NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

SSustav natjecanja u sezoni 1993./94.:

1) 1. HNL
2) 2. HNL sjever
2) 2. HNL jug
3) 3. HNL sjever
3) 3. HNL ZG regija
3) 3. HNL istok
đđđđđ
đđđđđ
4) Regionalna nog. liga Nogometnog saveza ZG regije
đđđđđ
5) ... liga
5) 1. zagrebačka liga
5) ... liga
6) 2. zagrebačka liga
7) 3.zg.liga Vel.Gorica / 7) 3.zg.liga Novi Zg / 7) 3.zg.liga istok / 7) 3.zg.liga zapad
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Jarun (Zagreb)
14
1
0
68:4
29
8
3
4
25:14
19
30
22
4
4
93:18
48
2.
Lučko Kompresor ZG
12
0
2
35:13
24
7
3
3
19:10
17
27
19
3
5
54:23
41
3.
Lukavec
10
2
2
35:19
22
4
3
6
21:27
11
27
14
5
8
56:46
33
4.
Vatrogasac (Zdenci Brdovečki)
6
6
2
26:18
18
7
1
7
20:25
15
29
13
7
9
46:43
33
5.
Bistra (Donja Bistra)
6
5
3
20:13
17
5
3
6
16:19
13
28
11
8
9
36:32
30
6.
Maksimir (Zagreb)
9
1
5
31:16
17
4
6
5
21:24
14
30
13
7
10
52:40
33
7.
KRS Bestovje
5
7
3
35:23
17
4
3
8
21:25
11
30
9
10
11
56:48
28
8.
BSK (Brdovec)
10
1
3
29:12
21
2
3
7
15:32
7
26
12
4
10
44:44
28
9.
Dinamo (Odranski Obrež)
9
2
4
24:16
20
3
2
10
19:34
8
30
12
4
14
43:50
28
10.
Tekstilac (Zagreb)
11
0
4
40:14
22
1
2
12
13:34
4
30
12
2
16
53:48
26
11.
Botinec
6
3
5
24:24
15
3
5
7
23:28
11
30
9
8
12
47:51
26
12.
Prigorje (Markuševec, Zagreb)
9
3
3
36:22
21
1
1
13
16:51
3
30
10
4
16
52:73
24
13.
Laduč
6
5
4
27:23
17
2
2
10
10:45
6
29
8
7
14
37:68
23
14.
Rudeš (Zagreb)
4
3
7
12:21
11
3
3
8
13:30
9
28
7
6
15
25:51
20
15.
Kustošija (Zagreb)
4
5
4
13:13
13
2
4
8
8:25
8
27
6
9
12
21:38
21
16.
Jelačić (Vukovina)
7
1
5
19:20
15
1
1
13
13:49
3
28
8
2
18
32:69
18
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (27./28. kolovoza 1993.)
P
2.kolo (4./5. rujna 1993.)
8
Dinamo - Tekstilac
2:1
Rudeš - Lučko Kompresor ZG
0:3
Kustošija - Laduč
0:1
Tekstilac - Botinec
2:1
Maksimir - KRS Bestovje
0:3
Dinamo - Kustošija
2:0
Lukavec - Rudeš
6:0
Prigorje - Jarun
2:4
Lučko Kompresor ZG - Prigorje
5:1
Laduč - Maksimir
2:2
Jarun - BSK
6:0
Bistra - Jelačić
2:1
Vatrogasac - Bistra
0:1
BSK - Vatrogasac
2:3
Jelačić - Botinec
0:3
KRS Bestovje - Lukavec
3:4
3.kolo (8. rujna 1993.)
1
4.kolo (11./12. rujna 1993.)
1
Kustošija - Tekstilac
1:0
Laduč - Lučko Kompresor ZG
0:1
Maksimir - Dinamo
3:1
Kustošija - Maksimir
0:0
Lukavec - Laduč
4:0
Dinamo - Lukavec
1:1
Lučko Kompresor ZG - KRS Bestovje
3:1
Tekstilac - Bistra
0:1
Jarun - Rudeš
2:0
Rudeš - Vatrogasac
1:3
Vatrogasac - Prigorje
3:1
BSK - Botinec
3:0 (b.b.)
Jelačić - BSK
1:0
Prigorje - Jelačić
4:1
Botinec - Bistra
1:1
KRS Bestovje - Jarun
0:0
5.kolo (18./19. rujna 1993.)
1
6.kolo (25./26. rujna 1993.)
1
Lučko Kompresor ZG - Dinamo
2:0
Maksimir - Lukavec
2:2
Jarun - Laduč
9:0
Rudeš - Botinec
0:3
Jelačić - Rudeš
2:1
Laduč - Vatrogasac
0:3
Botinec - Prigorje
4:1
Tekstilac - BSK
6:1
Maksimir - Tekstilac
0:1
Prigorje - Bistra
2:2
Vatrogasac - KRS Bestovje
2:2
Kustošija - Lučko Kompresor ZG
0:1
Bistra - BSK
0:1
Dinamo - Jarun
1:0
Lukavec - Kustošija
2:1
KRS Bestovje - Jelačić
3:2
7.kolo (3. listopada 1993.)
