NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Napomene:
* Studentski grad je kažnjen oduzimanjem 2 boda.
** Maksimir je kažnjen oduzimanjem 4 boda.
*** Budućnost je kažnjena oduzimanjem 2 boda.
Prigorje-Progres se od 1.-13. kola zvalo Kašina.

-2
-2
-2
-4
-2
-2
-2
-2
-2
-2
-2
-2
-1
-2
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Studentski grad (Zagreb)
13
0
0
102:17
26
10
2
1
29:12
22
26
23
2
1
131:29
46
2.
Sljeme (Sesvete)
11
1
1
41:14
23
4
5
4
21:20
13
26
16
6
5
62:34
36
3.
Prigorje (Žerjavinec)
9
2
2
50:21
20
4
5
4
25:24
13
26
13
7
6
75:45
33
4.
Maksimir (Zagreb)
8
1
4
27:12
17
7
4
2
29:17
18
26
15
5
6
56:29
31
5.
Čulinec (Zagreb)
9
2
2
31:15
20
3
5
5
21:25
11
26
12
7
7
52:40
31
6.
Zelina
6
2
5
27:18
14
5
2
6
21:29
12
26
11
4
11
48:47
26
7.
Mladi milicionar (Zagreb)
6
4
3
28:20
16
4
0
9
21:28
8
26
10
4
12
49:48
24
8.
GRAMIP (Dubrava)
7
4
2
43:22
18
2
2
9
20:41
6
26
9
6
11
63:63
24
9.
Budućnost (Sesvetski Kraljevec)
5
4
4
22:18
14
4
3
6
23:31
11
26
9
7
10
45:49
23
10.
Prigorje-Progres (Kašina)
7
3
3
34:21
17
2
2
9
18:38
6
26
9
5
12
52:59
23
11.
Dinamo (Banovo)
4
4
5
22:19
12
3
2
8
20:43
8
26
7
6
13
42:62
20
12.
Strmec (Bedenica)
4
3
6
28:29
11
2
3
8
22:43
7
26
6
6
14
50:72
18
13.
Sloga (Blaškovec)
4
3
6
18:24
11
0
1
12
10:64
1
26
4
4
18
28:88
12
14.
Lonja (Lonjica)
2
4
7
19:34
8
0
1
12
4:77
1
26
2
5
19
23:111
9
                               
17:104
 

SSustav natjecanja u sezoni 1983./84.:

1) 1. savezna liga
2) 2. savezna liga zapad
2) 2. savezna liga istok
3) Hrvatska liga (jug, istok, sjever, zapad)
3) Slovenska liga
3) BiH liga
đđđđđ
4) Nogometna liga zagrebačke regije
5) Nogometni savez zagrebačke regije
6) Zagrebačka zona istok
6) Zagrebačka zona zapad
7) Međuopćinska liga A
7) Međuopćinska liga B
7) Međuopćinska liga C
7) Međuopćinska liga D
8) 8 općinskih liga (Novi Zagreb, Maksimir, Velika Gorica, Sesvete,...)

Međuopćinska liga - A skupina (((((((((((7.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1983./84.

