NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

Napomena: Maksimir je na jesen uređivao svoje igralište, tako da je prvih 8 kola odigrao u gostima. Utakmicu 5. kola je odigrao kao domaćin u Stupniku kao dogovor čelnika klubova.

Sustav natjecanja u sezoni 1996./97.:

1) 1.A liga
2) 1.B liga
3) 2. HNL središte
3) 2. HNL istok
3) 2. HNL zapad
3) 2. HNL sjever
3) 2. HNL jug
4) 3. HNL MNO "Središte" - zapad
4) 3. HNL MNO "Središte" - središte
4) 3. HNL MNO "Središte" - istok
   
3) 3. HNL istok
đđđđđ
đđđđđ
đđđđđ
5) 1. zagrebačka
5) 1. zagrebačka liga
5) 1. zagrebačka liga zapad
6) 2. zagrebačka liga sjever 6) 2. zagrebačka liga jug
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Stupnik
13
2
0
46:8
41
9
2
4
47:20
29
30
22
4
4
93:28
70
2.
Zrinski (Farkaševac Samoborski)
12
3
0
51:12
39
8
1
6
39:17
25
30
20
4
6
90:29
64
3.
Trnje (Zagreb)
11
2
2
43:16
35
6
4
5
36:24
22
30
17
6
7
79:40
57
4.
Jarun (Zagreb)
9
4
2
38:9
31
5
5
5
22:18
20
30
14
9
7
60:27
51
5.
HAŠK 1903. (Zagreb)
11
3
1
34:10
36
3
3
9
25:30
12
30
14
6
10
59:40
48
6.
Bistra (Donja Bistra)
9
4
2
42:14
31
4
4
7
23:31
16
30
13
8
9
65:45
47
7.
Sava (Zagreb)
7
5
3
27:12
26
7
0
8
26:31
21
30
14
5
11
53:43
47
8.
Kustošija (Zagreb)
9
3
3
31:16
30
4
4
7
12:24
16
30
13
7
10
43:40
46
9.
ZET Cestograd (Zagreb)
9
2
4
42:16
29
4
4
7
10:16
16
30
13
6
11
52:32
45
10.
Mladost (Buzin)
8
3
4
46:22
27
4
3
8
25:32
15
30
12
6
12
71:54
42
11.
Maksimir (Zagreb)
9
2
4
44:19
29
2
4
9
16:30
10
30
11
6
13
60:49
39
12.
Dinamo (Jakovlje)
8
3
4
22:11
27
2
4
9
12:22
10
30
10
7
13
34:33
37
13.
Dubrava (Zagreb)
8
1
6
27:30
25
1
3
11
15:51
6
30
9
4
17
42:81
31
14.
BSK (Brdovec)
7
1
7
31:31
22
1
1
13
16:45
4
30
8
2
20
47:76
26
15.
Bestovje Orešje
3
2
10
14:66
11
1
1
13
8:75
4
30
4
3
23
22:141
15
16.
Vatrogasac (Zdenci Brdovečki)
3
3
9
12:43
12
0
0
15
3:84
0
30
3
3
24
15:127
12
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (31. kolovoza/1. rujna 1996.)
P
2.kolo (7./8. rujna 1996.)
8
ZET Cestograd - BSK
1:0
BSK - Maksimir
3:1
Trnje - Mladost
2:1
Dinamo - Bistra
0:0
Zrinski - Kustošija
2:0
Jarun - HAŠK 1903.
3:0
Dubrava - Bestovje Orešje
5:0
Stupnik - Sava
3:1
Vatrogasac - Stupnik
0:5
Bestovje Orešje - Vatrogasac
3:2
Sava - Jarun
4:0
Kustošija - Dubrava
3:0 (b.b.)
HAŠK 1903. - Dinamo
0:2
Mladost - Zrinski
2:3
Bistra - Maksimir
2:2
ZET Cestograd - Trnje
2:3
3.kolo (14./15. rujna 1996.)
1
4.kolo (18. rujna 1996.)
1
Trnje - BSK
4:1
BSK - Dinamo
3:1
Zrinski - ZET Cestograd
3:0
Jarun - Maksimir
1:1
Dubrava - Mladost
1:3
Stupnik - Bistra
2:0
Vatrogasac - Kustošija
1:2
Bestovje Orešje - HAŠK 1903.
1:1
Sava - Bestovje Orešje
1:1
Kustošija - Sava
4:1
HAŠK 1903. - Stupnik
2:1
Mladost - Vatrogasac
13:0
Bistra - Jarun
2:1
ZET Cestograd - Dubrava
1:1
Dinamo - Maksimir
0:1
Trnje - Zrinski
1:0
5.kolo (21./22. rujna 1996.)
1
6.kolo (28./29. rujna 1996.)
1
Zrinski - BSK
3:1
BSK - Jarun
0:2
Dubrava - Trnje
0:2
