NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Napomena: Lokomotiva II i Jaska su nastupali izvan konkurencije.

Poredak
Ukupno
Mj.
Klub
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Tekstilac (Zagreb)
22
13
5
4
51:23
31
2.
OTJ (Zagreb)
22
13
4
5
44:23
30
3.
Slavija (Zagreb)
22
11
5
6
39:26
27
4.
Rudeš (Zagreb)
22
9
6
7
47:42
24
5.
Sava (Zagreb)
22
9
6
7
29:28
24
6.
Mladost (Zagreb)
22
7
7
8
32:36
21
7.
Samobor
22
8
4
10
39:37
20
8.
Sloboda (Podsused)
22
6
8
8
35:39
20
9.
Dubrava (Zagreb)
22
7
5
10
28:41
19
10.
Sloga (Zagreb)
22
5
6
11
26:36
16
11.
Savica (Zagreb)
22
6
4
12
38:53
16
12.
Maksimir (Zagreb)
22
4
8
10
32:56
16
12.
izvan konkurencije:
12.
Lokomotiva II (Zagreb)
26
20
3
3
114:33
43
12.
Jaska (Jastrebarsko)
26
5
1
20
36:110
21
   
25
13
12
10
56:40
41

Podsavezna liga (((((((((((4.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1961./62.

Sustav natjecanja:

