NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
-2
-3
-4
-2
-2
-2
-2
-2
-3
-3
-1
-3
-4
-2

Sustav natjecanja u sezoni 1999./00.:

1) 1. liga
2) 2. HNL središte
2) 2. HNL iztok
2) 2. HNL zapad
2) 2. HNL sjever
2) 2. HNL jug
3) 3. HNL središte
   
3) 3. HNL istok
đđđđđ
đđđđđ
4) 1. zagrebačka liga
4) Karlovačka liga
4) Jedinstvena županijska liga
4) Zagorska liga
4) Liga Sisak-Kutina
5) 2. zagrebačka liga
6) 3. zagrebačka liga
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Prigorje (Žerjavinec)
9
2
2
31:12
29
8
1
4
23:15
25
26
17
3
6
54:27
54
2.
Tekstilac Ravnice (Zagreb)
10
3
0
43:13
33
6
2
5
21:20
20
26
16
5
5
64:33
50
3.
Prigorje (Markuševec, Zagreb)
9
2
2
27:9
29
6
1
6
26:21
19
26
15
3
8
53:30
48
4.
Sava (Jakuševec)
9
2
2
32:14
29
6
0
7
18:23
18
26
15
2
9
50:37
47
5.
Sava (Zagreb)
8
2
3
35:16
26
3
6
4
14:12
15
26
11
8
7
49:28
41
6.
Prečko (Zagreb)
8
3
2
29:17
27
3
5
5
18:25
14
26
11
8
7
47:42
41
7.
Studentski grad (Zagreb)
7
2
4
26:17
23
5
2
6
21:26
17
26
12
4
10
47:43
40
8.
RIZ Odašiljači (Zagreb)
8
3
2
23:10
27
3
1
9
16:29
10
26
11
4
11
39:39
37
9.
Šparta Elektra (Zagreb)
6
2
5
33:26
20
4
4
5
20:26
16
26
10
6
10
53:52
36
10.
Čulinec (Zagreb)
6
2
5
18:18
20
3
2
8
16:28
11
26
9
4
13
34:46
31
11.
Maksimir (Zagreb)
6
2
5
31:25
20
2
3
8
18:29
9
26
8
5
14
49:54
29
12.
Ivanja Reka
6
1
6
21:21
19
2
1
10
14:20
7
26
8
2
16
35:41
26
13.
Polet (Sveta Klara)
6
2
5
24:21
20
1
2
10
12:32
5
26
7
4
15
36:53
25
14.
Sesvetski Kraljevec
1
3
9
11:33
6
0
1
12
15:78
1
26
1
4
21
26:111
7
   