Stupnik - Dinamo
2:1
Vatrogasac - ZET Cestograd
2:1
Bestovje Orešje - Maksimir
3:1
Sava - Mladost
0:1
Kustošija - Bistra
3:3
HAŠK 1903. - Kustošija
3:1
Mladost - HAŠK 1903.
4:0
Bistra - Bestovje Orešje
7:1
ZET Cestograd - Sava
3:0
Maksimir - Stupnik
2:4
Trnje - Vatrogasac
9:0
Dinamo - Jarun
2:1
Zrinski - Dubrava
5:0
7.kolo (5./6. listopada 1996.)
1
8.kolo (12./13. listopada 1996.)
1
Dubrava - BSK
2:1
BSK - Stupnik
1:4
Vatrogasac - Zrinski
0:5
Bestovje Orešje - Jarun
0:3
Sava - Trnje
1:1
Kustošija - Dinamo
1:0
HAŠK 1903. - ZET Cestograd
1:0
Mladost - Maksimir
1:1
Bistra - Mladost
4:0
ZET Cestograd - Bistra
2:1
Kustošija - Maksimir
2:1
Trnje - HAŠK 1903.
2:0
Dinamo - Bestovje Orešje
2:1
Zrinski - Sava
4:1
Jarun - Stupnik
1:0
Dubrava - Vatrogasac
5:0
9.kolo (19./20. listopada 1996.)
1
10.kolo (26./27. listopada 1996.)
1
Vatrogasac - BSK
2:0
BSK - Bestovje Orešje
1:2
Sava - Dubrava
2:3
Kustošija - Stupnik
0:2
HAŠK 1903. - Zrinski
2:1
Mladost - Jarun
1:2
Bistra - Trnje
1:2
ZET Cestograd - Dinamo
1:0
Maksimir - ZET Cestograd
1:2
Trnje - Maksimir
4:3
Dinamo - Mladost
2:0
Zrinski - Bistra
4:1
Jarun - Kustošija
1:1
Dubrava - HAŠK 1903.
1:4
Stupnik - Bestovje Orešje
5:0
Vatrogasac - Sava
0:3
11.kolo (2./3. studenog 1996.)
1
12.kolo (9./10. studenog 1996.)
1
Sava - BSK
1:1
BSK - Kustošija
2:0
HAŠK 1903. - Vatrogasac
6:0
Mladost - Bestovje Orešje
3:0
Bistra - Dubrava
4:1
ZET Cestograd - Stupnik
3:4
Maksimir - Zrinski
1:2
Trnje - Jarun
1:1
Dinamo - Trnje
0:2
Zrinski - Dinamo
0:0
Jarun - ZET Cestograd
0:0
Dubrava - Maksimir
3:1
Stupnik - Mladost
1:1
Vatrogasac - Bistra
0:3
Bestovje Orešje - Kustošija
1:2
Sava - HAŠK 1903.
2:1
13.kolo (16./17. studenog 1996.)
1
14.kolo (23./24. studenog 1996.)
1
HAŠK 1903. - BSK
3:0
BSK - Mladost
2:5
Bistra - Sava
5:0
ZET Cestograd - Kustošija
0:2
Maksimir - Vatrogasac
6:0
Trnje - Bestovje Orešje
5:0
Dinamo - Dubrava
4:0
Zrinski - Stupnik
4:1
Jarun - Zrinski
1:0
Dubrava - Jarun
0:2
Stupnik - Trnje
4:3
Vatrogasac - Dinamo
1:1
Bestovje Orešje - ZET Cestograd
2:1
Sava - Maksimir
0:0
Kustošija - Mladost
4:1
HAŠK 1903. - Bistra
1:1
15.kolo (30. studenog/1. prosinca 1996.)
1
16.kolo (8./9. ožujka 1997.)
1
Bistra - BSK
4:0
BSK - ZET Cestograd
0:1
Maksimir - HAŠK 1903.
1:0
Mladost - Trnje
1:1
Dinamo - Sava
3:0 (b.b.)
Kustošija - Zrinski
0:1
Jarun - Vatrogasac
9:0
Bestovje Orešje - Dubrava
2:2
Stupnik - Dubrava
5:1
Stupnik - Vatrogasac
5:0
Bestovje Orešje - Zrinski
0:13
Jarun - Sava
1:2
Kustošija - Trnje
1:0
Dinamo - HAŠK 1903.
2:0
Mladost - ZET Cestograd
2:0
Maksimir - Bistra
4:0
17.kolo (15./16. ožujka 1997.)
1
18.kolo (22./23. ožujka 1997.)
1
Maksimir - BSK
5:0
BSK - Trnje
2:2
Bistra - Dinamo
1:0
ZET Cestograd - Zrinski
1:2
HAŠK 1903. - Jarun
1:1
Mladost - Dubrava
3:2
Sava - Stupnik
3:1
Kustošija - Vatrogasac
3:0
Vatrogasac - Bestovje Orešje
1:0
Bestovje Orešje - Sava
0:6
Dubrava - Kustošija
1:0
Stupnik - HAŠK 1903.
3:0
