NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Igrači koji su nastupali za Maksimir:
1.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Prskalo, Miladinović (Grbavec), Varičak, Zubak (Čutura), Radić 1, Škegro, Miloloža 1, Šimara 1
2.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Prskalo (Šimunec), Zubak, Varičak, Čurić 1 (Grbavec), Radić, Škegro 1, Miloloža, Šimara
3.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Prskalo, Miladinović (Matić), Varičak, Turkalj, Radić, Škegro 1 (Petek), Miloloža, Šimara
jedanaesterci: 1:2 Miloloža, 2:2; 2:3 Matić, 3:3; Šimara vratar brani, 4:3; 4:4 Prskalo, 5:4; 5:5 Turkalj, 6:5
4.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Šimara, Miladinović (Petek), Turkalj, Čurić 1 (Grbavec), Škegro, Miloloža, Zubak
5.kolo: Straka, Miljanović, Šimara, Prskalo, Zubak (Čurić), Varičak, Turkalj, Radić, Škegro 1 (Čutura), Miloloža, Matić
6.kolo: Straka, Miljanović, Šimara, Prskalo, Čurić, Varičak, Turkalj, Radić 1, Škegro, Miloloža, Matić
7.kolo: Straka, Miljanović, Anušić, Prskalo, Miladinović (50. Čurić), Varičak, Turkalj 1, Radić, Škegro, Miloloža, Matić
9.kolo: Pavić, Miljanović, Anušić, Šimunec, Miladinović, Čutura 1, Bogović, Radić, Škegro, Miloloža, Čurić
10.kolo: Pavić, Miljanović (Zubak), Šimunec, Prskalo, Miladinović, Varičak, Turkalj 1, Radić, Škegro, Miloloža, Čutura
jedanaesterci: Miloloža promašaj, 2:1; Škegro promašaj, 3:1; 3:2 Zubak, 4:2; 4:3 Turkalj, 5:3
11.kolo: Pavić, Anušić, Šimunec, Čutura (65. Rugle), Bogović, Varičak, Turkalj 1, Radić, Škegro, Miloloža, Matić
12.kolo: Pavić, Čutura, Šimunec, Prskalo, Vlahoviček (Grbavec), Varičak (Rugle), Turkalj, Vlašić, Škegro, Miloloža, Matić 1
13.kolo: Pavić, Anušić (Rugle), Šimunec, Miljanović, Miloloža, Čutura, Turkalj, Vlašić 1, Matić, Prskalo (Bogović), Čurić
14.kolo: Salajić, Anušić, Šimunec, Rugle, Miloloža, Miljanović, Vlahoviček (Pletikosa), Vlašić, Škegro, Matić 1, Čurić 1
15.kolo: Salajić, Rugle, Miljanović, Prskalo, Miloloža, Čutura, Vlahovicak 1 (Anušić, Grbavec), Škegro, Matić, Čurić
16.kolo: Pavalić, Anušić, Miljanović, Šimara, Varičak, Šimunec, Vlahoviček, Vlašić, Škegro, Čurić, Zubak
jedanaesterci: 0:1, 1:1 Zubak; 1:2, 2:2 Škegro; promašaj, Vlahoviček vratar brani; 2:3, 3:3 Čurić; 3:4, 4:4 Varičak; 4:5, 5:5 Vlašić, 5:6, 6:6 Šimunec; 6:7, Miljanović promašaj
17.kolo: Pavalić, Anušić, Zubak, Miljanović, Miladinović, Varičak, Šimara, Šimunec, Škegro, Čurić, Vlahoviček (Turuk)
jedanaesterci: 0:1 Miladinović, 1:1; 1:2 Škegro, 2:2; 2:3 Čurić, promašaj; 2:4 Varičak, 3:4; Zubak promašaj, promašaj
