NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Ponikve (Zagreb)
7
0
0
46:2
14
5
2
1
22:9
12
15
12
2
1
68:11
26
2.
Cesta (Zagreb)
6
1
2
21:7
13
4
3
1
15:11
11
17
10
4
3
36:18
24
3.
Jedinstvo (Dugo Selo)
4
2
2
19:14
10
4
2
3
22:19
10
17
8
4
5
41:33
20
4.
Maksimir (Zagreb)
3
6
0
16:12
12
2
3
2
16:10
7
16
5
9
2
32:22
19
5.
Špansko (Zagreb)
5
2
1
20:7
12
1
3
3
6:19
5
15
6
5
4
26:26
17
6.
Naftaplin (Zagreb)
4
1
3
16:17
9
3
0
5
12:18
6
16
7
1
8
28:35
15
7.
Zelina
4
3
1
16:7
11
1
2
5
8:25
4
16
5
5
6
24:32
15
8.
Radnik (Sesvete)
1
3
4
17:20
5
2
2
4
17:14
6
16
3
5
8
34:34
11
9.
Budućnost (Sesvetski Kraljevec)
3
1
3
14:16
7
1
0
8
9:32
2
16
4
1
11
23:48
9
10.
Sloboda (Ivanja Reka)
1
0
7
10:35
2
0
2
6
11:39
2
16
1
2
13
21:74
4
                               
17:104
 

Napomena: Zbog nedostatka podataka ishodi određenog broja utakmica nažalost nisu poznati. Na kraju je napisana tablica sastavljena samo od poznatih rezultata, što znači da pooredak ne mora biti točan.

1.savezna liga
I
2.savezna liga (zapadna skupina)
I
Zagrebačka zona
I
Zagrebačka liga
I
2. zagrebačka liga
I
1.A razred Podsaveza Zagreb

1.A razred Podsaveza Zagreb (((((((((((6.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1970./71.

1.kolo (6. rujna 1970.)
P
2.kolo (13. rujna 1970.)
8
Jedinstvo - Radnik
6:3
Radnik - Maksimir
2:2
Naftaplin - Budućnost
3:1
Zelina - Ponikve
0:0
Cesta - Zelina
5:0
Špansko - Cesta
1:1
Ponikve - Maksimir
4:2
Budućnost - Sloboda
8:1
Sloboda - Špansko
1:3
Jedinstvo - Naftaplin
3:0
3.kolo (20. rujna 1970.)
P
4.kolo (27. rujna 1970.)
8
Naftaplin - Radnik
2:0
Radnik - Zelina
2:2
Sloboda - Jedinstvo
0:3
Špansko - Maksimir
0:1
Cesta - Budućnost
3:0
Budućnost - Ponikve
0:4
Ponikve - Špansko
9:0
Jedinstvo - Cesta
1:3
Maksimir - Zelina
2:1
Naftaplin - Sloboda
4:0
5.kolo (4. listopada 1970.)
P
6.kolo (11. listopada 1970.)
8
Sloboda - Radnik
0:5
Radnik - Špansko
1:2
Cesta - Naftaplin
1:0
Jedinstvo - Maksimir
3:2
Ponikve - Jedinstvo
4:0
Naftaplin - Ponikve
0:4
Maksimir - Budućnost
3:1
Sloboda - Cesta
0:3
Zelina - Špansko
2:0
Budućnost - Zelina
0:0
7.kolo (18. listopada 1970.)
P
8.kolo (25. listopada 1970.)
8
Cesta - Radnik
1:0
Radnik - Budućnost
1:4
Ponikve - Sloboda
11:0
Jedinstvo - Špansko
2:2
Maksimir - Naftaplin
3:2
Naftaplin - Zelina
3:1
Zelina - Jedinstvo
2:2
Sloboda - Maksimir
1:8
Špansko - Budućnost
6:1
Cesta - Ponikve
1:2
9.kolo (1. studenog 1970.)
P
10.kolo (28. ožujka 1971.)
8
Maksimir - Cesta
0:0
Radnik - Jedinstvo
4:5
Zelina - Sloboda
4:2
Budućnost - Naftaplin
1:3
Špansko - Naftaplin
4:1
Zelina - Cesta
1:1
Budućnost - Jedinstvo
2:1
Maksimir - Ponikve
1:1
Ponikve - Radnik
0:1
Špansko - Sloboda
3:2
11.kolo (4. travnja 1971.)
P
12.kolo (11. travnja 1971.)
8
Maksimir - Radnik
3:3
Radnik - Naftaplin
3:1
Ponikve - Zelina
7:0
Jedinstvo - Sloboda
2:0
Cesta - Špansko
4:1
Budućnost - Cesta
2:0
Sloboda - Budućnost
4:1
Špansko - Ponikve
1:4
Naftaplin - Jedinstvo
2:7
Zelina -Maksimir
2:0
13.kolo (18. travnja 1971.)
P
14.kolo (25. travnja 1971.)
8
Zelina - Radnik
2:1
Radnik - Sloboda
2:2
Maksimir - Špansko
0:0
Naftaplin - Cesta
2:4
Ponikve - Budućnost
6:1
Jedinstvo - Ponikve
2:3
Cesta - Jedinstvo
1:2
Budućnost - Maksimir
2:1
Sloboda - Naftaplin
1:4
Špansko - Zelina
3:0 (b.b.)
15.kolo (9. svibnja 1971.)
P
16.kolo (16. svibnja 1971.)
8
Špansko - Radnik
0:0
Radnik - Cesta
2:3
Maksimir - Jedinstvo
1:1
Sloboda - Ponikve
2:8
Ponikve - Naftaplin
5:1
Naftaplin - Maksimir
0:0
Cesta - Sloboda
4:1
Jedinstvo - Zelina
1:1
Zelina - Budućnost
5:0
Budućnost - Špansko
1:1
17.kolo (23. svibnja 1971.)
P
18.kolo (30. svibnja 1971.)
8
Budućnost - Radnik
0:5
Cesta - Maksimir
1:1
Špansko - Jedinstvo
3:1
Sloboda - Zelina
2:3
Zelina - Naftaplin
0:1
Naftaplin - Špansko
16:3
Maksimir - Sloboda
3:3
Jedinstvo - Budućnost
1:0
Ponikve - Cesta
4:0
Radnik - Ponikve
3:0