NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

SSustav natjecanja u sezoni 1995./96.:

1) 1.A liga
2) 1.B liga
3) 2. HNL zapad
3) 2. HNL sjever
3) 2. HNL jug
4) 3. HNL zapad
4) 3. HNL MNO "Središte" - zapad
4) 3. HNL MNO "Središte" - središte
4) 3. HNL MNO "Središte" - istok
3) 3. HNL istok
đđđđđ
đđđđđ
đđđđđ
5) 1. zagrebačka liga jug
6) 2. zagrebačka liga jug
5) 1. zagrebačka liga
5) 1. zagrebačka liga zapad
6) 2. zagrebačka liga zapad
6) 2. zagrebačka liga sjever 6) 2. zagrebačka liga jug
-2
-2
-2
-4
-2
-2
-2
-2
-2
-3
-3
-1
-1
-2
-2
-2
-2
-2

3. HNL Međužupanijski nogometni odbor "Središte" - središte (((((((((((((((((((((((4.stupanj.natjecanja) ))(((((((((()))))))) Sezona.1995./96.

Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Lučko Kompresor (Lučko)
15
1
1
60:12
46
10
3
4
39:15
33
34
25
4
5
99:27
79
2.
Chromos (Zagreb)
15
1
1
52:14
46
9
3
5
39:18
30
34
24
4
6
91:32
76
3.
Lokomotiva (Zagreb)
15
2
0
59:12
47
7
4
6
29:22
25
34
22
6
6
88:34
72
4.
Mladost (Buzin)
9
6
2
38:18
33
10
5
2
31:12
35
34
19
11
4
69:30
68
5.
Jarun (Zagreb)
11
6
0
37:9
39
8
1
8
28:28
25
34
19
7
8
65:37
64
6.
ZET Cestograd (Zagreb)
12
4
1
35:13
40
5
7
5
27:22
22
34
17
11
6
62:35
62
7.
Trnje (Zagreb)
11
2
4
43:20
35
7
1
9
25:20
22
34
18
3
13
68:40
57
8.
Zrinski (Farkaševac Samoborski)
12
3
2
42:12
39
5
2
10
26:34
17
34
17
5
12
68:46
56
9.
Sava (Zagreb)
10
2
5
43:15
32
4
5
8
28:28
17
34
14
7
13
71:43
49
10.
Maksimir (Zagreb)
8
4
5
40:22
28
5
3
9
26:32
18
34
13
7
14
66:54
46
11.
Podsused (Zagreb)
9
1
7
49:23
28
5
4
8
27:31
19
34
14
5
15
76:54
44
12.
BSK (Brdovec)
6
4
7
26:22
22
6
1
10
26:41
19
34
12
5
17
52:63
43
13.
HAŠK 1903. (Zagreb)
9
1
7
27:23
28
2
4
11
15:40
10
34
11
5
18
42:63
37
14.
Dubrava (Zagreb)
7
2
8
28:30
23
2
3
12
23:44
9
34
9
5
20
51:74
32
15.
KRS Bestovje
6
5
6
28:28
23
3
0
14
12:71
9
34
9
5
20
40:99
30
16.
Vatrogasac (Zdenci Brdovečki)
6
2
9
18:37
20
1
2
14
10:69
5
34
7
4
23
28:106
25
17.
Botinec
4
2
11
19:62
14
1
0
16
14:83
3
34
5
2
27
33:145
15
18.
Zelengaj Svjetlovod (Zagreb)
3
0
14
15:59
9
0
0
17
6:49
0
34
3
0
31
21:108
9
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (26./27. kolovoza 1995.)
P
2.kolo (2./3. rujna 1995.)
8
Lučko Kompresor - Jarun
3:0
Jarun - Trnje
4:1
Mladost - ZET Cestograd
2:2
Zelengaj Svjetlovod - Sava
1:2
Lokomotiva - Maksimir
1:0
Zrinski - Podsused
1:0
Chromos - Vatrogasac
2:0
HAŠK 1903. - KRS Bestovje
6:0
Botinec - Dubrava
2:1
Dubrava - BSK
1:4
BSK - HAŠK 1903.
2:0
Vatrogasac - Botinec
3:1
KRS Bestovje - Zrinski
5:0
Maksimir - Chromos
1:2
Podsused - Zelengaj Svjetlovod
3:1
ZET Cestograd - Lokomotiva
0:2
Sava - Trnje
0:2
Lučko Kompresor - Mladost
1:3
3.kolo (6. rujna 1995.)
1
4.kolo (9./10. rujna 1995.)