I. savezna liga (12 klubova)
I
II. savezna liga zapad (? klubova) / II. savezna liga istok (? klubova)
I
Zona Zagreb (12 klubova)
I
Podsavezna liga (12+2 klubova)
I
I. razred (12 klubova)
I
II. razred (12 klubova)
I
III. razred (12 klubova)
I
IV. razred (12 klubova)
1.kolo (3. rujna 1961.)
P
2.kolo (10. rujna 1961.)
8
Savica - Sloga
1:1
Sloga - Sloboda
1:1
Samobor - Rudeš
4:1
Savica - Samobor
3:3
OTJ - Mladost
3:1
Slavija - Tekstilac
5:1
Dubrava - Slavija
1:1
Sava - Dubrava
1:1
Tekstilac - Sloboda
4:0
Mladost - Maksimir
1:1
Lokomotiva II - Sava
3:1
Rudeš - OTJ
0:1
Maksimir - Jaska
2:2
Lokomotiva II - Jaska
7:2
3.kolo (17. rujna 1961.)
P
4.kolo (24. rujna 1961.)
8
Samobor - Sloga
2:0
Sloga - Slavija
1:4
OTJ - Savica
0:1
Sava - Sloboda
2:0
Maksimir - Rudeš
3:3
Mladost - Dubrava
3:0
Tekstilac - Sava
0:2
Savica - Maksimir
1:0
Sloboda - Slavija
2:2
Samobor - OTJ
2:1
Lokomotiva II - Mladost
4:1
Tekstilac - Jaska
10:0
Dubrava - Jaska
5:2
Rudeš - Lokomotiva II
1:5
5.kolo (1. listopada 1961.)
P
6.kolo (8. listopada 1961.)
8
Slavija - Sava
0:1
Sloga - Sava
0:1
OTJ - Sloga
4:0
Savica - Dubrava
1:2
Maksimir - Samobor
2:2
Mladost - Sloboda
1:1
Dubrava - Rudeš
7:1
Rudeš - Tekstilac
1:1
Tekstilac - Mladost
6:2
OTJ - Maksimir
6:1
Lokomotiva II - Savica
11:0
Samobor - Lokomotiva II
2:8
Sloboda - Jaska
3:4
Jaska - Slavija
2:4
7.kolo (15. listopada 1961.)
P
8.kolo (22. listopada 1961.)
8
Slavija - Mladost
2:0
Mladost - Sava
2:1
Maksimir - Sloga
2:1
Rudeš - Slavija
3:1
Dubrava - Samobor
3:2
Samobor - Tekstilac
0:3
Tekstilac - Savica
5:1
Savica - Sloboda
5:2
Sloboda - Rudeš
3:2
OTJ - Dubrava
4:1
Sava - Jaska
4:2
Maksimir - Lokomotiva II
2:2
Lokomotiva II - OTJ
2:1
Sloga - Jaska
5:0
9.kolo (29. listopada 1961.)
P
10.kolo (5. studenog 1961.)
8
Dubrava - Maksimir (prekinuto kod 0:1, nastavljeno 9.11.1961.)
0:2
Sloga - Mladost
1:1
Tekstilac - OTJ
3:0
Savica - Sava
6:0
Sloboda - Samobor
4:1
OTJ - Sloboda
2:1
Slavija - Savica
5:2
Maksimir - Tekstilac
1:1
Sava - Rudeš
1:0
Samobor - Slavija
0:0
Lokomotiva II - Sloga
3:1
Rudeš - Jaska
5:4
Jaska - Mladost
4:1
Lokomotiva II - Dubrava
3:1
11.kolo (12. studenog 1961.)
P
12.kolo (19. studenog 1961.)
8
Dubrava - Sloga
1:0
Savica - Mladost
5:1
Sloboda - Maksimir
2:2
OTJ - Sava
1:1
Sava - Samobor
3:1
Maksimir - Slavija
4:1
Mladost - Rudeš
3:3
Dubrava - Tekstilac
2:1
Slavija - OTJ
2:2
Sloga - Rudeš
0:1
Savica - Jaska
2:1
Samobor - Jaska
2:4
Tekstilac - Lokomotiva II
4:4
Lokomotiva II - Sloboda
4:0
13.kolo (26. studenog 1961.)
P
14.kolo (25. ožujka 1962.)
8
Tekstilac - Sloga
2:1
Sloboda - Tekstilac
0:4
Sloboda - Dubrava
1:0
Mladost - OTJ
0:3
Sava - Maksimir
0:0
Slavija - Dubrava
1:0
Mladost - Samobor
2:0
Sloga - Savica
8:1
Rudeš - Savica
3:1
Rudeš - Samobor
3:1
Slavija - Lokomotiva II
1:8
Sava - Lokomotiva II
2:0
Jaska - OTJ
0:3 (b.b.)
Jaska - Maksimir
2:4
15.kolo (1. travnja 1962.)
P
16.kolo (8. travnja 1962.)
8
Samobor - Savica
2:1
Slavija - Sloboda
1:1
Sloboda - Sloga
0:2
Sloga - Samobor
2:0
Tekstilac - Slavija
1:0
Savica - OTJ
0:2
Maksimir - Mladost (odigrano 11.4.1962.)
1:6
Rudeš - Maksimir
2:1
Dubrava - Sava
0:2
Sava - Tekstilac
1:1
OTJ - Rudeš
2:2
Mladost - Lokomotiva II
4:1
Lokomotiva II - Jaska
6:0
Jaska - Dubrava
4:7
17.kolo (15. travnja 1962.)
P
18.kolo (22. travnja 1962.)
8
Slavija - Sloga
4:0
Samobor - Maksimir
7:2
Sloboda - Sava
2:1
Sloga - OTJ
2:4
OTJ - Samobor
1:1
Rudeš - Dubrava
5:2
Maksimir - Savica
1:2
Mladost - Tekstilac
2:2
Dubrava - Mladost
1:3
Sava - Slavija
0:1
Jaska - Tekstilac
2:1
Jaska - Sloboda
1:0
Lokomotiva II - Rudeš
6:2
Savica - Lokomotiva II
0:3
19.kolo (29. travnja 1962.)
P
20.kolo (6. svibnja 1962.)
8
Sloboda - Mladost
1:0
Sloga - Maksimir
1:1
Tekstilac - Rudeš
1:0
Savica - Tekstilac
1:1
Dubrava - Savica
1:1
Rudeš - Sloboda
3:3
Maksimir - OTJ (odigrano 10.5.1962.)
0:1
Mladost - Slavija
0:1
Sava - Sloga
0:1
Samobor - Dubrava
5:1
Slavija - Jaska
6:0
OTJ - Lokomotiva II
1:7
Lokomotiva II - Samobor
1:1
Jaska - Sava
0:3 (b.b.)
21.kolo (13. svibnja 1962.)
P
22.kolo (20. svibnja 1962.)
8
Sava - Mladost
0:0
Savica - Slavija
1:2
Slavija - Rudeš
0:2
Maksimir - Dubrava
0:2
Sloboda - Savica
5:0
OTJ - Tekstilac
1:2
Dubrava - OTJ
0:2
Rudeš - Sava
2:2
Tekstilac - Samobor
2:0
Samobor - Sloboda
0:3
Jaska - Sloga
3:2
Sloga - Lokomotiva II
1:0
Lokomotiva II - Maksimir
3:0
Jaska - Mladost
0:12
23.kolo (27. svibnja 1962.)
P
24.kolo (3. lipnja 1962.)
8
Mladost - Sloga
0:0
Sloga - Dubrava
0:0
Sava - Savica
2:1
Maksimir - Sloboda
2:2
Slavija - Samobor
1:0
OTJ - Slavija
0:2
Sloboda - OTJ
0:1
Rudeš - Mladost
1:2
Tekstilac - Maksimir
5:0
Samobor - Sava
4:0
Jaska - Rudeš
1:6
Jaska - Savica
1:5
Dubrava - Lokomotiva II
2:4
Lokomotiva II - Tekstilac
6:3
25.kolo (10. lipnja 1962.)
P
26.kolo (17. lipnja 1962.)
8
Mladost - Savica
3:1
Savica - Rudeš
2:4
Sava - OTJ
1:3
Sloga - Tekstilac
3:1
Slavija - Maksimir
3:4
Dubrava - Sloboda
1:1
Tekstilac - Dubrava
4:0
Maksimir - Sava
2:7
Rudeš - Sloga
4:0
Samobor - Mladost
0:1
Jaska - Samobor
0:3 (b.b.)
OTJ - Jaska
3:0 (b.b.)
Sloboda - Lokomotiva II
0:5
Lokomotiva II - Slavija
7:0