NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 15.30 h
P
2.kolo (15. rujna 2018.) u 11.30 h
8
ŠN Maksimir II - Coerver II
5-1
Coerver II - Prigorje II (M) (17.00 h)
1-3
Devetka II - Agram (08.09., 14.45 h)
1-0
Maksimir II - Jarun II (12.30 h)
4-2
Kustošija III - Sloga-Gredelj
odgoda
Mladost - Čulinec
odgoda
Prigorje II (Ž) - Hrvatski Leskovac (13.00 h)
4-0
Hrvatski Leskovac - Bubamara II (16.09.)
3-4
Bubamara II - Mladost (12.00 h)
6-0
Sloga-Gredelj - Prigorje II (Ž)
odgoda
Čulinec - Maksimir II
odgoda
Agram - Kustošija III (16.09., 19.30 h)
0-2
Jarun II - Prigorje II (M) (08.09.)
0-5
Škola nogometa Maksimir II - Devetka II
1-5
3.kolo (22. rujna 2018.) u 10.00 h
P
4.kolo (30. rujna 2018.) u 11.30 h
8
Devetka II - Coerver II (15.00 h)
-
Coerver II - Maksimir II (29.09., 12.30 h)
-
Kustošija III - Škola nogometa Maksimir II (12.30 h)
-
Mladost - Prigorje II (M) (29.09., 14.00 h)
-
Prigorje II (Ž) - Agram
-
Hrvatski Leskovac - Jarun II
-
Bubamara II - Sloga-Gredelj (9.00 h)
-
Sloga-Gredelj - Čulinec (10.00 h)
-
Čulinec - Hrvatski Leskovac (23.09.)
-
Agram - Bubamara II (29.09., 10.00 h)
-
Jarun II - Mladost
odgoda
Škola nogometa Maksimir II - Prigorje II (Ž)
-
Prigorje II (M) - Maksimir II (12.00 h)
-
Devetka II - Kustošija III (12.45 h)
-
5.kolo (6. listopada 2018.)
P
6.kolo (8. listopada 2018.)
8
Kustošija III - Coerver II
-
Coerver II - Mladost
-
Prigorje II (Ž) - Devetka II
-
Hrvatski Leskovac - Maksimir II
-
Bubamara II - Škola nogometa Maksimir II
-
Sloga-Gredelj - Prigorje II (M)
-
Čulinec - Agram
-
Agram - Jarun II
-
Jarun II - Sloga-Gredelj
-
Škola nogometa Maksimir II - Čulinec
-
Prigorje II (M) - Hrvatski Leskovac
-
Devetka II - Bubamara II
-
Maksimir II - Mladost
-
Kustošija III - Prigorje II(Ž)
-
1. Bubamara II (Zagreb)
2
2
0
0
10 - 3
6
2. Prigorje II (Markuševec)
2
2
0
0
8 - 1
6
3. Devetka II (Zagreb)
2
2
0
0
6 - 1
6
4. Prigorje II (Žerjavinec)
1
1
0
0
4 - 0
3
5. Maksimir II (Zagreb)
1
1
0
0
4 - 2
3
6. Kustošija III (Zagreb)
1
1
0
0
2 - 0
3
7. Škola nogometa Maksimir II (Zg)
2
1
0
1
6 - 6
3
8. Agram (Zagreb)
2
0
0
2
0 - 3
0
9. Hrvatski Leskovac
2
0
0
2
3 - 8
0
10. Coerver II (Zagreb)
1
0
0
2
2 - 8
0
11. Mladost (Donji Dragonožec)
1
0
0
1
0 - 6
0
12. Jarun II (Zagreb)
2
0
0
2
2 - 9
0
13. Čulinec (Zagreb)
0
0
0
0
0 - 0
0
14. Sloga-Gredelj (Zagreb)
0
0
0
0
0 - 0
0
9. rujna 2018.
1.kolo
Čulinec - Maksimir II
Palma (Čulinec), Zagreb
odgođeno
15. rujna 2018.
2.kolo
Maksimir II - Jarun II
Oboj, Zagreb
4-2
Strijelci: A. Dedić 2, Juraković 2
22. rujna 2018.
3.kolo
Prigorje II (M) - Maksimir II
Markuševec
2-4
Strijelci: Božić 2, A.Dedić, Mrkobrad
29. rujna 2018.
4.kolo
Coerver II - Maksimir II
Savica, Zagreb
12.30 h

Rezultati: MLAĐI PIONIRI II - 2018./2019.

4. zagrebačka liga