NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Napomene: Brezovica je odustala nakon prvog dijela prvenstva (13.kola), ali su zabilježeni ishodi jer je odigrala 50% utakmica; Agrariacoop je današnji Tekstilac.

Sustav natjecanja u sezoni 1998./99.:

1) 1. liga
2) 2. HNL središte
2) 2. HNL iztok
2) 2. HNL zapad
2) 2. HNL sjever
2) 2. HNL jug
3) 3. HNL središte
   
3) 3. HNL istok
đđđđđ
đđđđđ
4) 1. zagrebačka liga
4) Karlovačka liga
4) Jedinstvena županijska liga
4) Zagorska liga
4) Liga Sisak-Kutina
5) 2. zagrebačka liga
6) 3. zagrebačka liga
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Concordia Zlaring (Zagreb)
11
1
0
38:7
34
9
2
2
28:5
29
25
20
3
2
66:12
63
2.
Rudeš (Zagreb)
10
2
1
39:12
32
8
3
1
33:15
27
25
18
5
2
72:27
59
3.
Čulinec Auto Obad (Zagreb)
9
0
4
32:17
27
4
3
5
20:22
15
25
13
3
9
52:39
42
4.
Ivanja Reka
8
2
2
21:10
26
5
1
7
16:26
16
25
13
3
9
37:36
42
5.
Maksimir (Zagreb)
9
1
3
43:14
28
4
1
7
17:22
13
25
13
2
10
60:36
41
6.
Agrariacoop (Zagreb)
8
0
4
32:17
24
5
2
6
24:23
17
25
13
2
10
56:40
41
7.
Studentski grad (Zagreb)
8
3
2
25:15
27
4
2
6
14:20
14
25
12
5
8
39:35
41
8.
Polet (Sveta Klara)
8
0
5
32:27
24
4
2
6
24:32
14
25
12
2
11
56:59
38
9.
Prečko (Zagreb)
7
2
3
24:15
23
3
0
10
20:30
9
25
10
2
13
44:45
32
10.
RIZ Odašiljači (Zagreb)
5
3
5
30:20
18
2
2
8
17:33
8
25
7
5
13
47:53
26
11.
Sava (Jakuševec)
5
1
6
26:28
16
3
0
10
20:44
9
25
8
1
16
46:72
25
12.
Šparta Elektra (Zagreb)
4
1
8
17:31
13
1
1
10
8:35
4
25
5
2
18
25:66
17
13.
Čehi (Donji Čehi)
3
3
6
20:27
12
0
0
13
7:53
0
25
3
3
19
27:80
12
14.
Brezovica
1
1
4
7:19
4
1
1
5
11:26
4
13
2
2
9
18:45
8
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (5./6. rujna 1998.)
P
2.kolo (12./13./30. rujna 1998.)
8
Šparta Elektra - Čehi
1:0
Concordia Zlaring - Čulinec Auto Obad
3:1
Studentski grad - Sava
2:0
Prečko - RIZ Odašiljači
1:1
Čulinec Auto Obad - Ivanja Reka
5:1
Brezovica - Ivanja Reka
1:2
Rudeš - Concordia Zlaring
1:1
Sava - Polet
2:9
RIZ Odašiljači - Agrariacoop
1:4
Čehi - Rudeš
3:3
Maksimir - Brezovica
5:2
Maksimir - Studentski grad
1:0
Polet - Prečko
2:1
Agrariacoop - Šparta Elektra
6:0
3.kolo (19./20. rujna 1998.)
1
4.kolo (23. rujna 1998.)
1
Rudeš - Agrariacoop
1:2
Studentski grad - Polet
1:1
Šparta Elektra - Prečko
3:2
Maksimir - RIZ Odašiljači
2:1
Studentski grad - Brezovica
2:0
Prečko - Rudeš
1:5
Polet - Maksimir
3:2
Agrariacoop - Čulinec Auto Obad
2:0
RIZ Odašiljači - Sava
8:2
Sava - Šparta Elektra
5:1
Ivanja Reka - Concordia Zlaring
2:1
Brezovica - Concordia Zlaring
0:0
Čulinec Auto Obad - Čehi
3:0
Čehi - Ivanja Reka
1:3
5.kolo (26./27./30. rujna 1998.)
