NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Napomena: Savica je nakon prvog dijela sezone odustala od natjecanja, ali se njezini posljedci ne brišu, jer ako klub odigra najmanje 50% utakmica u sezoni, pravila kažu da se ti posljedci računaju za ukupni poredak.

Poredak
Ukupno
Mj.
Klub
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Dubrava (Zagreb)
25
14
6
5
64:29
34
2.
Lučko
25
15
4
6
56:36
34
3.
Sloboda (Zagreb)
25
13
7
5
56:41
33
4.
Prečko (Zagreb)
25
12
7
6
50:45
31
5.
Crvena zvijezda (Donji Laduč)
25
12
6
7
64:47
30
6.
Sava (Zagreb)
25
12
4
9
58:51
28
7.
TPK (Zagreb)
25
10
7
8
50:42
27
8.
Mladost (Buzin)
25
8
9
8
54:53
25
9.
Bratstvo (Savski Marof)
25
9
6
10
43:49
24
10.
Remetinec
25
7
7
11
61:55
22
11.
Jugokeramika (Zaprešić)
25
6
7
12
42:64
19
12.
Vatrogasac (Zdenci Brdovečki)
25
5
6
14
38:62
16
13.
Maksimir (Zagreb)
25
3
5
17
33:65
11
14.
Savica (Zagreb)
13
2
1
10
17:47
5
   
25
13
12
10
56:40
41
Završnica Jugocupa u okviru ZNP-a (27.5.1964.): Dinamo II - Metalac 2:1

Podsavezna liga (((((((((((5.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1963./64.

Sustav natjecanja:

I. savezna liga (? klubova)
I
II. savezna liga zapad (? klubova) / II. savezna liga istok (? klubova)
I
Zona Zagreb (16 klubova)
I
Zagrebačka liga (14 klubova)
I
Podsavezna liga (14 klubova)
I
I. razred (9 klubova)
I
Centar Zagreb (7 klubova)
Centar Zaprešić (5 klubova)
Centar Velika Gorica (12 klubova)
Centar Samobor (9+1 klubova)
1.kolo (8. rujna 1963.)
P
2.kolo (15. rujna 1963.)
8
Sloboda - Dubrava
5:1
Dubrava - Remetinec
3:1
Vatrogasac - Lučko
3:4
Makismir - TPK
1:2
Crvena zvijezda - Bratstvo
7:1
Jugokeramika - Savica
1:0
Sava - Mladost
3:4
Mladost - Prečko
2:2
Prečko - Jugokeramika
2:1
Bratstvo - Sava
4:1
Savica - Maksimir (9.10.)
2:2
Lučko - Crvena zvijezda
1:1
TPK - Remetinec
3:1
Sloboda - Vatrogasac
0:0
3.kolo (22. rujna 1963.)
P
4.kolo (29. rujna 1963.)
8
Vatrogasac - Dubrava
1:5
Dubrava - Maksimir
1:0
Crvena zvijezda - Sloboda
1:2
Jugokeramika - Remetinec
2:5
Sava - Lučko
1:1
Mladost - TPK
0:0
Prečko - Bratstvo
2:3
Bratstvo - Savica
6:2
Savica - Mladost
2:3
Lučko - Prečko
3:1
TPK - Jugokeramika
4:1
Sloboda - Sava
4:1
Remetinec - Maksimir
6:3
Vatrogasac - Crvena zvijezda
0:4
5.kolo (6. listopada 1963.)
P
6.kolo (13. listopada 1963.)
8
Crvena zvijezda - Dubrava
2:4
Dubrava - Jugokeramika
5:1
Sava - Vatrogasac
1:5
Mladost - Maksimir
8:2
Prečko - Sloboda
3:1
Bratstvo - Remetinec
1:1
Savica - Lučko
3:2
Lučko - TPK
1:3
TPK - Bratstvo
3:1
Sloboda - Savica
2:1
Remetinec - Mladost
3:2
Vatrogasac - Prečko
1:1
Maksimir - Jugokeramika
0:1
Crvena zvijezda - Sava
4:3
7.kolo (20. listopada 1963.)
P
8.kolo (27. listopada 1963.)
8
Sava - Dubrava
2:1
Dubrava - Mladost
3:0
Prečko - Crvena zvijezda
2:1
Bratstvo - Jugokeramika
2:2
Savica - Vatrogasac
3:1
Lučko - Maksimir
1:0
TPK - Sloboda
1:2
Sloboda - Remetinec
2:2
Remetinec - Lučko
1:2
Vatrogasac - TPK
0:3
Maksimir - Bratstvo
0:3
Crvena zvijezda - Savica
3:0 (b.b.)
Jugokeramika - Mladost
1:4
Sava - Prečko
0:2
9.kolo (3. studenog 1963.)
P
10.kolo (10. studenog 1963.)
8
Prečko - Dubrava
2:1
Dubrava - Bratstvo
3:2
Savica - Sava
2:3
Lučko - Mladost
2:0
TPK - Crvena zvijezda
3:1
Sloboda - Jugokeramika
1:2
Remetinec - Vatrogasac
8:3
Vatrogasac - Maksimir
5:1
Maksimir - Sloboda
1:2
Sava - TPK
3:0
Jugokeramika - Lučko
1:2
Crvena zvijezda - Remetinec (prekinuto kod 2:1, nastavak je trebao biti 15.12.)
3:0 (b.b.)
Mladost - Bratstvo
3:3
Prečko - Savica
6:1
11.kolo (17. studenog 1963.)
P
12.kolo (24. studenog 1963.)
8
Savica - Dubrava
0:4
Dubrava - Lučko
1:1
TPK - Prečko
4:3
Sloboda - Bratstvo
6:0
Remetinec - Sava
2:3
Vstrogasac - Mladost
0:0
Maksimir - Crvena zvijezda
2:2
Crvena zvijezda - Jugokeramika
6:1
Jugokeramika - Vatrogasac
2:2
Sava - Maksimir
0:0
Mladost - Sloboda
2:2
Prečko - Remetinec
3:2
Bratstvo - Lučko
0:0
Savica - TPK
1:8
13.kolo (1. prosinca 1963.)
P
14.kolo (15. ožujka 1964.)
8
Remetinec - Savica
6:0
Dubrava - Sloboda
4:0
Maksimir - Prečko
3:4
Lučko - Vatrogasac
6:0
Jugokeramika - Sava
1:4
Bratstvo - Crvena zvijezda
1:1
Mladost - Crvena zvijezda
3:3
Mladost - Sava
5:3
Bratstvo - Vatrogasac
1:1
Jugokeramika - Prečko
3:3
Lučko - Sloboda
2:1
Remetinec - TPK
1:1
TPK - Dubrava
0:3 (b.b.)
Maksimir slobodan
1:2
15.kolo (22. ožujka 1964.)
P
16.kolo (29. ožujka 1964.)
8
Remetinec - Dubrava
0:0
Dubrava - Vatrogasac
3:3
TPK - Maksimir
2:0
Sloboda - Crvena zvijezda
4:4
Prečko - Mladost
3:1
Lučko - Sava
4:3
Sava - Bratstvo
4:1
Bratstvo - Prečko
1:2
Crvena zvijezda - Lučko
2:1
Jugokeramika - TPK
1:1
Vatrogasac - Sloboda
1:3
Maksimir - Remetinec
4:3
Jugokeramika slobodna
2:1
Mladost slobodna
3:0
17.kolo (5. travnja 1964.)
P
18.kolo (12. travnja 1964.)
8
Maksimir - Dubrava
1:0
Dubrava - Crvena zvijezda
7:1
Remetinec - Jugokeramika
1:4
Vatrogasac - Sava
0:1
TPK - Mladost
3:3
Sloboda - Prečko
2:2
Prečko - Lučko
2:1
Bratstvo - TPK
2:0
Sava - Sloboda
5:0
Mladost - Remetinec
4:3
Crvena zvijezda - Vatrogasac
3:1
Jugokeramika - Maksimir
5:2
Bratstvo slobodno
4:2
Prečko slobodno
0:1
19.kolo (19. travnja 1964.)
P
20.kolo (26. travnja 1964.)
8
Jugokeramika - Dubrava
2:2
Dubrava - Sava
3:0
Maksimir - Mladost
1:1
Crvena zvijezda - Prečko
3:0
Remetinec - Bratstvo
2:0
Sloboda - TPK
2:1
TPK - Lučko
1:4
Lučko - Remetinec
3:1
Prečko - Vatrogasac
1:0
Bratstvo - Maksimir
2:1
Sava - Crvena zvijezda
4:1
Mladost - Jugokeramika
1:3
Sloboda slobodna
0:2
Vatrogasac slobodan
1:2
21.kolo (10. svibnja 1964.)
P
22.kolo (17. svibnja 1964.)
8
Mladost - Dubrava
1:1
Dubrava - Prečko
5:0
Jugokeramika - Bratstvo
0:3 (b.b.)
Crvena zvijezda - TPK
4:1
Maksimir - Lučko
2:4
Vatrogasac - Remetinec
3:2
Remetinec - Sloboda
2:2
Sloboda - Maksimir
4:3
TPK - Vatrogasac
0:1
Lučko - Jugokeramika
3:2
Prečko - Sava
0:2
Bratstvo - Mladost
2:0
Crvena zvijezda slobodna
2:0
Sava slobodna
4:1
23.kolo (24. svibnja 1964.)
P
24.kolo (31. svibnja 1964.)
8
Bratstvo - Dubrava
0:1
Prečko - TPK
1:1
Mladost - Lučko
3:2
Sava - Remetinec
2:2
Jugokeramika - Sloboda
1:1
Crvena zvijezda - Maksimir
3:0
Maksimir - Vatrogasac
2:1
Vatrogasac - Jugokeramika
4:1
TPK - Sava
3:3
Sloboda - Mladost
4:0
Remetinec - Crvena zvijezda
5:1
Lučko - Bratstvo
3:1
Prečko slobodno
3:0 (b.b.)
Dubrava slobodna
3:2
25.kolo (7. lipnja 1964.)
P
26.kolo (14. lipnja 1964.)
8
Lučko - Dubrava
2:1
Prečko - Maksimir
2:2
Bratstvo - Sloboda
0:2
Sava - Jugokeramika
5:2
Mladost - Vatrogasac
4:0
Crvena zvijezda - Mladost
2:0
Jugokeramika - Crvena zvijezda
1:1
Vatrogasac - Bratstvo
2:3
Maksimir - Sava
0:1
Sloboda - Lučko
2:1
Remetinec - Prečko
1:1
Dubrava - TPK
2:2
TPK slobodan
3:0 (b.b.)
Remetinec slobodan
3:2