NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

SSustav natjecanja u sezoni 1988./89.:

1) 1. savezna liga
2) 2. savezna liga
3) Međurepublička liga sjever
3) Međurepublička liga zapad
3) Međurepublička liga istok
3) Međurepublička liga jug
4) Hrvatska liga (jug, istok, sjever, zapad)
4) Slovenska liga
5) RNL Zagreb jug
5) ...liga
5) ...liga
6) Zagrebačka zona
7) Međuopćinska liga istok
7) Međuopćinska liga zapad
8) 4 općinskih liga (Novi Zagreb, Sesvete, Velika Gorica, Samobor-Zaprešić)

Napomene: Uz neke susrete koji su zavrąili nerijeąenim ishodom za jedanaesterce piše 1 ili 2 što znači da je pobijedio domaćin ili gost ali se ne zna kojim točnim rezultatom; u slučaju neriješenog rezultata izvodili su se jedanaesterci, momčad koja je pobijedila nakon jedanaesteraca dobila je jedan bod, a poražena nijedan.

Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Jedinstvo (Zagreb)
12
2(0)
1
46:8
24
11
1(1)
3
36:20
23
30
23
3(1)
4
82:28
47
2.
Sesvete
14
1(1)
0
49:9
29
9
2(0)
4
42:18
18
30
23
3(1)
4
91:27
47
3.
Bistra (Donja Bistra)
12
1(1)
2
38:18
25
3
6(4)
6
15:26
10
30
15
7(5)
8
53:44
35
4.
Lučko
10
3(2)
2
37:16
22
4
1(0)
10
23:46
8
30
14
4(2)
12
60:62
30
5.
Bratstvo (Savski Marof)
7
6(3)
2
25:14
17
3
4(3)
8
17:28
9
30
10
10(6)
10
42:42
26
6.
Metalac (Zagreb)
5
3(2)
7
18:23
12
5
4(3)
6
23:21
13
30
10
7(5)
13
41:44
25
7.
Napredak (Velika Mlaka)
9
0
6
26:25
18
2
5(3)
8
21:36
7
30
11
5(3)
14
47:61
25
8.
Prigorje (Markuševec)
8
4(2)
3
31:22
18
1
6(3)
8
11:28
5
30
9
10(5)
11
42:50
23
9.
Mladost (Buzin)
7
6(1)
2
32:21
15
3
6(2)
6
12:18
8
30
10
12(3)
8
44:39
23
10.
Crvena zvijezda (Donji Laduč)
5
7(5)
3
27:22
15
3
4(2)
8
17:31
8
30
8
11(7)
11
44:53
23
11.
Jedinstvo (Dugo Selo)
8
3(2)
4
31:19
18
2
2(1)
11
10:24
5
30
10
5(3)
15
41:43
23
12.
ZET Cestograd (Zagreb)
5
6(1)
4
21:20
11
5
3(2)
7
27:30
12
30
10
9(3)
11
48:50
23
13.
Tekstilac (Zagreb)
6
1(1)
8
22:24
13
4
5(2)
6
19:28
10
30
10
6(3)
14
41:52
23
14.
Maksimir (Zagreb)
5
4(1)
6
18:20
11
3
2(1)
10
22:37
7
30
8
6(2)
16
40:57
18
15.
Sava (Zagreb)
4
7(2)
4
24:28
10
2
4(2)
9
11:34
6
30
6
11(4)
13
35:62
16
16.
Udarnik (Kurilovec)
4
4(3)
7
20:25
11
1
3(2)
11
9:41
4
30
5
7(5)
18
29:66
15
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (27./28. kolovoza 1988.)
P
2.kolo (4. rujna 1988.)
8
Bratstvo - Napredak
2:4 (1:1)
Sava - Bratstvo
4:6 (2:2)
Jedinstvo (Z) - Tekstilac
1:2
Lučko - Jedinstvo (Z)
2:3
Maksimir - Sesvete
1:3
Maksimir - Mladost
0:1
Mladost - Sava
4:0
Sesvete - Tekstilac
4:1
Jedinstvo (DS) - Lučko
5:2
Metalac - Udarnik
1:0
Bistra - ZET Cestograd
1:0
Napredak - Bistra
1:2
Prigorje - Metalac
2 (1:1)
Crvena zvijezda - Jedinstvo (DS)
1:0
Udarnik - Crvena zvijezda
3:0
ZET Cestograd - Prigorje
5:2
3.kolo (8. rujna 1988.)