18.kolo: Pavalić, Anušić, Šimunec, Miljanović, Miladinović, Varičak, Šimara, Zubak, Čurić (84. Turuk), Vlašić, Vlahoviček
19.kolo: Pavalić, Anušić, Šimunec, Miljanović, Miladinović, Varičak, Šimara, Turkalj, Škegro (Vlahoviček), Vlašić, Zubak (Milić)
jedanaesterci: 0:1, 1:1 Miladinović; 1:2, 2:2 Škegro; 2:3, 3:3 Varičak; Pavalić brani, Vlašić promašaj; 3:4, 4:4 Šimara; 4:5, 5:5 Šimunec; 5:6, 6:6 Vlahoviček; 6:7, 7:7 Milić; promašaj, Miljanović promašaj; 7:8, 8:8 Anušić; 8:9, 9:9 Pavalić; 9:10, Miladinović promašaj
20.kolo: Pavalić, Anušić, Miljanović, Šimara, Šimunec, Varičak, Turkalj, Vlahoviček, Škegro, Miloloža 1, Milić (Miladinović)
jedanaesterci: 2:1, 2:2 Varičak; 3:2, Škegro vratar brani; promašaj, Šimara vratar brani; promašaj, 3:3 Šimunec; 4:3, Miloloža vratar brani
21.kolo: Pavalić, Anušić, Miljanović, Šimara, Šimunec, Varičak (Kovačić), Turkalj, Vlašić 1, Škegro (Zubak), Miloloža, Čurić
22.kolo: Pavalić, Kovačić (Salajić), Zubak, Miljanović, Šimunec, Turkalj, Varičak, Čurić, Vlašić, Grbavec
23.kolo: Salajić, Turuk, Zubak, Šimara (Vlahoviček), Šimunec, Varičak, Grbavec, Vlašić, Čurić, Miloloža 1, Škegro 1
24.kolo: Salajić, Vlašić, Grbavec, Čurić, Šimunec, Zubak, Turkalj, Novak (Štajerec), Lučić, Miloloža 1, Pletikosa
jedanaesterci: 3:2, 3:3 Čurić; 4:3, 4:4 Lučić; 5:4, 5:5 Zubak; Salajić brani, 5:6 Turkalj; 6:6, Šimunec vratar brani; 7:6, 7:7 Grbavec; promašaj, 7:8 Štajerec
25.kolo: Salajić, Anušić, Zubak, Šimara, Šimunec, Varičak, Čurić, Turkalj 1, Lučić (Škegro), Miloloža, Vlašić
26.kolo: Pavalić, Anušić, Zubak, Šimara 1, Šimunec, Varičak, Čurić, Turkalj, Vlahoviček (Kovačić), Miloloža, Vlašić (Balenović)
27.kolo: Pavalić, Anušić (Turuk), Zubak, Šimara, Šimunec, Varičak, Čurić, Turkalj, Vlahoviček (Kovačić), Miloloža 1, Vlašić 2
28.kolo: Pavalić, Turuk, Zubak, Šimara, Šimunec, Varičak, Čurić, Turkalj 1, Pletikosa (Škegro), Miloloža 1, Vlašić
29.kolo: Salajić, Anušić, Turuk, Šimara, Šimunec, Varičak, Čurić, Turkalj, Vlahoviček (Škegro), Miloloža, Grbavec (Vlašić)
30.kolo: Pavalić, Anušić, Vlašić, Turuk, Šimara, Šimunec, Varičak 1, Zubak, Turkalj 1, Vlahoviček, Grbavec

Popis igrača po abecedi:
Anušić, Balenović, Bogović, Čurić, Čutura, Grbavec, Kovačić, Lučić, Matić, Zvonko Miladinović, Milić, Miloloža, Zvonko Miljanović, Novak, Pavalić, Pavić, Petek, Pletikosa, Prskalo, Radić, Rugle, Salajić, Straka, Davor Šimara, Miljenko Šimunec, Škegro, Štajerec, Turkalj, Igor Turuk, Varičak, Vlahoviček, Vlašić, Zubak
Trainer: Milan Lukić

27. 8. 1989.