Zrinski - Mladost
3:1
Jarun - Bistra
0:3
Trnje - ZET Cestograd
1:0
Maksimir - Dinamo
1:1
19.kolo (5./6. travnja 1997.)
1
20.kolo (12./13. travnja 1997.)
1
Dinamo - BSK
3:0
BSK - Zrinski
2:1
Maksimir - Jarun
2:0
Trnje - Dubrava
3:0
Bistra - Stupnik
1:2
ZET Cestograd - Vatrogasac
3:0
HAŠK 1903. - Bestovje Orešje
5:0
Mladost - Sava
2:3
Sava - Kustošija
1:2
Kustošija - HAŠK 1903.
1:1
Vatrogasac - Mladost
0:0
Bestovje Orešje - Bistra
1:3
Dubrava - ZET Cestograd
0:0
Stupnik - Maksimir
2:0
Zrinski - Trnje
4:4
Jarun - Dinamo
1:1
21.kolo (19./20. travnja 1997.)
1
22.kolo (26./27. travnja 1997.)
1
Jarun - BSK
2:0
BSK - Dubrava
6:2
Dinamo - Stupnik
1:1
Zrinski - Vatrogasac
8:0
Maksimir - Bestovje Orešje
7:3
Trnje - Sava
1:3
Bistra - Kustošija
1:1
ZET Cestograd - HAŠK 1903.
3:2
HAŠK 1903. - Mladost
2:2
Mladost - Bistra
4:5
Sava - ZET Cestograd
0:0
Maksimir - Kustošija
0:0
Vatrogasac - Trnje
0:4
Bestovje Orešje - Dinamo
0:1
Dubrava - Zrinski
2:5
Stupnik - Jarun
1:0
23.kolo (3./4. svibnja 1997.)
1
24.kolo (10./11. svibnja 1997.)
1
Stupnik - BSK
6:0
BSK - Vatrogasac
3:0
Jarun - Bestovje Orešje
9:0
Dubrava - Sava
2:1
Dinamo - Kustošija
0:0
Zrinski - HAŠK 1903.
3:2
Maksimir - Mladost
4:3
Trnje - Bistra
1:1
Bistra - ZET Cestograd
1:1
ZET Cestograd - Maksimir
1:0
HAŠK 1903. - Trnje
1:0
Mladost - Dinamo
1:0
Sava - Zrinski
1:0
Kustošija - Jarun
2:2
Vatrogasac - Dubrava
2:2
Bestovje Orešje - Stupnik
0:7
25.kolo (17./18. svibnja 1997.)
1
26.kolo (24./25. svibnja 1997.)
1
Bestovje Orešje - BSK
0:8
BSK - Sava
1:2
Stupnik - Kustošija
4:0
Vatrogasac - HAŠK 1903.
1:7
Jarun - Mladost
4:0
Dubrava - Bistra
1:0
Dinamo - ZET Cestograd
0:1
Zrinski - Maksimir
4:0
Maksimir - Trnje
3:1
Trnje - Dinamo
3:2
Bistra - Zrinski
2:1
ZET Cestograd - Jarun
0:0
HAŠK 1903. - Dubrava
3:1
Mladost - Stupnik
1:1
Sava - Vatrogasac
3:0 (b.b.)
Kustošija - Bestovje Orešje
3:0 (b.b.)
27.kolo (31. svibnja/1. lipnja1997.)
1
28.kolo (8. lipnja 1997.)
1
Kustošija - BSK
3:1
BSK - HAŠK 1903.
2:6
Bestovje Orešje - Mladost
0:6
Sava - Bistra
5:0
Stupnik - ZET Cestograd
2:0
Vatrogasac - Maksimir
1:4
Jarun - Trnje
3:1
Dubrava - Dinamo
4:1
Dinamo - Zrinski
1:4
Zrinski - Jarun
1:1
Maksimir - Dubrava
6:0
Trnje - Stupnik
1:4
Bistra - Vatrogasac
6:1
ZET Cestograd - Bestovje Orešje
18:0
HAŠK 1903. - Sava
1:0
Mladost - Kustošija
2:1
29.kolo (11. lipnja 1997.)
1
30.kolo (15. lipnja 1997.)
1
Mladost - BSK
6:3
BSK - Bistra
3:2
Kustošija - ZET Cestograd
1:3
HAŠK 1903. - Maksimir
3:0
Bestovje Orešje - Trnje
1:10
Sava - Dinamo
3:1
Stupnik - Zrinski
1:1
Vatrogasac - Jarun
1:6
Jarun - Dubrava
2:0
Dubrava - Stupnik
0:10
Dinamo - Vatrogasac
2:0
Zrinski - Bestovje Orešje
3:0 (b.b.)
Maksimir - Sava
1:3
Trnje - Kustošija
5:0
Bistra - HAŠK 1903.
1:1
ZET Cestograd - Mladost
3:1

3. HNL Međužupanijski nogometni odbor "Središte" - središte (((((((((((((((((((((((4.stupanj.natjecanja) ))(((((((((()))))))) Sezona.1996./97.