1
Mladost - Jarun
2:3
Jarun - Zelengaj Svjetlovod
4:1
Lokomotiva - Lučko Kompresor
2:2
Zrinski - Trnje
2:0
Chromos - ZET Cestograd
1:1
HAŠK 1903. - Sava
3:2
Botinec - Maksimir
1:3
Dubrava - Podsused
0:3
BSK - Vatrogasac
1:1
Vatrogasac - KRS Bestovje
2:0
KRS Bestovje - Dubrava
4:1
Maksimir - BSK
4:1
Podsused - HAŠK 1903.
4:0
ZET Cestograd - Botinec
5:0
Sava - Zrinski
1:0
Lučko Kompresor - Chromos
3:2
Trnje - Zelengaj Svjetlovod
4:1
Mladost - Lokomotiva
1:0
5.kolo (16./17. rujna 1995.)
1
6.kolo (20. rujna 1995.)
1
Lokomotiva - Jarun
2:1
Jarun - Zrinski
3:0
Chromos - Mladost
4:2
HAŠK 1903. - Zelengaj Svjetlovod
2:0
Botinec - Lučko Kompresor
0:5
Dubrava - Trnje
0:4
BSK - ZET Cestograd
1:2
Vatrogasac - Sava
3:2
KRS Bestovje - Maksimir
1:1
Maksimir - Podsused
0:0
Podsused - Vatrogasac
6:0
ZET Cestograd - KRS Bestovje
1:0
Sava - Dubrava
1:1
Lučko Kompresor - BSK
5:1
Trnje - HAŠK 1903.
3:0
Mladost - Botinec
7:1
Zelengaj Svjetlovod - Zrinski
0:3
Lokomotiva - Chromos
2:1
7.kolo (23./24. rujna 1995.)
1
8.kolo (30. rujna/1. listopada 1995.)
1
Chromos - Jarun
4:2
Jarun - HAŠK 1903.
5:1
Botinec - Lokomotiva
0:5
Dubrava - Zrinski
1:3
BSK - Mladost
0:0
Vatrogasac - Zelengaj Svjetlovod
1:0
KRS Bestovje - Lučko Kompresor
0:3
Maksimir - Trnje
1:2
Podsused - ZET Cestograd
2:0
ZET Cestograd - Sava
1:1
Sava - Maksimir
1:3
Lučko Kompresor - Podsused
1:0
Trnje - Vatrogasac
1:0
Mladost - KRS Bestovje
3:1
Zelengaj Svjetlovod - Dubrava
1:4
Lokomotiva - BSK
4:1
Zrinski - HAŠK 1903.
6:0
Chromos - Botinec
8:0
9.kolo (7./8. listopada 1995.)
1
10.kolo (14./15. listopada 1995.)
1
Botinec - Jarun
0:5
Jarun - Dubrava
2:0
BSK - Chromos
1:2
Vatrogasac - HAŠK 1903.
1:1
KRS Bestovje - Lokomotiva
2:2
Maksimir - Zrinski
4:2
Podsused - Mladost
0:2
ZET Cestograd - Zelengaj Svjetlovod
2:1
Sava - Lučko Kompresor
2:1
Lučko Kompresor - Trnje
1:0
Trnje - ZET Cestograd
1:0
Mladost - Sava
0:0
Zelengaj Svjetlovod - Maksimir
2:1
Lokomotiva - Podsused
2:2
Zrinski - Vatrogasac
4:0
Chromos - KRS Bestovje
3:0
HAŠK 1903. - Dubrava
1:1
Botinec - BSK
0:7
11.kolo (21./22. listopada 1995.)
1
12.kolo (28./29. listopada 1995.)
1
BSK - Jarun
1:2
Jarun - Vatrogasac
2:1
KRS Bestovje - Botinec
4:1
Maksimir - Dubrava
4:1
Podsused - Chromos
0:2
ZET Cestograd - HAŠK 1903.
1:1
Sava - Lokomotiva
2:1
Lučko Kompresor - Zrinski
3:1
Trnje - Mladost
3:4
Mladost - Zelengaj Svjetlovod
2:1
Zelengaj Svjetlovod - Lučko Kompresor
0:6
Lokomotiva - Trnje
2:1
Zrinski - ZET Cestograd
0:0
Chromos - Sava
3:2
HAŠK 1903. - Maksimir
1:4
Botinec - Podsused
1:2
Dubrava - Vatrogasac
5:2
BSK - KRS Bestovje
3:0
13.kolo (4./5. studenog 1995.)
1
14.kolo (11./12. studenog 1995.)
1
KRS Bestovje - Jarun
2:2
Jarun - Maksimir
1:1
Podsused - BSK
1:3
ZET Cestograd - Vatrogasac
1:0
Sava - Botinec
7:1
Lučko Kompresor - Dubrava
4:2
Trnje - Chromos
2:0
Mladost - HAŠK 1903.