1
4.kolo (11. rujna 1988.)
1
Bratstvo - Maksimir
4:1
Sava - Prigorje
3:1 (0:0)
Bistra - Sava
2:0
Metalac - Jedinstvo (Z)
0:1
Udarnik - ZET Cestograd
0:1
Sesvete - Lučko
4:0
Jedinstvo (Z) - Crvena zvijezda
7:1
Maksimir - Bistra
3:4 (0:0)
Jedinstvo (DS) - Metalac
1:2
Mladost - Bratstvo
8:9 (2:2)
Prigorje - Napredak
6:5 (2:2)
ZET Cestograd - Jedinstvo (DS)
4:5 (1:1)
Tekstilac - Lučko
3:0
Napredak - Udarnik
1:0
Mladost - Sesvete
3:2
Crvena zvijezda - Tekstilac
3:2
5.kolo (17./18. rujna 1988.)
1
6.kolo (22. rujna 1988.)
1
Bratstvo - Sesvete
5:4 (1:1)
Sesvete - Crvena zvijezda
5:2
Tekstilac - Metalac
1:0
Metalac - Lučko
0:1
Jedinstvo (Z) - ZET Cestograd
3:1
ZET Cestograd - Tekstilac
1 (0:0)
Lučko - Crvena zvijezda
3:2 (0:0)
Napredak - Jedinstvo (Z)
4:3
Prigorje - Maksimir
1:0
Sava - Jedinstvo (DS)
2:1
Jedinstvo (DS) - Napredak
1:0
Maksimir - Udarnik
3:1
Bistra - Mladost
4:3 (0:0)
Mladost - Prigorje
2:1
Udarnik - Sava
4:0
Bratstvo - Bistra
0:1
7.kolo (24./25. rujna 1988.)
1
8.kolo (1./2. listopada 1988.)
1
Jedinstvo (DS) - Maksimir
4:1
Sesvete - Metalac
1:0
Crvena zvijezda - Metalac
4:3 (0:0)
ZET Cestograd - Crvena zvijezda
6:7 (1:1)
Lučko - ZET Cestograd
3:2
Napredak - Lučko
4:1
Tekstilac - Napredak
5:4 (1:1)
Sava - Tekstilac
0:3 (0:0)
Prigorje - Bratstvo
4:0
Mladost - Jedinstvo (DS)
2:3
Bistra - Sesvete
2:0
Bratstvo - Udarnik
4:3 (0:0)
Jedinstvo (Z) - Sava
5:0
Bistra - Prigorje
5:2
Udarnik - Mladost
4:5 (0:0)
Maksimir - Jedinstvo (Z)
0:1
9.kolo (9. listopada 1988.)
1
10.kolo (15./16. listopada 1988.)
1
Jedinstvo (Z) - Mladost
1:0
Sava - Crvena zvijezda
3:1
Prigorje - Sesvete
0:4
Sesvete - ZET Cestograd
4:2
Lučko - Sava
3:0
Mladost - Tekstilac
3:5 (1:1)
Udarnik - Bistra
1:2
Maksimir - Lučko
1:3
Crvena zvijezda - Napredak
0:1
Napredak - Metalac
0:2
Metalac - ZET Cestograd
2:3
Prigorje - Udarnik
1:3
Tekstilac - Maksimir
3:0 (b.b.)
Bistra - Jedinstvo (DS)
2:0
Jedinstvo (DS) - Bratstvo
0:3
Bratstvo - Jedinstvo (Z)
2:0
11.kolo (23. listopada 1988.)
1
12.kolo (29./30. listopada 1988.)
1
ZET Cestograd - Napredak
2:5
Bratstvo - Lučko
4:1
Lučko - Mladost
3:0
Sava - ZET Cestograd
0:2
Tekstilac - Bratstvo
1:2
Mladost - Crvena zvijezda
3:1
Jedinstvo (DS) - Prigorje
3:1 (0:0)
Bistra - Tekstilac
3:0 (b.b.)