1
8.kolo (9./10. listopada 1993.)
1
Jarun - Kustošija
3:0
Laduč - Botinec
2:2
Vatrogasac - Dinamo
5:1
Kustošija - Vatrogasac
2:0
Lučko Kompresor ZG - Maksimir
2:3
Dinamo - Jelačić
2:1
Botinec - KRS Bestovje
1:3
Rudeš - BSK
1:1
Bistra - Rudeš
0:0
Tekstilac - Prigorje
3:0
Jelačić - Laduč
3:0
Lukavec - Lučko Kompresor ZG
2:2
BSK - Prigorje
4:1
Maksimir - Jarun
2:1
Lukavec - Tekstilac
2:1
KRS Bestovje - Bistra
3:1
9.kolo (17. listopada 1993.)
1
10.kolo (23./24. listopada 1993.)
1
Bistra - Laduč
3:0 (b.b.)
Dinamo - Bistra
2:3
Vatrogasac - Maksimir
2:2
Kustošija - Botinec
1:1
Lučko Kompresor ZG - Tekstilac
3:1
Tekstilac - Rudeš
2:0
Jelačić - Kustošija
1:1
Laduč - BSK
2:2
Botinec - Dinamo
2:2
Maksimir - Jelačić
3:0
Jarun - Lukavec
4:0
Lukavec - Vatrogasac
3:1
Prigorje - Rudeš
4:1
Lučko Kompresor ZG - Jarun
0:3
BSK - KRS Bestovje
1:0
KRS Bestovje - Prigorje
6:1
11.kolo (31. listopada 1993.)
1
12.kolo (6./7. studenog 1993.)
1
Bistra - Kustošija
2:1
Kustošija - BSK
1:3
Vatrogasac - Lučko Kompresor ZG
1:0
Dinamo - Prigorje
2:1
Botinec - Maksimir
2:0
Laduč - Rudeš
1:1
BSK - Dinamo
3:0
Lučko Kompresor ZG - Jelačić
2:1
Prigorje - Laduč
3:0
Jarun - Vatrogasac
6:0
Rudeš - KRS Bestovje
2:1
Tekstilac - KRS Bestovje
2:1
Jarun - Tekstilac
4:0
Lukavec - Botinec
4:2
Jelačić - Lukavec
0:0
Maksimir - Bistra
1:0
13.kolo (5./6. oľujka 1994.)
1
14.kolo (20./21. studenog 1993.)
1
Prigorje - Kustošija
1:1
Jarun - Botinec
3:2
KRS Bestovje - Laduč
2:2
Lučko Kompresor ZG - Bistra
3:2
Bistra - Lukavec
1:1
Tekstilac - Laduč
5:0
Jelačić - Jarun
2:0
Vatrogasac - Jelačić
3:2
Rudeš - Dinamo
0:2
Dinamo - KRS Bestovje
3:0
Vatrogasac - Tekstilac
1:1
Maksimir - Prigorje
2:1
BSK - Maksimir
1:1
Lukavec - BSK
2:0
Botinec - Lučko Kompresor ZG
0:3
Kustošija - Rudeš
1:0
15.kolo (27./28. studenog 1993.)
1
16.kolo (12./13. ožujka 1994.)
1
Rudeš - Maksimir
1:4
Tekstilac - Dinamo
2:0
Prigorje - Lukavec
2:3
Laduč - Kustošija
2:1
Botinec - Vatrogasac
0:2
KRS Bestovje - Maksimir
1:1
Jelačić - Tekstilac
2:1
Rudeš - Lukavec
1:3
Bistra - Jarun
1:1
Prigorje - Lučko Kompresor ZG
0:2
Laduč - Dinamo
1:4
BSK - Jarun
1:2
KRS Bestovje - Kustošija
0:0
Bistra - Vatrogasac
1:0
BSK - Lučko Kompresor ZG
3:0
Botinec - Jelačić
4:1
17.kolo (19./20. ožujka 1994.)
1
18.kolo (26./27. ožujka 1994.)
1
Lučko Kompresor ZG - Rudeš
3:0
Tekstilac - Kustošija
3:0
Botinec - Tekstilac
2:1
Dinamo - Maksimir
0:1
Kustošija - Dinamo
1:1
Laduč - Lukavec
3:1
Jarun - Prigorje
6:0
KRS Bestovje - Lučko Kompresor ZG
2:2
Maksimir - Laduč
6:0
Rudeš - Jarun
1:0
Jelačić - Bistra
0:1
Prigorje - Vatrogasac
2:0
Vatrogasac - BSK
3:2
BSK - Jelačić
2:0
Lukavec - KRS Bestovje
0:0
Bistra - Botinec
1:3
19.kolo (5. travnja 1994.)