0:0
Zelengaj Svjetlovod - Lokomotiva
1:5
Lokomotiva - Zrinski
3:0 (b.b.)
Zrinski - Mladost
0:0
Chromos - Zelengaj Svjetlovod
3:1
HAŠK 1903. - Lučko Kompresor
0:3 (b.b.)
Botinec - Trnje
1:0
Dubrava - ZET Cestograd
1:1
BSK - Sava
0:0
Vatrogasac - Maksimir
2:1
KRS Bestovje - Podsused
0:0
15.kolo (18./19. studenog 1995.)
1
16.kolo (26./27. studenog 1995.)
1
Podsused - Jarun
1:2
Jarun - ZET Cestograd
1:1
Sava - KRS Bestovje
0:1
Lučko Kompresor - Maksimir
2:0
Trnje - BSK
0:1
Mladost - Vatrogasac
6:1
Zelengaj Svjetlovod - Botinec
6:0
Lokomotiva - Dubrava
2:0
Zrinski - Chromos
2:1
Chromos - HAŠK 1903.
4:1
HAŠK 1903. - Lokomotiva
1:3
Botinec - Zrinski
0:8
Dubrava - Mladost
0:2
BSK - Zelengaj Svjetlovod
4:0
Vatrogasac - Lučko Kompresor
0:2
KRS Bestovje - Trnje
1:0
Maksimir - ZET Cestograd
0:0
Podsused - Sava
3:0
17.kolo (2./3. prosinca 1995.)
1
18.kolo (9./10. ožujka 1996.)
1
Sava - Jarun
1:2
Jarun - Lučko Kompresor
0:0
Trnje - Podsused
1:2
ZET Cestograd - Mladost
1:1
Zelengaj Svjetlovod - KRS Bestovje
4:2
Maksimir - Lokomotiva
0:0
Zrinski - BSK
1:0
Vatrogasac - Chromos
0:8
HAŠK 1903. - Botinec
0:2
Dubrava - Botinec
2:1
Dubrava - Chromos
0:3
HAŠK 1903. - BSK
1:0
Vatrogasac - Lokomotiva
1:4
Zrinski - KRS Bestovje
0:1
Maksimir - Mladost
0:5
Zelengaj Svjetlovod - Podsused
0:12
ZET Cestograd - Lučko Kompresor
1:0
Trnje - Sava
2:1
19.kolo (16./17. ožujka 1996.)
1
20.kolo (23./24. ožujka 1996.)
1
Trnje - Jarun
2:1
Jarun - Mladost
0:0
Sava - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Lučko Kompresor - Lokomotiva
3:0
Podsused - Zrinski
1:1
ZET Cestograd - Chromos
1:0
KRS Bestovje - HAŠK 1903.
2:1
Maksimir - Botinec
2:1
BSK - Dubrava
1:3
Vatrogasac - BSK
2:2
Botinec - Vatrogasac
2:1
Dubrava - KRS Bestovje
6:1
Chromos - Maksimir
2:0
HAŠK 1903. - Podsused
2:1
Lokomotiva - ZET Cestograd
2:0
Zrinski - Sava
3:3
Mladost - Lučko Kompresor
1:0
Zelengaj Svjetlovod - Trnje
0:3 (b.b.)
21.kolo (30./31. ožujka 1996.)
1
22.kolo (6. travnja 1996.)
1
Zelengaj Svjetlovod - Jarun
0:3 (b.b.)
Jarun - Lokomotiva
3:1
Trnje - Zrinski
3:0
Mladost - Chromos
1:1
Sava - HAŠK 1903.
1:0
Lučko Kompresor - Botinec
6:0
Podsused - Dubrava
3:0
ZET Cestograd - BSK
4:0
KRS Bestovje - Vatrogasac
0:0
Maksimir - KRS Bestovje
8:2
BSK - Maksimir
0:0
Vatrogasac - Podsused
1:4
Botinec - ZET Cestograd
2:2
Dubrava - Sava
2:0
Chromos - Lučko Kompresor
0:1
HAŠK 1903. - Trnje
2:1
Lokomotiva - Mladost
1:0
Zrinski - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
23.kolo (13./14. travnja 1996.)
1
24.kolo (20./21. travnja 1996.)
1
Zrinski - Jarun
3:0
Jarun - Chromos
1:1
Zelengaj Svjetlovod - HAŠK 1903.
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - Botinec
8:2
Trnje - Dubrava
5:1
Mladost - BSK
3:0
Sava - Vatrogasac
3:0
Lučko Kompresor - KRS Bestovje
4:0
Podsused - Maksimir
4:2
ZET Cestograd - Podsused
3:0 (b.b.)
