NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Igrači koji su nastupali za Maksimir:
1.kolo: Jagar, Grbavec, Zubak (Šalehar), Šimunic, Roso (Pletikosa), Mioč, Borić, Radić 1 (Lučić), M. Kontek, D. Kontek
2.kolo: Jagar, Šimunović, Zubak, Trnar, Miladinović, Mioč, Lučić (Šalehar), Radić, M. Kontek (Borić), Tkalec, D. Kontek
3.kolo: Jagar, Grbavec, Zubak, Trnar, Miladinović, Mioč 1 (Bilobrk), Šalehar, M. Kontek, Lučić, Tkalec, D. Kontek
4.kolo: Jagar, Trnar, Zubak, M. Kontek, Miladinović, Mioč, Šalehar (Petek), Radić, Lučić (Lukač), Tkalec, D. Kontek
jedanaesterci: 1:0 Kontek, 1:1; 1:2; 2:2 Lukač, 2:3; 3:3 Miladinović, 3:4
5.kolo: Jagar, Šimunović, Zubak, M. Kontek, Lukač, Trnar, Petek, Radić, Lučić (Borić), Tkalec, D. Kontek
7.kolo: Jagar (Pupovac), Lukač 1, Zubak, M. Kontek, Miladinović, Trnar, Borić, Lučić, Tkalec (Petek), D. Kontek
8.kolo: Pupovac, Šimunović, Zubak, Lukač, Miladinović (Tkalec), Trnar, Šalehar, Radić, Lučić (Petek), M. Kontek, D. Kontek
10.kolo: Pupovac, Lukač (45. Zubak), Kontek 1, Mioč, Miladinović, Trnar, Roso, Radić (45. Šimunović), Lučić, Tkalec, Šalehar
11.kolo: Pupovac, Miladinović, Zubak, Mioč 1, Lukač (Lučić), Trnar, Radić, Borić, M. Kontek 1, Tkalec, D. Kontek
13.kolo: Pupovac, Šimunović, Zubak, Miladinović, Trnar, Lukač, Roso, Radić, Mioč 1, Tkalec, Lučić
14.kolo: Varičak, Šimunović, Zubak, Mioč, Miladinović, Trnar, Roso (Borić), Radić 1, M. Kontek, Tkalec, D. Kontek 1
jedanaesteci: 2:3, Trnar vratar brani; 2:4, 3:4 M. Kontek; Varičak brani, Miladinović promašaj; 3:5, 4:5 Mioč; 4:6
15.kolo: Varičak, Šimunović (Grbavec), Zubak, Miladinović, Trnar, Lukač, Roso (Mioč), Radić 1, Kontek, Tkalec, Borić
Kup ZNS-a, 1.kolo: Jagar (Straka), Varičak, Anušić, Škorić 1, Trnar, I. Mioč, D. Mioč 1, Radić 2, Škegro 1, Borić, Zubak 1
16.kolo: Jagar, Trnar, Zubak, Mešić (Borić), Miladinović, I. Mioč, Turkalj (D. Mioč), Radić, Škegro, Miloloža, Škorić
Kup ZNS-a, 2.kolo: Straka, Miljanović, Zubak, Škorić, Miladinović, Trnar, Turkalj, Radić, Škegro, Miloloža 1, Mioč (Borić)
17.kolo: Straka, Miljanović, Škorić, Mešić, Miladinović, Trnar, Turkalj, Radić, Škegro, Miloloža 1, Mioč
18.kolo: Straka, I. Mioč, Zubak, Mešić, Miladinović, Trnar, Turkalj (Roso), Radić 1, Škegro, Miloloža, D. Mioč (Borić)
19.kolo: Straka, Anušić, Zubak, Mešić, Miladinović, I. Mioč, Turkalj, Varičak (Trnar), Škegro, Miloloža, D. Mioč
20.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Mešić, Miladinović (Zubak), Trnar, Turkalj 2, I. Mioč, Škegro, Miloloža, D. Mioč
22.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Škorić (Zubak), Miladinović, Trnar, Turkalj, I. Mioč, Škegro, Miloloža, D. Mioč (Borić)
jedanaesteci: 1:2, 2:2 Miladinović; 2:3, 3:3 Turkalj; promašaj, 4:3 Škegro; promaąaj, 5:3 I. Mioč
23.kolo: Straka, Miljanović, Zubak, Mešić, Varičak, Trnar (64. Šimunović), Turkalj, Mioč, Škegro, Miloloža, Borić
24.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Miloloža, Miladinović, Trnar, Turkalj 1, Radić, Škegro, I. Mioč, Zubak (D. Mioč)
25.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Mešić, Miladinović 1, Varičak, Turkalj (Borić), Radić, Škegro 1, Miloloža, Zubak 1 (Trnar)
26.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Mešić (Mioč), Miladinović 1, Varičak, Turkalj (Trnar), Radić, Škegro, Miloloža, Zubak
27.kolo: Straka, Miljanović 1, Anušić, Mešić, Miladinović, Varičak, Turkalj 1, Radić, Škegro 1 (Trnar), Miloloža, Zubak (Borić)
28.kolo: Straka, Miljanović (Šimunović), Zubak, Mešić, Miladinović 1, Varičak, Turkalj (Borić), Radić, Škegro 1, Miloloža, D. Mioč
29.kolo: Straka, Miljanović, Zubak (Škorić), Mešić, Miladinović, Varičak, Turkalj 2, Radić 1, Miloloža, Škegro 3, Mioč 1
30.kolo: Straka, Miljanović, Škorić, Mešić, Miladinović, Varičak, Turkalj, Radić, Škegro, Miloloža, D. Mioč 1 (Zubak)

Popis igrača po abecedi:
Anušić, Bilobrk, Borić, Grbavec, Mile Jagar, Lučić, Lukač, Damir Kontek, Mladen Kontek, Mešić, Zvonko Miladinović, Miloloža, D. Mioč, I. Mioč, Zvonko Miljanović, Petek, Pletikosa, Potočki, Pupovac, Radić, Roso, Straka, Šalehar, Šimunović, Škegro, Škorić, Tkalec, Trnar, Turkalj, Varičak, Zubak
Trainer: Milan Lukić

28. 8. 1988.