Crvena zvijezda - Maksimir
4:2
Prigorje - Jedinstvo (Z)
1:3
Metalac - Sava
3:0
Sesvete - Napredak
7:2
Jedinstvo (Z) - Bistra
5:6 (0:0)
Udarnik - Jedinstvo (DS)
1:2
Udarnik - Sesvete
0:5
Maksimir - Metalac
2:4
13.kolo (6. studenog 1988.)
1
14.kolo (12./13. studenog 1988.)
1
Jedinstvo (Z) - Udarnik
9:1
Udarnik - Tekstilac
4:3 (1:1)
Jedinstvo (DS) - Sesvete
2:1
Bistra - Crvena zvijezda
3:0
ZET Cestograd - Maksimir
3:1
Mladost - ZET Cestograd
3:5 (2:2)
Lučko - Bistra
2:0
Sesvete - Sava
4:3 (0:0)
Tekstilac - Prigorje
0:2
Maksimir - Napredak
4:6 (2:2)
Metalac - Mladost
5:4 (2:2)
Bratstvo - Metalac
1:0
Napredak - Sava
3:0
Prigorje - Lučko
6:1
Crvena zvijezda - Bratstvo
6:4 (2:2)
Jedinstvo (DS) - Jedinstvo (Z)
4:6 (2:2)
15.kolo (20. studenog 1988.)
1
16.kolo (12. ožujka 1989.)
1
Jedinstvo (Z) - Sesvete
2:0
Napredak - Bratstvo
2:1
Sava - Maksimir
3:1
Tekstilac - Jedinstvo (Z)
0:2
Tekstilac - Jedinstvo (DS)
2:0
Sesvete - Maksimir
3:0
Crvena zvijezda - Prigorje
3:4 (1:1)
Sava - Mladost
5:4 (1:1)
Lučko - Udarnik
4:5 (2:2)
Lučko - Jedinstvo (DS)
2:1
Metalac - Bistra
6:4 (2:2)
ZET Cestograd - Bistra
5:6 (1:1)
Napredak - Mladost
1:0
Metalac - Prigorje
1:0
ZET Cestograd - Bratstvo
1:0
Crvena zvijezda - Udarnik
3:0
17.kolo (18./19. ožujka 1989.)
1
18.kolo (26. ožujka 1989.)
1
Bratstvo - Sava
6:4 (2:2)
Maksimir - Bratstvo
1:0
Jedinstvo (Z) - Lučko
4:0
Sava - Bistra
5:6 (0:0)
Mladost - Maksimir
3:4 (1:1)
ZET Cestograd - Udarnik
2:1
Tekstilac - Sesvete
0:2
Crvena zvijezda - Jedinstvo (Z)
2:3
Udarnik - Metalac
1:4
Metalac - Jedinstvo (DS)
1:0
Bistra - Napredak
2:1
Napredak - Prigorje
4:0
Jedinstvo (DS) - Crvena zvijezda
8:7 (1:1)
Lučko - Tekstilac
4:0
Prigorje - ZET Cestograd
5:7 (3:3)
Sesvete - Mladost
2:1
19.kolo (1./2. travnja 1989.)
1
20.kolo (9. travnja 1989.)
1
Prigorje - Sava
2:1
Sesvete - Bratstvo
3:0
Jedinstvo (Z) - Metalac
1:0
Metalac - Tekstilac
1:2
Lučko - Sesvete
6:5 (2:2)
ZET Cestograd - Jedinstvo (Z)
0:1
Bistra - Maksimir
1:0
Crvena zvijezda - Lučko
5:3 (2:2)
Bratstvo - Mladost
2:1
Maksimir - Prigorje
2:1
Jedinstvo (DS) - ZET Cestograd
2:0
Napredak - Jedinstvo (DS)
1:0
Udarnik - Napredak
1:0
Mladost - Bistra
7:6 (2:2)
Tekstilac - Crvena zvijezda
1:4
Sava - Udarnik
3:0
21.kolo (16. travnja 1989.)
1
22.kolo (22./23. travnja 1989.)