1.kolo
Metalac - Maksimir
Sokolska, Zagreb
1 : 3
3. 9. 1989.
2.kolo
Maksimir - ZET Cestograd
Oboj, Zagreb
2 : 1
10. 9. 1989.
3.kolo
Sesvete - Maksimir
SRC Sesvete, Sesvete
6 : 5 (1 : 1)
14. 9. 1989.
4.kolo
Prigorje - Maksimir
Markuševečka cesta, Zagreb (Markuševec)
4 : 1
17. 9. 1989.
5.kolo
Maksimir - Crvena zvijezda
Oboj, Zagreb
1 : 0
24. 9. 1989.
6.kolo
Mladost - Maksimir
Ulica mladosti, Buzin
2 : 1
28. 9. 1989.
7.kolo
Maksimir - Borac
Oboj, Zagreb
1 : 3
1. 10. 1989.
8.kolo
Partizan - Maksimir
igralište Partizana, Lukavec
1 : 3
8. 10. 1989.
9.kolo
Maksimir - Jedinstvo
Oboj, Zagreb
1 : 3
15. 10. 1989.
10.kolo
Lučko - Maksimir
Puąkarićeva ulica, Lučko
5 : 3 (1 : 1)
22. 10. 1989.
11.kolo
Maksimir - Tekstilac
Oboj, Zagreb
1 : 2
28. 10. 1989.
12.kolo
Bratstvo - Maksimir
igralište Bratstva, Savski Marof
2 : 1
5. 11. 1989.
13.kolo
Maksimir - Napredak
Oboj, Zagreb
1 : 4
12. 11. 1989.
14.kolo
Sava - Maksimir
Gredice, Zagreb
1 : 2
19. 11. 1989.
15.kolo
Maksimir - Bistra
Oboj, Zagreb
1 : 3
6. 3. 1990.
Kup ZNS-a 1.kolo
Prvomajska - Maksimir
igralište Prvomajske, Zagreb
1 : 2
11. 3. 1990.
16.kolo
Maksimir - Metalac
Oboj, Zagreb
6 : 7 (0 : 0)
17. 3. 1990.
17.kolo
ZET Cestograd - Maksimir
Savica, Zagreb
3 : 4 (0 : 0)
25. 3. 1990.
18.kolo
Maksimir - Sesvete
Oboj, Zagreb
0 : 3
1. 4. 1990.
19.kolo
Maksimir - Prigorje
Oboj, Zagreb
9 : 10 (0 : 0)
8. 4. 1990.
20.kolo
Crvena zvijezda - Maksimir
igralište Crvene zvijezde, Donji Laduč
4 : 3 (1 : 1)
15. 4. 1990.
21.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
1 : 3
21. 4. 1990.
22.kolo
Borac - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
1 : 0
26. 4. 1990.
23.kolo
Maksimir - Partizan
Oboj, Zagreb
3 : 0
29. 4. 1990.
24.kolo
Jedinstvo - Maksimir
igralište Jedinstva, Dugo Selo
7 : 8 (2 : 2)
6. 5. 1990.
25.kolo
Maksimir - Lučko
Oboj, Zagreb
1 : 0
13. 5. 1990.
26.kolo
Tekstilac - Maksimir
SFK Maksimir, Zagreb
0 : 1
20. 5. 1990.
27.kolo
Maksimir - Bratstvo
Oboj, Zagreb
3 : 1
27. 5. 1990.
28.kolo
Napredak - Maksimir
igralište Napretka, Velika Mlaka
5 : 2
3. 6. 1990.
29.kolo
Maksimir - Sava
Oboj, Zagreb
0 : 3
10. 6. 1990.
30.kolo
Bistra - Maksimir
igralište Bistre, Donja Bistra
1 : 2
UTAKMICE/REZULTATI Sezona 1989./90.