1.kolo
Maksimir - Sesvete
Oboj, Zagreb
1 : 3
4. 9. 1988.
2.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
0 : 1
8. 9. 1988.
3.kolo
Bratstvo - Maksimir
igralište Bratstva, Savski Marof
4 : 1
11. 9. 1988.
4.kolo
Maksimir - Bistra
Oboj, Zagreb
3 : 4 (0 : 0)
18. 9. 1988.
5.kolo
Prigorje - Maksimir
Klaka, Zagreb
1 : 0
22. 9. 1988.
6.kolo
Maksimir - Udarnik
Oboj, Zagreb
3 : 1
25. 9. 1988.
7.kolo
Jedinstvo (DS) - Maksimir
igralište Jedinstva, Dugo Selo
4 : 1
2. 10. 1988.
8.kolo
Maksimir - Jedinstvo (Z)
Oboj, Zagreb
0 : 1
9. 10. 1988.
9.kolo
Tekstilac - Maksimir
SFK Maksimir, Zagreb
3 : 0 (b.b.)
16. 10. 1988.
10.kolo
Maksimir - Lučko
Oboj, Zagreb
1 : 3
23. 10. 1988.
11.kolo
Crvena zvijezda - Maksimir
igralište Crvene zvijezde, Donji Laduč
4 : 2
30. 10. 1988.
12.kolo
Maksimir - Metalac
Oboj, Zagreb
2 : 4
6. 11. 1988.
13.kolo
ZET Cestograd - Maksimir
Savica, Zagreb
3 : 1
13. 11. 1988.
14.kolo
Maksimir - Napredak
Oboj, Zagreb
4 : 6 (2 : 2)
20. 11. 1988.
15.kolo
Sava - Maksimir
Gredice, Zagreb
3 : 1
9. 3. 1989.
Kup ZNS-a, 1.kolo
Maksimir - Grredelj
Oboj, Zagreb
6 : 1
12. 3. 1989.
16.kolo
Sesvete - Maksimir
Bistrička ulica, Sesvete
3 : 0
16. 3. 1989.
Kup ZNS-a, 2.kolo
Mladi milicionar - Maksimir
Redarstvena akademija, Zagreb
2 : 1
19. 3. 1989.
17.kolo
Mladost - Maksimir
Ulica mladosti, Buzin
3 : 4 (1 : 1)
26. 3. 1989.
18.kolo
Maksimir - Bratstvo
Oboj, Zagreb
1 : 0
2. 4. 1989.
19.kolo
Bistra - Maksimir
igralište Bistre, Donja Bistra
1 : 0
9. 4. 1989.
20.kolo
Maksimir - Prigorje
Oboj, Zagreb
2 : 1
16. 4. 1989.
21.kolo
Udarnik - Maksimir
igralište Udarnika, Kurilovec
7 : 6 (2 : 2)
23. 4. 1989.
22.kolo
Maksimir - Jedinstvo (DS)
Oboj, Zagreb
5 : 3 (1 : 1)
27. 4. 1989.
23.kolo
Jedinstvo (Z) - Maksimir
Jankomir, Zagreb
2 : 0
7. 5. 1989.
24.kolo
Maksimir - Tekstilac
Oboj, Zagreb
1 : 2
14. 5. 1989.
25.kolo
Lučko - Maksimir
Puškarićeva ulica, Lučko
1 : 3
18. 5. 1989.
26.kolo
Maksimir - Crvena zvijezda
Oboj, Zagreb
1 : 0
21. 5. 1989.
27.kolo
Metalac - Maksimir
Sokolska ulica, Zagreb
1 : 3
28. 5. 1989.
28.kolo
Maksimir - ZET Cestograd
Oboj, Zagreb
2 : 0
4. 6. 1989.
29.kolo
Napredak - Maksimir
igralište Napretka, Velika Mlaka
3 : 7
11. 6. 1989.
30.kolo
Maksimir - Sava
Oboj, Zagreb
3 : 4 (1 : 1)
UTAKMICE/REZULTATI Sezona 1988./89.