1
Crvena zvijezda - Sesvete
1:3
Maksimir - Jedinstvo (DS)
5:3 (1:1)
Lučko - Metalac
3:0
Metalac - Crvena zvijezda
0:1
Tekstilac - ZET Cestograd
4:6
ZET Cestograd - Lučko
1:2
Jedinstvo (Z) - Napredak
5:2
Napredak - Tekstilac
2:1
Jedinstvo (DS) - Sava
2:3
Bratstvo - Prigorje
2:4 (0:0)
Udarnik - Maksimir
7:6 (2:2)
Sesvete - Bistra
2:0
Prigorje - Mladost
2:0
Sava - Jedinstvo (Z)
0:5
Bistra - Bratstvo
3:1
Mladost - Udarnik
7:8 (1:1)
23.kolo (27. travnja 1989.)
1
24.kolo (6./7. svibnja 1989.)
1
Metalac - Sesvete
1:7
Mladost - Jedinstvo (Z)
1:2
Crvena zvijezda - ZET Cestograd
10:9 (2:2)
Sesvete - Prigorje
5:0
Lučko - Napredak
4:1
Sava - Lučko
3:4
Tekstilac - Sava
1:3
Bistra - Udarnik
4:0
Jedinstvo (DS) - Mladost
1:2
Napredak - Crvena zvijezda
0:3
Udarnik - Bratstvo
0:1
ZET Cestograd - Metalac
5:6 (1:1)
Prigorje - Bistra
3:1
Maksimir - Tekstilac
1:2
Jedinstvo (Z) - Maksimir
2:0
Bratstvo - Jedinstvo (DS)
2:0
25.kolo (14. svibnja 1989.)
1
26.kolo (18. svibnja 1989.)
1
Crvena zvijezda - Sava
1:3 (0:0)
Napredak - ZET Cestograd
0:2
ZET Cestograd - Sesvete
0:2
Mladost - Lučko
2:1
Tekstilac - Mladost
1:2
Bratstvo - Tekstilac
3:4
Lučko - Maksimir
1:3
Prigorje - Jedinstvo (DS)
1:0
Metalac - Napredak
2:0
Maksimir - Crvena zvijezda
1:0
Udarnik - Prigorje
6:5 (1:1)
Sava - Metalac
4:5 (1:1)
Jedinstvo (DS) - Bistra
4:1
Bistra - Jedinstvo (Z)
3:6
Jedinstvo (Z) - Bratstvo
2:0
Sesvete - Udarnik
6:0
27.kolo (21. svibnja 1989.)
1
28.kolo (27./28. svibnja 1989.)
1
Lučko - Bratstvo
4:2
Udarnik - Jedinstvo (Z)
1:3
ZET Cestograd - Sava
2:1
Sesvete - Jedinstvo (DS)
1:0
Crvena zvijezda - Mladost
5:3 (1:1)
Maksimir - ZET Cestograd
2:0
Tekstilac - Bistra
3:0
Bistra - Lučko
3:2
Jedinstvo (Z) - Prigorje
2:4 (0:0)
Prigorje - Tekstilac
9:8 (2:2)
Napredak - Sesvete
0:3 (b.b.)
Mladost - Metalac
3:2
Jedinstvo (DS) - Udarnik
4:0
Sava - Napredak
8:9 (3:3)
Metalac - Maksimir
1:3
Bratstvo - Crvena zvijezda
5:6 (1:1)
29.kolo (4. lipnja 1989.)
1
30.kolo (11. lipnja 1989.)
1
Tekstilac - Udarnik
1:0
Sesvete - Jedinstvo (Z)
2:1
Crvena zvijezda - Bistra
5:3
Maksimir - Sava
3:4 (1:1)
ZET Cestograd - Mladost
5:6 (1:1)
Jedinstvo (DS) - Tekstilac
2:1
Sava - Sesvete
3:7
Prigorje - Crvena zvijezda
2:1
Napredak - Maksimir
3:7
Udarnik - Lučko
4:3
Metalac - Bratstvo
5:6 (1:1)
Bistra - Metalac
4:6
Lučko - Prigorje
2:1
Mladost - Napredak
3:0
Jedinstvo (Z) - Jedinstvo (DS)
4:1
Bratstvo - ZET Cestograd
2:1

Zagrebačka zona (((((((((((6.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1988./89.