1
6.kolo (3./4. listopada 1998.)
1
RIZ Odašiljači - Studentski grad
0:0
Agrariacoop - Concordia Zlaring
0:1
Rudeš - Sava
8:1
Sava - Čulinec Auto Obad
1:2
Polet - Brezovica
5:1
Prečko - Ivanja Reka
0:1
Ivanja Reka - Agrariacoop
1:0
Polet - RIZ Odašiljači
6:1
Concordia Zlaring - Čehi
8:1
Brezovica - Čehi
4:1
Šparta Elektra - Maksimir
0:3
Maksimir - Rudeš
2:2
Čulinec Auto Obad - Prečko
3:0
Studentski grad - Šparta Elektra
2:0
7.kolo (11. listopada 1998.)
1
8.kolo (17./18. listopada 1998.)
1
RIZ Odašiljači - Brezovica
3:1
Brezovica - Agrariacoop
0:3 (b.b.)
Čulinec Auto Obad - Maksimir
1:0
Prečko - Čehi
4:0
Rudeš - Studentski grad
3:0
Studentski grad - Čulinec Auto Obad
1:1
Concordia Zlaring - Prečko
3:1
RIZ Odašiljači - Šparta Elektra
1:1
Ivanja Reka - Sava
5:0
Polet - Rudeš
1:3
Čehi - Agrariacoop
2:4
Maksimir - Ivanja Reka
4:1
Šparta Elektra - Polet
0:2
Sava - Concordia Zlaring
0:3
9.kolo (25. listopada 1998.)
1
10.kolo (7./8. studenog 1998.)
1
Rudeš - RIZ Odašiljači
5:0
Studentski grad - Concordia Zlaring
0:3 (b.b.)
Čulinec Auto Obad - Polet
1:2
Polet - Ivanja Reka
0:1
Concordia Zlaring - Maksimir
4:1
Maksimir - Čehi
7:0
Agrariacoop - Prečko
2:0
Brezovica - Prečko
0:8
Šparta Elektra - Brezovica
3:4
Sava - Agrariacoop
0:2
Ivanja Reka - Studentski grad
0:0
Šparta Elektra - Rudeš
0:2
Čehi - Sava
4:3
RIZ Odašiljači - Čulinec Auto Obad
1:3
11.kolo (15. studenog 1998.)
1
12.kolo (21./22. studenog 1998.)
1
Čehi - Studentski grad
2:1
Rudeš - Čulinec Auto Obad
3:2
Ivanja Reka - RIZ Odašiljači
0:1
Polet - Čehi
2:0
Čulinec Auto Obad - Šparta Elektra
3:1
Brezovica - Sava
2:5
Concordia Zlaring - Polet
3:1
Šparta Elektra - Ivanja Reka
1:3
Agrariacoop - Maksimir
3:4
Maksimir - Prečko
1:2
Rudeš - Brezovica
2:2
Studentski grad - Agrariacoop
2:2
Prečko - Sava
2:1
RIZ Odašiljači - Concordia Zlaring
0:2
13.kolo (29. studenog 1998.)
1
14.kolo (20./21. ožujka 1999.)
1
Prečko - Studentski grad
4:1
Čehi - Šparta Elektra
0:1
Čulinec Auto Obad - Brezovica
6:1
Sava - Studentski grad
1:2
Concordia Zlaring - Šparta Elektra
6:0
Ivanja Reka - Čulinec Auto Obad
1:1
Agrariacoop - Polet
1:0
Concordia Zlaring - Rudeš
1:1
Ivanja Reka - Rudeš
3:0
Agrariacoop - RIZ Odašiljači
0:2
Sava - Maksimir
1:1
Prečko - Polet
1:0
Čehi - RIZ Odašiljači
3:3
Maksimir slobodan
0:2
15.kolo (27./28. ožujka 1999.)
1
16.kolo (10./11. travnja 1999.)