KRS Bestovje - ZET Cestograd
1:3
Maksimir - Sava
1:2
BSK - Lučko Kompresor
2:5
Vatrogasac - Trnje
0:1
Botinec - Mladost
1:1
Dubrava - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Chromos - Lokomotiva
2:0
HAŠK 1903. - Zrinski
1:0
25.kolo (24. travnja 1996.)
1
26.kolo (27./28. travnja 1996.)
1
HAŠK 1903. - Jarun
1:0
Jarun - Botinec
3:0
Zrinski - Dubrava
2:0
Chromos - BSK
4:0
Zelengaj Svjetlovod - Vatrogasac
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - KRS Bestovje
11:0
Trnje - Maksimir
2:4
Mladost - Podsused
2:0
Sava - ZET Cestograd
1:0
Lučko Kompresor - Sava
0:0
Podsused - Lučko Kompresor
1:3
ZET Cestograd - Trnje
4:2
KRS Bestovje - Mladost
1:5
Maksimir - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
BSK - Lokomotiva
0:1
Vatrogasac - Zrinski
0:1
Botinec - Chromos
0:4
Dubrava - HAŠK 1903.
4:1
27.kolo (4./5. svibnja 1996.)
1
28.kolo (8. svibnja 1996.)
1
Dubrava - Jarun
0:1
Jarun - BSK
2:0
HAŠK 1903. - Vatrogasac
4:0
Botinec - KRS Bestovje
1:3
Zrinski - Maksimir
5:2
Chromos - Podsused
4:1
Zelengaj Svjetlovod - ZET Cestograd
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - Sava
3:2
Trnje - Lučko Kompresor
3:3
Mladost - Trnje
0:0
Sava - Mladost
0:1
Lučko Kompresor - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Podsused - Lokomotiva
1:2
ZET Cestograd - Zrinski
1:1
KRS Bestovje - Chromos
1:5
Maksimir - HAŠK 1903.
0:0
BSK - Botinec
2:0
Vatrogasac - Dubrava
2:1
29.kolo (11./12. svibnja 1996.)
1
30.kolo (18./19. svibnja 1996.)
1
Vatrogasac - Jarun
0:2
Jarun - KRS Bestovje
4:0
Dubrava - Maksimir
0:2
BSK - Podsused
3:0 (b.b.)
HAŠK 1903. - ZET Cestograd
1:3
Botinec - Sava
1:9
Zrinski - Lučko Kompresor
1:2
Chromos - Trnje
1:0
Zelengaj Svjetlovod - Mladost
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Trnje - Lokomotiva
1:1
Mladost - Zrinski
1:4
Sava - Chromos
2:2
Lučko Kompresor - HAŠK 1903.
1:0
Podsused - Botinec
11:1
ZET Cestograd - Dubrava
4:3
KRS Bestovje - BSK
1:3
Maksimir - Vatrogasac
9:1
31.kolo (22. svibnja 1996.)
1
32.kolo (25./26. svibnja 1996.)
1
Maksimir - Jarun
3:1
Jarun - Podsused
0:0
Vatrogasac - ZET Cestograd
0:6
KRS Bestovje - Sava
0:1
Dubrava - Lučko Kompresor
2:1
BSK - Trnje
1:5
HAŠK 1903. - Mladost
0:1
Botinec - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Zrinski - Lokomotiva
3:1
Chromos - Zrinski
3:1
Zelengaj Svjetlovod - Chromos
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - HAŠK 1903.
2:0
Trnje - Botinec
3:1
Mladost - Dubrava
2:2
Sava - BSK
8:0
Lučko Kompresor - Vatrogasac
14:0
Podsused - KRS Bestovje
8:1
ZET Cestograd - Maksimir
2:0
33.kolo (2. lipnja 1996.)
1
34.kolo (9. lipnja 1996.)
1
ZET Cestograd - Jarun
3:1
Jarun - Sava
2:1
Maksimir - Lučko Kompresor
0:2
Podsused - Trnje
0:3
Vatrogasac - Mladost
0:1
KRS Bestovje - Zelengaj Svjetlovod
3:0 (b.b.)
Dubrava - Lokomotiva
1:1
BSK - Zrinski
4:1
HAŠK 1903. - Chromos
1:2
Botinec - HAŠK 1903.
4:6
Zrinski - Botinec
6:2
Chromos - Dubrava
4:2
Zelengaj Svjetlovod - BSK
0:3 (b.b.)
Lokomotiva - Vatrogasac
9:0
Trnje - KRS Bestovje
7:0
Mladost - Maksimir
5:2
Sava - Podsused
10:0
Lučko Kompresor - ZET Cestograd
6:3