesvetski Kraljevec (13.00 h)
1-1
Sesvetski Kraljevec - Prigorje (M)
4-3
Coerver - Ivanja Reka
odgoda
Maksimir - Šparta Elektra (01.12., 9.30 h)
8-1
Concordia - Mladost (08.09.)
0-8
Kašina - Trešnjevka
2-3
Prigorje (Ž) - Ravnice (08.09., 11.45 h)
4-2
Ravnice - Bubamara (15.09., 15.00 h)
1-3
Bubamara - Kašina (13.15 h)
4-2
Mladost - Prigorje (Ž)
4-2
Trešnjevka - Maksimir (20.11., 19.00 h)
1-3
Ivanja Reka - Concordia (15.09.)
0-2
Šparta Elektra - Prigorje (M) (04.10., 19.00 h)
1-12
Škola nogometa Maksimir - Coerver (11.00 h)
9-0
3.kolo (22. rujna 2018.) u 10.00 h
P
4.kolo (30. rujna 2018.) u 10.00 h
8
Coerver - Sesvetski Kraljevec
8-1
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
1-5
Concordia - Škola nogometa Maksimir
0-6
Kašina - Prigorje (M)
0-10
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka
5-0
Ravnice - Šparta Elektra (15.00 h)
7-0
Bubamara - Mladost (11.00 h)
1-1
Mladost - Trešnjevka (15.00 h)
2-1
Trešnjevka - Ravnice
7-1
Ivanja Reka - Bubamara (29.09.)
0-8
Šparta Elektra - Kašina
0-6
Škola nogometa Maksimir - Prigorje (Ž) (9.00 h)
8-3
Prigorje (M) - Maksimir (9.00 h)
4-2
Coerver - Concordia (11.00 h)
5-2
5.kolo (6. listopada 2018.) u 10.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2018.) u 10.00 h
8
Concordia - Sesvetski Kraljevec
3-2
Sesvetski Kraljevec - Kašina
1-2
Prigorje (Ž) - Coerver (11.15 h)
4-3
Ravnice - Maksimir (9.00 h)
1-5
Bubamara - ŠN Maksimir (07.10., 10.15 h)
2-0
Mladost - Prigorje (M) (14.00 h)
1-5
Trešnjevka - Ivanja Reka (07.10., 15.00 h)
10-0
Šparta Elektra - Ivanja Reka (24.10., 19.00 h)
1-0
Šparta Elektra - Mladost (18.10., 19.00 h)
0-4
ŠN Maksimir - Trešnjevka (25.11., 13.00 h)
1-1
Prigorje (M) - Ravnice (9.00 h)
4-0
Coerver - Bubamara (11.15 h)
0-12
Maksimir - Kašina
5-0
Concordia - Prigorje (Ž)
0-0
7.kolo (13. listopada 2018.) u 10.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2018.) u 10.00 h
8
Prigorje (Ž) - Sesvetski Kraljevec (10.15 h)
3-2
Sesvetski Kraljevec - Ravnice (21.10.)
3-0
Bubamara - Concordia (11.15 h)
3-0
Mladost - Kašina (21.10., 14.00 h)
6-0
Trešnjevka - Coerver
0-5
Ivanja Reka - Maksimir
1-11
Šparta Elektra - Škola nogometa Maksimir
0-9
Škola nogometa Maksimir - Prigorje (M) (8.30 h)
1-0
Prigorje (M) - Ivanja Reka (9.00 h)
8-0
Coerver - Šparta Elektra (21.10.)
4-1
Maksimir - Mladost (11.15 h)
3-4
Concordia - Trešnjevka (9.00 h)
0-4
Kašina - Ravnice (14.10.)
3-2
Prigorje (Ž) - Bubamara (11.15 h)
0-1
9.kolo (28. listopada 2018.) u 10.00 h
P
10.kolo (4. studenog 2018.) u 9.00 h
8
Bubamara - Sesvetski Kraljevec (9.00 h)
2-2
Sesvetski Kraljevec - Mladost
3-2
Trešnjevka - Prigorje (Ž) (14.00 h)
2-0
Ivanja Reka - Ravnice (03.11.)
1-4
Šparta Elektra - Concordia (27.10.)
5-1
Škola nogometa Maksimir - Kašina (10.00 h)
2-1
Prigorje (M) - Coerver (27.10., 9.00 h)
3-1
Coerver - Maksimir (06.11, 19.00 h)
2-8
Maksimir - Škola nogometa Maksimir (27.10.)
4-3
Concordia - Prigorje (M)
1-6
Kašina - Ivanja Reka
2-1
Prigorje (Ž) - Šparta Elektra (07.11, 19.00 h)
6-0
Ravnice - Mladost
0-2
Bubamara - Trešnjevka (04.11.)
3-1
11.kolo (11. studenog 2018.) u 10.00 h
P
12.kolo (18. studenog 2018.) u 10.15 h
8
Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec (13.30 h)
1-2
Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka (10.00 h)