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
10
1.kolo (4./5. rujna 1999.)
P
2.kolo (11./12. rujna 1999.)
8
Prigorje (M) - Šparta Elektra
1:1
Šparta Elektra - Čulinec
2:3
Tekstilac Ravnice - Studentski grad
3:1
RIZ Odašiljači - Prigorje (Ž)
1:2
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec
6:1
Sava (J) - Prečko
1:1
Maksimir - Sava (Z)
0:0
Sava (Z) - Polet
7:1
Polet - Sava (J)
1:0
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
2:2
Prečko - RIZ Odašiljači
2:1
Studentski grad - Ivanja Reka
0:1
Prigorje (Ž) - Čulinec
5:0
Prigorje (M) - Tekstilac Ravnice
5:2
3.kolo (18./19. rujna 1999.)
1
4.kolo (22. rujna 1999.)
1
Tekstilac Ravnice - Šparta Elektra
4:2
Šparta Elektra - RIZ Odašiljači
2:4
Ivanja Reka - Prigorje (M)
1:2
Sava (J) - Čulinec
2:0
Maksimir - Studentski grad
4:2
Sava (Z) - Prigorje (Ž)
1:3
Polet - Sesvetski Kraljevec
5:2
Sesvetski Kraljevec - Prečko
0:1
Prečko - Sava (Z)
2:2
Studentski grad - Polet
4:2
Prigorje (Ž) - Sava (J)
0:1
Prigorje (M) - Maksimir
2:1
Čulinec - RIZ Odašiljači
0:1
Tekstilac Ravnice - Ivanja Reka
3:1
5.kolo (25./26. rujna 1999.)
1
6.kolo (2./3. listopada 1999.)
1
Ivanja Reka - Šparta Elektra
0:1
Šparta Elektra - Sava (J)
1:2
Maksimir - Tekstilac Ravnice
1:2
Sava (Z) - RIZ Odašiljači
1:0
Polet - Prigorje (M)
1:4
Sesvetski Kraljevec - Čulinec
1:2
Prečko - Studentski grad
2:1
Studentski grad - Prigorje (Ž)
0:2
Prigorje (Ž) - Sesvetski Kraljevec
4:1
Prigorje (M) - Prečko
4:0
Čulinec - Sava (Z)
1:0
Tekstilac Ravnice - Polet
2:0
RIZ Odašiljači - Sava (J)
1:0
Ivanja Reka - Maksimir
3:1
7.kolo (9./10. listopada 1999.)
1
8.kolo (16./17. listopada 1999.)
1
Maksimir - Šparta Elektra
0:0
Šparta Elektra - Sava (Z)
2:1
Polet - Ivanja Reka
2:1
Sesvetski Kraljevec - Sava (J)
0:2
Prečko - Tekstilac Ravnice
0:0
Studentski grad - RIZ Odašiljači
3:1
Prigorje (Ž) - Prigorje (M)
1:0
Prigorje (M) - Čulinec
2:1
Čulinec - Studentski grad
1:4
Tekstilac Ravnice - Prigorje (Ž)
1:1
RIZ Odašiljači - Sesvetski Kraljevec
9:0
Ivanja Reka - Prečko
1:3
Sava (J) - Sava (Z)
2:0
Maksimir - Polet
4:1
9.kolo (23./24. listopada 1999.)
1
10.kolo (30./31. listopada 1999.)
1
Polet - Šparta Elektra
0:1
Šparta Elektra - Sesvetski Kraljevec
9:3
Prečko - Maksimir
3:0
Studentski grad - Sava (Z)
0:4
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka
1:0
Prigorje (M) - Sava (J)
0:1
Čulinec - Tekstilac Ravnice
2:1
Tekstilac Ravnice - RIZ Odašiljači
4:2
RIZ Odašiljači - Prigorje (M)
3:2
Ivanja Reka - Čulinec
1:0
Sava (J) - Studentski grad
4:1
Maksimir - Prigorje (Ž)
0:2
Sava (Z) - Sesvetski Kraljevec
6:1
Polet - Prečko
3:1
11.kolo (6./7. studenog 1999.)
1
12.kolo (13./14. studenog 1999.)
1
Prečko - Šparta Elektra
1:2
Šparta Elektra - Studentski grad
6:2
Prigorje (Ž) - Polet
2:2
Prigorje (M) - Sesvetski Kraljevec
4:0
Čulinec - Maksimir
1:2
Tekstilac Ravnice - Sava (Z)
0:0
RIZ Odašiljači - Ivanja Reka
1:0
Ivanja Reka - Sava (J)
1:5
Sava (J) - Tekstilac Ravnice
5:3
Maksimir - RIZ Odašiljači
3:4
Sava (Z) - Prigorje (M)
2:0
Polet - Čulinec
2:2
Sesvetski Kraljevec - Studentski grad
1:1
Prečko - Prigorje (Ž)
1:4
13.kolo (4./5. ožujka 2000.)
1
14.kolo (11./12. ožujka 2000.)
1
Prigorje (Ž) - Šparta Elektra
4:1
Šparta Elektra - Prigorje (M)
0:1
Čulinec - Prečko
2:2
Studentski grad - Tekstilac Ravnice
0:1
Sava (J) - Maksimir
4:1
Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka
0:6
Sava (Z) - Ivanja Reka
2:0
Sava (Z) - Maksimir
2:1
Sesvetski Kraljevec - Tekstilac Ravnice
0:1
Sava (J) - Polet
0:1
Studentski grad - Prigorje (M)
3:0
RIZ Odašiljači - Prečko
2:1
RIZ Odašiljači - Polet
2:1
Čulinec - Prigorje (Ž)
0:1
15.kolo (18./19. ožujka 2000.)
1
16.kolo (25./26. ožujka 2000.)
1
Čulinec - Šparta Elektra
1:0
Šparta Elektra - Tekstilac Ravnice
2:2
Prigorje (Ž) - RIZ Odašiljači
3:0
Prigorje (M) - Ivanja Reka
0:0
Prečko - Sava (J)
5:0
Studentski grad - Maksimir
4:3
Polet - Sava (Z)
1:1
Sesvetski Kraljevec - Polet
1:0
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
6:0
Sava (Z) - Prečko
1:1
Ivanja Reka - Studentski grad
1:3
Sava (J) - Prigorje (Ž)
1:0
Tekstilac Ravnice - Prigorje (M)
4:1
RIZ Odašiljači - Čulinec
0:2
17.kolo (1./2. travnja 2000.)
1
18.kolo (8./9. travnja 2000.)
1
RIZ Odašiljači - Šparta Elektra
2:1
Šparta Elektra - Ivanja Reka
2:1
Čulinec - Sava (J)
0:3 (b.b.)
Tekstilac Ravnice - Maksimir
3:2
Prigorje (Ž) - Sava (Z)
2:3
Prigorje (M) - Polet
1:0
Prečko - Sesvetski Kraljevec
4:1
Studentski grad - Prečko
0:0
Polet - Studentski grad
0:2
Sesvetski Kraljevec - Prigorje (Ž)
1:2
Maksimir - Prigorje (M)
2:5
Sava (Z) - Čulinec
1:1
Ivanja Reka - Tekstilac Ravnice
0:2
Sava (J) - RIZ Odašiljači
2:1
19.kolo (15./16. travnja 2000.)
1
20.kolo (29./30 .travnja 2000.)
1
Sava (J) - Šparta Elektra
2:2
Šparta Elektra - Maksimir
1:0
RIZ Odašiljači - Sava (Z)
0:0
Ivanja Reka - Polet
2:1
Čulinec - Sesvetski Kraljevec
2:2
Tekstilac Ravnice - Prečko
2:2
Prigorje (Ž) - Studentski grad
2:0
Prigorje (M) - Prigorje (Ž)
4:1
Prečko - Prigorje (M)
0:0
Studentski grad - Čulinec
1:0
Polet - Tekstilac Ravnice
0:3
Sesvetski Kraljevec - RIZ Odašiljači
1:1
Maksimir - Ivanja Reka
2:1
Sava (Z) - Sava (J)
3:1
21.kolo (6./7. svibnja 2000.)
1
22.kolo (13./14. svibnja 2000.)
1
Sava (Z) - Šparta Elektra
7:3
Šparta Elektra - Polet
1:1
Sava (J) - Sesvetski Kraljevec
6:1
Maksimir - Prečko
1:3
RIZ Odašiljači - Studentski grad
0:0
Ivanja Reka - Prigorje (Ž)
3:1
Čulinec - Prigorje (M)
1:0
Tekstilac Ravnice - Čulinec
4:0
Prigorje (Ž) - Tekstilac Ravnice
3:2
Prigorje (M) - RIZ Odašiljači
2:0
Prečko - Ivanja Reka
3:2
Studentski grad - Sava (J)
3:0
Polet - Maksimir
2:3
Sesvetski Kraljevec - Sava (Z)
0:2
23.kolo (20./21. svibnja 2000.)
1
24.kolo (28.svibnja 2000.)
1
Sevetski Kraljevec - Šparta Elektra
3:5
Šparta Elektra - Prečko
5:2
Sava (Z) - Studentski grad
1:2
Polet - Prigorje (Ž)
2:0
Sava (J) - Prigorje (M)
2:3
Maksimir - Čulinec
3:2
RIZ Odašiljači - Tekstilac Ravnice
1:0
Ivanja Reka - RIZ Odašiljači
1:0
Čulinec - Ivanja Reka
3:1
Tekstilac Ravnice - Sava (J)
3:0
Prigorje (Ž) - Maksimir
1:1
Prigorje (M) - Sava (Z)
1:0
Prečko - Polet
2:1
Studentski grad - Sesvetski Kraljevec
7:2
25.kolo (4. lipnja 2000.)
1
26.kolo (11. lipnja 2000.)
1
Studentski grad - Šparta Elektra
1:1
Šparta Elektra - Prigorje (Ž)
0:4
Sesvetski Kraljevec - Prigorje (M)
1:8
Prečko - Čulinec
4:3
Sava (Z) - Tekstilac Ravnice
1:2
Maksimir - Sava (J)
5:3
Sava (J) - Ivanja Reka
1:0
Ivanja Reka - Sava (Z)
1:1
RIZ Odašiljači - Maksimir
1:1
Tekstilac Ravnice - Sesvetski Kraljevec
10:1
Čulinec - Polet
4:1
Prigorje (M) - Studentski grad
1:2
Prigorje (Ž) - Prečko
3:1
Polet - RIZ Odašiljači
5:1

2. zagrebačka liga (((((((((((5.stupanj.natjecanja))))))))))) Sezona.1999./00.