1.kolo (4. rujna 1983.)
P
2.kolo (11. rujna 1983.)
8
Maksimir - GRAMIP
3:1
Budućnost - Strmec
4:1
Prigorje - Zelina
5:2
GRAMIP - Čulinec
1:1
Sljeme - Mladi milicionar
4:1
Mladi milicionar - Maksimir
1:2
Čulinec - Lonja
3:0
Prigorje - Sljeme
0:4
Dinamo - Sloga
4:0
Zelina - Kašina
0:0
Studentski grad - Budućnost
7:2
Sloga - Studentski grad
2:4
Strmec - Kašina
1:3
Lonja - Dinamo
1:5
3.kolo (18. rujna 1983.)
P
4.kolo (25. rujna 1983.)
8
Sljeme - Zelina
1:0
GRAMIP - Studentski grad
0:3
Maksimir - Prigorje
0:1
Mladi milicionar - Dinamo
1:0
Čulinec - Mladi milicionar
1:0
Prigorje - Čulinec
2:2
Dinamo - GRAMIP
1:3
Sljeme - Maksimir
1:1
Studentski grad - Lonja
20:0
Sloga - Kašina
1:0
Strmec - Sloga
4:3
Lonja - Strmec
1:1
Kašina - Budućnost
0:0
Zelina - Budućnost
0:2
5.kolo (2. listopada 1983.)
P
6.kolo (9. listopada 1983.)
8
Maksimir - Zelina
2:0
Maksimir - Čulinec
1:0
Čulinec - Sljeme
2:0
GRAMIP - Kašina
5:2
Strmec - GRAMIP
5:0
Sljeme - Dinamo
5:1
Kašina - Lonja
3:0 (b.b.)
Lonja - Budućnost
2:2
Studentski grad - Mladi milicionar
4:1
Mladi milicionar - Strmec
2:0
Budućnost - Sloga
3:0
Prigorje - Studentski grad
0:0
Dinamo - Prigorje
0:2
Zelina - Sloga
4:1
7.kolo (16. listopada 1983.)
P
8.kolo (23. listopada 1983.)
8
Čulinec - Zelina
1:1
Maksimir - Studentski grad
1:2
Studentski grad - Sljeme
8:1
Mladi milicionar - Budućnost
2:2
Strmec - Prigorje
4:5
GRAMIP - Sloga
8:0
Budućnost - GRAMIP
2:2
Sljeme - Strmec
41:1
Sloga - Lonja
3:0
Čulinec - Dinamo
3:2
Kašina - Mladi milicionar
3:2
Prigorje - Kašina
3:1
Dinamo - Maksimir
0:0
Zelina - Lonja
9:1
9.kolo (30. listopada 1983.)
P
10.kolo (6. studenog 1983.)
8
Dinamo - Zelina
3:4
Mladi milicionar - Lonja
9:0
Lonja - GRAMIP
2:4
Prigorje - Sloga
8:1
Budućnost - Prigorje
0:0
Sljeme - Budućnost
1:0
Kašina - Sljeme
0:3
Maksimir - Kašina
2:0
Studentski grad - Čulinec
3:0
Čulinec - Strmec
2:1
Sloga - Mladi milicionar
1:2
Zelina - GRAMIP
3:1
Strmec - Maksimir
2:4
Dinamo - Studentski grad
2:3
11.kolo (13. studenog 1983.)
P
12.kolo (20. studenog 1983.)
8
Studentski grad - Zelina
4:0
Zelina - Mladi milicionar
2:1
Strmec - Dinamo
1:1
Prigorje - GRAMIP
4:1
Kašina - Čulinec
2:3
Sljeme - Lonja
3:0 (b.b.)
Sloga - Sljeme
1:1
Maksimir - Sloga
3:0 (b.b.)
Lonja - Prigorje
0:5
Čulinec - Budućnost
4:1
GRAMIP - Mladi milicionar
0:2
Dinamo - Kašina
3:0
Budućnost - Maksimir
1:1
Studentski grad - Strmec
12:6
13.kolo (26./27. studenog 1983.)
P
14.kolo (18. ožujka 1984.)
8
Strmec - Zelina
1:3
GRAMIP - Maksimir
2:2
Kašina - Studentski grad
1:2
Zelina - Prigorje
2:1
Budućnost - Dinamo
1:2
Mladi milicionar - Sljeme
1:0
Sloga - Čulinec
2:1
Lonja - Čulinec
1:1
Lonja - Maksimir