5-0
Šparta Elektra - Bubamara (10.11., 17.00 h)
1-6
Škola nogometa Maksimir - Mladost (16.00 h)
3-0
Prigorje (M) - Prigorje (Ž) (10.11., 9.00 h)
5-1
Coerver - Ravnice (17.11.)
2-0
Maksimir - Concordia (10.11.)
13-0
Kašina - Concordia (13.11., 19.45 h)
0-0
Kašina - Coerver
5-1
Prigorje (Ž) - Maksimir (17.11., 11.15 h)
1-3
Ravnice - Škola nogometa Maksimir (9.00 h)
1-4
Bubamara - Prigorje (M)
2-2
Mladost - Ivanja Reka
odgoda
Trešnjevka - Šparta Elektra (9.00 h)
1-0
13.kolo (24. studenog 2018.) u 9.00 h
P
14.kolo (proljeće 2019.)
8
Šparta Elektra - Sesvetski Kraljevec (17.00 h)
1-2
Sesvetski Kraljevec - Škola nogometa Maksimir
-
Prigorje (M) - Trešnjevka
3-1
Ivanja Reka - Coerver
-
Maksimir - Bubamara (10.15 h)
2-1
Mladost - Concordia
-
Kašina - Prigorje (Ž) (25.11.)
0-0
Ravnice - Prigorje (Ž)
-
Ravnice - Concordia (25.11.)
1-1
Kašina - Bubamara
-
Mladost - Coerver (08.12., 12.00 h)
2-0
Maksimir - Trešnjevka
-
Ivanja Reka - Škola nogometa Maksimir (10.00 h)
0-7
Prigorje (M) - Šparta Elektra
-
1. Maksimir (Zagreb)
13
11
0
2
72 - 20
33
2. Prigorje (Markuševec)
13
10
1
2
65 - 15
31
3. Bubamara (Zagreb)
13
9
3
1
48 - 12
30
4. Škola nogometa Maksimir (Zg)
13
9
2
2
54 - 13
29
5. Mladost (Buzin)
12
8
1
3
36 - 18
25
6. Sesvetski Kraljevec
13
6
2
5
29 - 31
20
7. Trešnjevka (Zagreb)
13
6
1
6
33 - 22
19
8. Prigorje (Žerjavinec)
13
5
2
6
29 - 30
17
9. Kašina
13
5
2
6
23 - 35
17
10. Coerver (Zagreb)
12
5
0
7
31 - 47
15
11. Concordia (Zagreb)
13
2
3
8
10 - 53
9
12. Ravnice (Zagreb)
13
2
1
10
20 - 39
7
13. Šparta Elektra (Zagreb)
13
2
0
11
11 - 66
6
14. Ivanja Reka
11
0
0
11
3 - 63
0
22. rujna 2018.
3.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Markuševec
4-2
Strijelci: Janušić, Komorski
30. rujna 2018.
4.kolo
S. Kraljevec - Maksimir
Sesvetski Kraljevec
1-5
Strijelci: Kasumović, Palić, Vlahović, Ćurić, Husnjak
6. listopada 2018.
5.kolo
Maksimir - Kašina
Oboj, Zagreb
5-0
Strijelci: Kasumović 2, Komorski, Janušić, Ćurić
8. listopada 2018.
6.kolo
Ravnice - Maksimir
Fakultetsko Dobro, Zagreb
1-5
Strijelci: Perović 2, Janušić 2, Penić
13. listopada 2018.
7.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
3-4
Strijelci: Vlahović 2, Komorski
27. listopada 2018.
9.kolo
Maksimir - ŠN Maksimir
Oboj, Zagreb
4-3
Strijelci: Vlahović 2, Janušić, Perović
20. listopada 2018.
8.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
1-11
Strijelci: Vlahović 5, Perović 2, Jelač, Ćurić, Kasumović, Osladić (ag)
6. studenog 2018.
10.kolo
Coerver - Maksimir
Oboj, Zagreb
2-8
Strijelci: Vlahović 4, Ćurić 3, Janušić
10. studenog 2018.
11.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
13-0
Strijelci: Perović 8, Vlahović 3, Penić, Komorski
17. studenog 2018.
12.kolo
Prigorje (Ž) - Maksimir
Žerjavinec
1-3
Strijelci: Janušić, Vlahović, Perović
20. studenog 2018.
1.kolo
Trešnjevka - Maksimir
Oboj, Zagreb
1-3
Strijelci: Perović 2, Palić
24. studenog 2018.
13.kolo
Maksimir - Bubamara
Oboj, Zagreb
2-1
Strijelci: Perović 2
1. prosinca 2018.
2.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
8-1
Strijelci: Vlahović 4, Palić 2, Komorski, Janušić

Rezultati: MLAĐI PIONIRI - 2018./2019.

2. zagrebačka liga

ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1