1
Čulinec Auto Obad - Concordia Zlaring
0:3
Agrariacoop - Rudeš
1:4
RIZ Odašiljači - Prečko
6:1
Prečko - Šparta Elektra
3:1
Polet - Sava
5:2
Maksimir - Polet
12:1
Rudeš - Čehi
4:1
Sava - RIZ Odašiljači
4:2
Studentski grad - Maksimir
3:1
Concordia Zlaring - Ivanja Reka
1:0
Šparta Elektra - Agrariacoop
1:1
Čehi - Čulinec Auto Obad
0:1
Ivanja Reka slobodna
3:3
Studentski grad slobodan
0:2
17.kolo (17./18. travnja 1999.)
1
18.kolo (21. travnja 1999.)
1
Polet - Studentski grad
0:4
Studentski grad - RIZ Odašiljači
3:2
RIZ Odašiljači - Maksimir
0:1
Sava - Rudeš
0:4
Rudeš - Prečko
2:0
Agrariacoop - Ivanja Reka
3:1
Čulinec Auto Obad - Agrariacoop
4:2
Čehi - Concordia Zlaring
0:3
Šparta Elektra - Sava
0:2
Maksimir - Šparta Elektra
2:0
Ivanja Reka - Čehi
1:0
Prečko - Čulinec Auto Obad
3:3
Concordia Zlaring slobodna
3:3
Polet slobodan
0:2
19.kolo (24./25. travnja 1999.)
1
20.kolo (1./2. svibnja 1999.)
1
Concordia Zlaring - Agrariacoop
2:1
Maksimir - Čulinec Auto Obad
4:1
Čulinec Auto Obad - Sava
2:1
Studentski grad - Rudeš
1:3
Ivanja Reka - Prečko
3:1
Prečko - Concordia Zlaring
1:0
RIZ Odašiljači - Polet
4:1
Sava - Ivanja Reka
5:1
Rudeš - Maksimir
2:1
Agrariacoop - Čehi
5:2
Šparta Elektra - Studentski grad
1:2
Polet - Šparta Elektra
4:2
Čehi slobodni
3:3
RIZ Odašiljači slobodni
0:2
21.kolo (5. svibnja 1999.)
1
22.kolo (8./9. svibnja 1999.)
1
Čehi - Prečko
2:3
RIZ Odašiljači - Rudeš
1:3
Čulinec Auto Obad - Studentski grad
1:2
Polet - Čulinec Auto Obad
0:3
Šparta Elektra - RIZ Odašiljači
4:3
Maksimir - Concordia Zlaring
1:2
Rudeš - Polet
4:0
Prečko - Agrariacoop
3:0
Ivanja Reka - Maksimir
3:1
Studentski grad - Ivanja Reka
2:0
Concordia Zlaring - Sava
2:0
Sava - Čehi
5:0
Agrariacoop slobodan
3:3
Šparta Elektra slobodna
0:2
23.kolo (16. svibnja 1999.)
1
24.kolo (22./23. svibnja 1999.)
1
Concordia Zlaring - Studentski grad
2:0
Studentski grad - Čehi
5:2
Ivanja Reka - Polet
1:5
RIZ Odašiljači - Ivanja Reka
1:1
Čehi - Maksimir
1:0
Šparta Elektra - Čulinec Auto Obad
3:2
Agrariacoop - Sava
4:1
Polet - Concordia Zlaring
0:4
Rudeš - Šparta Elektra
2:1
Maksimir - Agrariacoop
2:0
Čulinec Auto Obad - RIZ Odašiljači
2:1
Sava - Prečko
2:1
Prečko slobodno
3:3
Rudeš slobodan
0:2
25.kolo (29./30. svibnja 1999.)
1
26.kolo (5./6. lipnja 1999.)
1
Čulinec Auto Obad - Rudeš
1:3
Studentski grad - Prečko
1:0
Čehi - Polet
2:2
Šparta Elektra - Concordia Zlaring
0:5
Ivanja Reka - Šparta Elektra
1:0
Polet - Agrariacoop
4:3
Prečko - Maksimir
1:2
Rudeš - Ivanja Reka
2:1
Agrariacoop - Studentski grad
5:2
Maksimir - Sava
0:2
Concordia Zlaring - RIZ Odašiljači
3:0
RIZ Odašiljači - Čehi
4:0
Sava slobodna
3:3
Čulinec Auto Obad slobodan
0:2

2. zagrebačka liga (((((((((((5.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1998./99.