NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Napomena: Lokomotiva II i Zagreb II su nastupali izvan konkurencije.

Poredak
Ukupno
Mj.
Klub
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Šparta (Zagreb)
22
13
5
4
63:29
31
2.
Poštar (Zagreb)
22
11
6
5
50:31
28
3.
Sloga (Zagreb)
22
9
8
5
43:29
26
4.
Sava (Zagreb)
22
10
6
6
40:30
26
5.
Maksimir (Zagreb)
22
9
5
8
33:40
23
6.
Savica (Zagreb)
22
9
3
10
37:31
21
7.
Dubrava (Zagreb)
22
6
8
8
33:45
20
8.
Mladost (Zagreb)
22
8
3
11
39:44
19
9.
Sloboda (Podsused)
22
7
4
11
40:49
18
10.
Elektrosond (Zagreb)
22
7
4
11
33:51
18
11.
Crvena zviezda (Laduč)
22
6
5
11
35:45
17
12.
Prvomajska (Zagreb)
22
6
5
11
31:53
17
12.
izvan konkurencije:
12.
Lokomotiva II (Zagreb)
26
22
1
3
94:24
45
12.
Zagreb II
26
11
5
10
57:46
27
   
25
13
12
10
56:40
41

Podsavezna liga (((((((((((4.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1960./61.

Sustav natjecanja:

