NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 15.30 h
P
2.kolo (15. rujna 2018.) u 11.30 h
8
Škola nogomta Maksimir II - Coerver II
5-1
Coerver II - Prigorje II (M) (17.00 h)
1-3
Devetka II - ŽNK Agram (08.09., 14.45 h)
1-0
Maksimir II - Jarun II (12.30 h)
4-2
Kustošija III - Sloga-Gredelj
odgoda
Hrvatski Leskovac - Bubamara II (16.09.)
3-4
Prigorje II (Ž) - Hrvatski Leskovac (13.00 h)
4-0
Sloga-Gredelj - Prigorje II (Ž) (27.09., 20.00 h)
0-4
Čulinec - Maksimir II (28.09., 13.30 h)
3-7
ŽNK Agram - Kustošija III (16.09., 19.30 h)
0-2
Jarun II - Prigorje II (M) (08.09.)
0-5
Škola nogometa Maksimir II - Devetka II
1-5
Bubamara II slobodna
-
Čulinec slobodan
-
3.kolo (22. rujna 2018.) u 10.00 h
P
4.kolo (30. rujna 2018.) u 11.30 h
8
Devetka II - Coerver II (15.00 h)
1-1
Coerver II - Maksimir II (14.00 h)
1-4
Kustošija III - Škola nogometa Maksimir II (12.30 h)
4-0
Hrvatski Leskovac - Jarun II
3-1
Prigorje II (Ž) - ŽNK Agram
0-3
Sloga-Gredelj - Čulinec (10.00 h)
0-4
Bubamara II - Sloga-Gredelj (9.00 h)
0-2
ŽNK Agram - Bubamara II (29.09., 10.00 h)
2-0
Čulinec - Hrvatski Leskovac (23.09.)
5-3
Škola nogometa Maksimir II - Prigorje II (Ž)
0-5
Prigorje II (M) - Maksimir II (12.00 h)
2-4
Devetka II - Kustošija III (12.45 h)
1-5
Jarun II slobodan
-
Prigorje II (M) slobodno
-
5.kolo (6. listopada 2018.) u 10.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2018.) u 10.00 h
8
Kustošija III - Coerver II
9-0
Hrvatski Leskovac - Maksimir II
3-2
Prigorje II (Ž) - Devetka II
0-5
Sloga-Gredelj - Prigorje II (M) (11.30 h)
1-7
Bubamara II - ŠN Maksimir II (07.10., 9.00 h)
5-4
ŽNK Agram - Jarun II
2-3
Čulinec - ŽNK Agram (07.10., 11.00 h)
1-2
Škola nogometa Maksimir II - Čulinec
2-4
Jarun II - Sloga-Gredelj (07.10.)
1-1
Devetka II - Bubamara II (13.45 h)
12-1
Prigorje II (M) - Hrv. Leskovac (06.10., 12.00 h)
0-1
Kustošija III - Prigorje II (Ž)
6-1
Maksimir II slobodan
-
Coerver II slobodan
-
7.kolo (14. listopada 2018.) u 10.00 h
P
8.kolo (21. listopada 2018.) u 16.00 h
8
Prigorje II (Ž) - Coerver II (13.10., 9.00 h)
1-1
Coerver II - Hrvatski Leskovac (12.30 h)
0-2
Bubamara II - Kustošija III
0-8
ŽNK Agram - Maksimir II
1-0
Čulinec - Devetka II (11.00 h)
0-4
ŠN Maksimir II - Prigorje II (M) (12.45 h)
1-2
Jarun II - Škola nogometa Maksimir II
2-2
Devetka II - Jarun II (11.30 h)
5-0
Prigorje II (M) - ŽNK Agram (15.10., 20.00 h)
4-1
Kustošija III - Čulinec
7-0
Maksimir II - Sloga-Gredelj (13.10., 12.30 h)
2-0
Prigorje II (Ž) - Bubamara II (20.10., 10.00 h)
3-1
Hrvatski Leskovac slobodan
-
Sloga-Gredelj slobodna
-
9.kolo (28. listopada 2018.) u 11.30 h
P
10.kolo (3. studenog 2018.) u 13.00 h
8
Bubamara II - Coerver II
0-3
Coerver II - Sloga-Gredelj (9.00 h)
3-0
Čulinec - Prigorje II (Ž) (11.00 h)
2-1
ŽNK Agram - Hrvatski Leskovac
3-0
Jarun II - Kustošija III (10.00 h)
0-5
Devetka II - Maksimir II
odgoda
Prigorje II (M) - Devetka II (27.10.)
1-3
Kustošija III - Prigorje II (M)
odgoda
Maksimir II - ŠN Maksimir II (27.10., 12.30 h)
2-2
Prigorje II (Ž) - Jarun II (04.11., 10.00 h)
5-1
Hrvatski Leskovac - Sloga-Gredelj
3-2
Bubamara II - Čulinec (04.11., 12.30 h)
0-0
ŽNK Agram slobodan
-
Škola nogometa Maksimir II slobodna
-