1
20.kolo (10. travnja 1994.)
1
Lučko Kompresor ZG - Laduč
2:0
Dinamo - Lučko Kompresor ZG
1:0
Maksimir - Kustošija
4:0
Laduč - Jarun
0:1
Lukavec - Dinamo
4:2
Rudeš - Jelačić
2:0
Bistra - Tekstilac
1:1
Prigorje - Botinec
2:2
Vatrogasac - Rudeš
1:1
Tekstilac - Maksimir
3:0 (b.b.)
Botinec - BSK
2:0
KRS Bestovje - Vatrogasac
0:1
Jelačić - Prigorje
3:2
BSK - Bistra
0:2
Jarun - KRS Bestovje
3:1
Kustošija - Lukavec
1:2
21.kolo (17. travnja 1994.)
1
22.kolo (23./24. travnja 1994.)
1
Lukavec - Maksimir
2:1
Kustošija - Jarun
1:1
Botinec - Rudeš
2:1
Dinamo - Vatrogasac
1:1
Vatrogasac - Laduč
3:2
Maksimir - Lučko Kompresor ZG
0:2
BSK - Tekstilac
2:0
KRS Bestovje - Botinec
0:0
Bistra - Prigorje
4:0
Rudeš - Bistra
0:0
Lučko Kompresor ZG - Kustošija
2:0
Laduč - Jelačić
1:0
Jarun - Dinamo
1:0
Prigorje - BSK
3:2
Jelačić - KRS Bestovje
1:2
Tekstilac - Lukavec
3:1
23.kolo (1. svibnja 1994.)
1
24.kolo (7./8. svibnja 1994.)
1
Botinec - Laduč
2:2
Laduč - Bistra
2:0
Vatrogasac - Kustošija
1:1
Maksimir - Vatrogasac
0:1
Jelačić - Dinamo
0:3
Tekstilac - Lučko Kompresor ZG
1:2
BSK - Rudeš
2:0
Kustošija - Jelačić
0:0
Prigorje - Tekstilac
2:1
Dinamo - Botinec
3:2
Lučko Kompresor ZG - Lukavec
1:0
Lukavec - Jarun
0:3
Jarun - Maksimir
0:0
Rudeš - Prigorje
0:0
Bistra - KRS Bestovje
0:2
KRS Bestovje - BSK
3:3
25.kolo (15. svibnja 1994.)
1
26.kolo (21./22. svibnja 1994.)
1
Bistra - Dinamo
2:1
Kustošija - Bistra
0:3 (b.b.)
Botinec - Kustošija
1:2
Lučko Kompresor ZG - Vatrogasac
2:0
Rudeš - Tekstilac
3:0
Maksimir - Botinec
1:0
BSK - Laduč
2:1
Dinamo - BSK
2:1
Jelačić - Maksimir
4:3
Laduč - Prigorje
5:1
Vatrogasac - Lukavec
2:1
KRS Bestovje - Rudeš
2:3
Jarun - Lučko Kompresor ZG
2:0
Tekstilac - Jarun
1:2
Prigorje - KRS Bestovje
3:2
Lukavec - Jelačić
3:1
27.kolo (29. svibnja 1994.)
1
28.kolo (4./5. lipnja 1994.)
1
BSK - Kustošija
3:0
Kustošija - Prigorje
3:2
Prigorje - Dinamo
3:1
Laduč - KRS Bestovje
2:2
Rudeš - Laduč
4:1
Lukavec - Bistra
2:1
Jelačić - Lučko Kompresor ZG
1:1
Jarun - Jelačić
16:0
Vatrogasac - Jarun
1:2
Dinamo - Rudeš
1:2
KRS Bestovje - Tekstilac
5:2
Tekstilac - Vatrogasac
5:2
Botinec - Lukavec
1:1
Maksimir - BSK
5:1
Bistra - Maksimir
3:1
Lučko Kompresor ZG - Botinec
5:1
29.kolo (12. lipnja 1994.)
1
30.kolo (18./19. lipnja 1994.)
1
Botinec - Jarun
1:5
Maksimir - Rudeš
2:3
Bistra - Lučko Kompresor ZG
1:1
Lukavec - Prigorje
1:4
Laduč - Tekstilac
4:2
Vatrogasac - Botinec
1:1
Jelačić - Vatrogasac
0:3
Tekstilac - Jelačić
2:3
KRS Bestovje - Dinamo
5:1
Jarun - Bistra
3:1
Prigorje - Maksimir
3:0
Dinamo - Laduč
1:2
BSK - Lukavec
3:2
Kustošija - KRS Bestovje
2:1
Rudeš - Kustošija
0:1
Lučko Kompresor ZG - BSK
0:1

1. zagrebačka liga (((((((((((5.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1993./94.