I. savezna liga (12 klubova)
I
II. savezna liga zapad (12 klubova) / II. savezna liga istok (12 klubova)
I
Zona Zagreb (12 klubova)
I
Podsavezna liga (12+2 klubova)
I
I. razred (12 klubova)
I
II. razred (10 klubova)
I
III. razred (10 klubova)
I
IV.A razred (9 klubova) / IV.B razred (7 klubova)
1.kolo (18. rujna 1960.)
P
2.kolo (25. rujna 1960.)
8
Sloboda - Sloga
3:1
Dubrava - Sava
2:2
Crvena zvijezda - Prvomajska
2:3
Prvomajska - Poštar
3:3
Poštar - Mladost
6:0
Sloga - Crvena zvijezda
3:1
Šparta - Dubrava
3:1
Mladost - Šparta
4:1
Sava - Maksimir
4:1
Savica - Elektrosond
4:0
Savica - Zagreb II
2:0
Zagreb II - Maksimir
7:1
Elektrosond - Lokomotiva II
1:6
Lokomotiva II - Sloboda
6:1
3.kolo (2. listopada 1960.)
P
4.kolo (9. listopada 1960.)
8
Sloboda - Savica
0:0
Prvomajska - Sava
1:2
Poštar - Sloga
2:2
Sloga - Šparta
3:1
Šparta - Prvomajska
7:0
Elektrosond - Sloboda
1:0
Sava - Mladost
3:0
Savica - Crvena zvijezda
1:2
Maksimir - Dubrava
3:1
Mladost - Maksimir
2:0
Elektrosond - Zagreb II
3:2
Zagreb II - Dubrava
3:2
Crvena zvijezda - Lokomotiva II
2:4
Lokomotiva II - Poštar
1:4
5.kolo (16. listopada 1960.)
P
6.kolo (23. listopada 1960.)
8
Poštar - Savica
3:0
Elektrosond - Poštar
1:2
Sava - Sloga
1:1
Prvomajska - Dubrava
0:1
Maksimir - Prvomajska
2:2
Sloga - Maksimir
0:0
Dubrava - Mladost
1:2
Savica - Šparta
3:1
Crvena zvijezda - Elektrosond
2:0
Sloboda - Crvena zvijezda
2:2
Šparta - Lokomotiva II
3:2
Zagreb II - Mladost
4:2
Sloboda - Zagreb II
3:3
Lokomotiva II - Sava
3:0
7.kolo (30. listopada 1960.)
P
8.kolo (6. studenog 1960.)
8
Poštar - Sloboda
5:1
Sloga - Mladost
2:2
Šparta - Elektrosond
5:2
Savica - Maksimir
4:0
Sava - Savica
1:0
Elektrosond - Sava
0:3
Dubrava - Sloga
0:2
Sloboda - Šparta
1:5
Mladost - Prvomajska
7:1
Crvena zvijezda - Poštar
1:3
Crvena zvijezda - Zagreb II
3:3
Zagreb II - Prvomajska
2:2
Maksimir - Lokomotiva II
1:2
Lokomotiva II - Dubrava
3:1
9.kolo (13. studenog 1960.)
P
10.kolo (20. studenog 1960.)
8
Šparta - Crvena zvijezda
6:1
Savica - Mladost
2:1
Sava - Sloboda
2:0
Elektrosond - Dubrava
7:0
Maksimir - Elektrosond
3:1
Sloboda - Maksimir
2:1
Prvomajska - Sloga
0:0
Poštar - Šparta
0:2
Dubrava - Savica
0:0
Crvena zvijezda - Sava
3:1
Poštar - Zagreb II
1:0
Zagreb II - Sloga
0:3 (b.b.)
Mladost - Lokomotiva II
0:1
Lokomotiva II - Prvomajska
7:0
11.kolo (27. studenog 1960.)
P
12.kolo (4. prosinca 1960.)
8
Sava - Poštar
1:1
Savica - Sloga
2:0
Maksimir - Crvena zvijezda
3:2
Sloboda - Mladost
2:1
Prvomajska - Savica
6:1
Elektrosond - Prvomajska
1:0
Dubrava - Sloboda
4:2
Poštar - Maksimir
5:0
Mladost - Elektrosond
4:1
Šparta - Sava
3:0
Šparta - Zagreb II
1:4
Crvena zvijezda - Dubrava
4:0
Sloga - Lokomotiva II
1:3
Zagreb II - Lokomotiva II
0:3
13.kolo (11. prosinca 1960.)
P
14.kolo (26. ožujka 1961.)
8
Maksimir - Šparta
0:2
Sloga - Sloboda
3:1
Dubrava - Poštar
3:3
Prvomajska - Crvena zvijezda
3:1
Mladost - Crvena zvijezda
1:0
Mladost - Poštar
0:1
Prvomajska - Sloboda
0:3
Dubrava - Šparta
3:2
Sloga - Elektrosond
2:3
Maksimir - Sava
3:2
Sava - Zagreb II
3:3
Lokomotiva II - Elektrosond
4:0
Lokomotiva II - Savica
3:0
Zagreb II - Savica
0:3 (b.b.)
15.kolo (2. travnja 1961.)
P
16.kolo (9. travnja 1961.)
8
Sava - Dubrava
4:0
Savica - Sloboda
3:2
Šparta - Mladost
3:3
Sloga - Poštar
5:2
Poštar - Prvomajska
2:1
Prvomajska - Šparta
4:3
Crvena zvijezda - Sloga
3:3
Mladost - Sava
1:4
Elektrosond - Savica
3:1
Dubrava - Maksimir
4:2
Maksimir - Zagreb II
0:3
Zagreb II - Elektrosond
2:4
Sloboda - Lokomotiva II
1:0
Lokomotiva II - Crvena zvijezda
6:2
17.kolo (16. travnja 1961.)
P
18.kolo (23. travnja 1961.)
8
Šparta - Sloga
1:1
Elektrosond - Crevena zvijezda
0:0
Maksimir - Mladost
2:0
Savica - Poštar
1:0
Sava - Prvomajska
0:0
Sloga - Sava
1:2
Sloboda - Elektrosond
3:3
Prvomajska - Maksimir
1:1
Crvena zvijezda - Savica
2:0
Mladost - Dubrava
2:1
Dubrava - Zagreb II
0:2
Zagreb II - Sloboda
1:2
Poštar - Lokomotiva II
0:4
Lokomotiva II - Šparta
1:1
19.kolo (30. travnja 1961.)
P
20.kolo (7. svibnja 1961.)
8
Dubrava - Prvomajska
3:1
Savica - Sava
3:2
Maksimir - Sloga
2:1
Sloboda - Poštar
1:2
Šparta - Savica
2:2
Elektrosond - Šparta
0:4
Poštar - Elektrosond
4:1
Prvomajska - Mladost
3:0 (b.b.)
Crvena zvijezda - Sloboda
4:3
Sloga - Dubrava
0:0
Mladost - Zagreb II
6:0
Zagreb II - Crvena zvijezda
5:0
Sava - Lokomotiva II
0:2
Lokomotiva II - Maksimir
5:0
21.kolo (14. svibnja 1961.)
P
22.kolo (21. svibnja 1961.)
8
Mladost - Sloga
1:2
Crvena zvijezda - Šparta
1:2
Maksimir - Savica
1:0
Sloboda - Sava
5:1
Sava - Elektrosond
1:2
Elektrosond - Maksimir (24.5.)
1:1
Šparta - Sloboda
3:0
Savica - Dubrava
0:1
Poštar - Crvena zvijezda
3:0
Sloga - Prvomajska
3:0
Prvomajska - Zagreb II
0:0
Zagreb II - Poštar
1:0
Dubrava - Lokomotiva II
3:7
Lokomotiva II - Mladost
3:0 (b.b.)
23.kolo (28. svibnja 1961.)
P
24.kolo (4. lipnja 1961.)
8
Mladost - Savica
2:0
Poštar - Sava
1:1
Dubrava - Elektrosond
2:2
Crvena zvijezda - Maksimir
2:2
Maksimir - Sloboda
3:0
Sloboda - Dubrava
2:2
Sava - Crvena zvijezda
2:1
Elektrosond - Mladost
4:3
Šparta - Poštar
2:0
Savica - Prvomajska
8:1
Sloga - Zagreb II
1:5
Zagreb II - Šparta
3:0 (b.b.)
Prvomajska - Lokomotiva II
2:9
Lokomotiva II - Sloga
3:0 (b.b.)
25.kolo (11. lipnja 1961.)
P
26.kolo (18. lipnja 1961.)
8
Sloga - Savica
3:2
Elektrosond - Sloga
0:5
Prvomajska - Elektrosond
2:0
Poštar - Dubrava
2:2
Mladost - Sloboda
2:4
Crvena zvijezda - Mladost
1:1
Dubrava - Crvena zvijezda
3:0
Šparta - Maksimir
5:0
Maksimir - Poštar
3:0
Sloboda - Prvomajska
3:1
Sava - Šparta
1:1
Zagreb II - Sava
4:1
Lokomotiva II - Zagreb II
3:0 (b.b.)
Savica - Lokomotiva II
1:3