1:4
Sloga - Dinamo
1:1
GRAMIP - Sljeme
3:2
Budućnost - Studentski grad
1:0
Mladi milicionar - Prigorje
4:2
Prigorje-Progres - Strmec
8:2
15.kolo (25. ožujka 1984.)
P
16.kolo (1. travnja 1984.)
8
Strmec - Budućnost
1:2
Zelina - Sljeme
0:2
Čulinec - GRAMIP
3:1
Prigorje - Maksimir
2:3
Maksimir - Mladi milicionar
1:0
Mladi milicionar - Čulinec
2:2
Sljeme - Prigorje
3:1
GRAMIP - Dinamo
8:1
Prigorje-Progres - Zelina
2:2
Lonja - Studentski grad
1:4
Studentski grad - Sloga
11:0
Sloga - Strmec
0:2
Dinamo - Lonja
1:1
Budućnost - Prigorje-Progres
2:2
17.kolo (7./8. travnja 1984.)
P
18.kolo (15. travnja 1984.)
8
Studentski grad - GRAMIP
5:0
Zelina - Maksimir
0:2
Dinamo - Mladi milicionar
2:3
Sljeme - Čulinec
5:2
Čulinec - Prigorje
0:0
GRAMIP - Strmec
3:3
Maksimir - Sljeme
1:1
Lonja - Prigorje-Progres
0:3 (b.b.)
Prigorje-Progres - Sloga
2:1
Mladi milicionar - Studentski grad
1:4
Strmec - Lonja
1:0
Sloga - Budućnost
0:3 (b.b.)
Budućnost - Zelina
0:1
Prigorje - Dinamo
7:2
19.kolo (22. travnja 1984.)
P
20.kolo (6. svibnja 1984.)
8
Čulinec - Maksimir
0:4
Zelina - Čulinec
1:2
Prigorje-Progres - GRAMIP
4:1
Sljeme - Studentski grad
0:2
Dinamo - Sljeme
0:0
Prigorje - Strmec
2:0
Budućnost - Lonja
3:0 (b.b.)
GRAMIP - Budućnost
5:2
Strmec - Mladi milicionar
2:1
Lonja - Sloga
4:1
Studentski grad - Prigorje
5:2
Mladi milicionar - Prigorje-Progres
2:1
Sloga - Zelina
3:4
Maksimir - Dinamo
2:1
21.kolo (13. svibnja 1984.)
P
22.kolo (20. svibnja 1984.)
8
Studentski grad - Maksimir
3:1
Zelina - Dinamo
1:2
Budućnost - Mladi milicionar
4:2
GRAMIP - Lonja
4:2
Sloga - GRAMIP
3:2
Prigorje - Budućnost
4:3
Strmec - Sljeme
3:3
Sljeme - Prigorje-Progres
3:1
Dinamo - Čulinec
3:2
Čulinec -. Studentski grad
1:2
Prigorje-Progres - Prigorje
3:3
Mladi milicionar - Sloga
2:2
Lonja - Zelina
5:0
Maksimir - Strmec
1:3
23.kolo (27. svibnja 1984.)
P
24.kolo (3. lipnja 1984.)
8
Lonja - Mladi milicionar
1:4
Zelina - Studentski grad
1:1
Sloga - Prigorje
1:1
Dinamo - Strmec
0:0
Budućnost - Sljeme
1:4
Čulinec - Prigorje-Progres
6:3
Prigorje-Progres - Maksimir
4:2
Sljeme - Sloga
6:1
Strmec - Čulinec
2:2
Prigorje - Lonja
10:0
GRAMIP - Zelina
2:0
Mladi milicionar - GRAMIP
1:1
Studentski grad - Dinamo
10:2
Maksimir - Budućnost
2:3
25.kolo (10. lipnja 1984.)
P
26.kolo (17. lipnja 1984.)
8
Mladi milicionar - Zelina
1:4
Zelina - Strmec
4:2
GRAMIP - Prigorje
2:2
Studentski grad - Prigorje-Progres
10:2
Lonja - Sljeme
0:0
Dinamo - Budućnost
3:1
Sloga - Maksimir
0:3
Čulinec - Sloga
5:0
Budućnost - Čulinec
0:3
Maksimir - Lonja
8:0
Prigorje-Progres - Dinamo
2:0
Sljeme - GRAMIP
5:3
Strmec - Studentski grad
1:2
Prigorje-Progres - Mladi milicionar
3:2