11.kolo (11. studenog 2018.) u 11.30 h
P
12.kolo (18. studenog 2018.) u 11.00 h
8
Čulinec - Coerver II (11.00 h)
3-0
ŽNK Agram - Coerver II (18.30 h)
3-1
Jarun II - Bubamara II (13.00 h)
3-2
Škola nogometa Maksimir II - Sloga-Gredelj
1-4
Prigorje II (M) - Prigorje II (Ž) (10.11.)
1-2
Devetka II - Hrvatski Leskovac (17.11., 16.00 h)
7-0
Maksimir II - Kustošija III (10.11., 12.30 h)
3-4
Prigorje II (Ž) - Maksimir II (17.11., 10.00 h)
0-3
Hrvatski Leskovac - ŠN Maksimir II
2-3
Bubamara II - Prigorje II (M)
odgoda
Sloga-Gredelj - ŽNK Agram (10.00 h)
0-1
Čulinec - Jarun II
6-3
Devetka II slobodna
-
Kustošija III slobodna
-
13.kolo (24. studenog 2018.) u 11.30 h
P
14.kolo (proljeće 2019.)
8
Jarun II - Coerver II (25.11., 10.00 h)
-
Coerver II - Škola nogomta Maksimir II
-
Prigorje II (M) - Čulinec
-
ŽNK Agram - Devetka II
-
Maksimir II - Bubamara II (9.00 h)
-
Sloga-Gredelj - Kustošija III
-
Hrvatski Leskovac - Kustošija III
-
Hrvatski Leskovac - Prigorje II (Ž)
-
Sloga-Gredelj - Devetka II (25.11.)
-
Maksimir II - Čulinec
-
ŽNK Agram - ŠN Maksimir II (25.11., 10.00 h)
-
Prigorje II (M) - Jarun II
-
Prigorje II (Ž) slobodno
-
Bubamara II slobodna
-
1. Kustošija III (Zagreb)
9
9
0
0
50 - 5
27
2. Devetka II (Zagreb)
10
8
1
1
44 - 9
25
3. ŽNK Agram (Zagreb)
11
7
0
4
18 - 12
21
4. Maksimir II (Zagreb)
10
6
1
3
31 - 18
19
5. Prigorje II (Žerjavinec)
12
6
1
5
26 - 23
19
6. Čulinec (Zagreb)
11
6
1
4
28 - 29
19
7. Prigorje II (Markuševec)
9
5
0
4
25 - 14
15
8. Hrvatski Leskovac
11
5
0
6
20 - 31
15
9. Bubamara II (Zagreb)
11
3
1
7
19 - 40
10
10. Škola nogometa Maksimir II (Zg)
11
2
2
7
21 - 36
8
11. Coerver II (Zagreb)
11
2
2
7
12 - 31
8
12. Jarun II (Zagreb)
11
2
2
7
16 - 40
8
13. Sloga-Gredelj (Zagreb)
10
2
1
7
10 - 26
7
Napomena: Mladost (Donji Dragonožec) je odustala od natjecanja nakon odigranog 1. kola
15. rujna 2018.
2.kolo
Maksimir II - Jarun II
Oboj, Zagreb
4-2
Strijelci: L. Dedić 2, Juraković 2
22. rujna 2018.
3.kolo
Prigorje II (M) - Maksimir II
Markuševec
2-4
Strijelci: Božić 2, L. Dedić, Mrkobrad
28. rujna 2018.
1.kolo
Čulinec - Maksimir II
Palma (Čulinec), Zagreb
3-7
Strijelci: L. Dedić 3,Bogojević 2, Božić, L.J. Viduka
30. rujna 2018.
4.kolo
Coerver II - Maksimir II
Savica, Zagreb
1-4
Strijelci: L. Dedić 3, Božić
6. listopada 2018.
5.kolo
Maksimir II slobodan
Oboj, Zagreb
-
8. listopada 2018.
6.kolo
H.Leskovac - Maksimir II
Hrvatski Leskovac
3-2
Strijelac: L. Dedić 2
13. listopada 2018.
7.kolo
Maksimir II - Sloga-Gredelj
Oboj, Zagreb
2-0
Strijelci: A. Dedić, Juraković
21. listopada 2018.
8.kolo
ŽNK Agram - Maksimir II
Špansko, Zagreb
1-0
27. listopada 2018.
9.kolo
Maksimir II - ŠN Maksimir II
Oboj, Zagreb
2-2
Strijelci: L. Dedić, Gogić
3. studenog 2018.
10.kolo
Devetka II - Maksimir II
Studentski grad, Zagreb
odgođeno
10. studenog 2018.
11.kolo
Maksimir II - Kustošija III
Oboj, Zagreb
3-4
Strijelci: Juraković, Božić, L. Dedić
17. studenog 2018.
12.kolo
Prigorje II (Ž) - Maksimir II
Žerjavinec
0-3
Strijelci: L. Dedić 2, Božić
24. studenog 2018.
13.kolo
Maksimir II - Bubamara II
Oboj, Zagreb
9.00 h

Rezultati: MLAĐI PIONIRI II - 2018./2019.

4. zagrebačka liga

ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1