NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Igrači koji su nastupali za Maksimir:
1.kolo: Poljak, Likar, Novak (46. Ražov), Kontek, Plevko, Špiranec, Pustak 1, Ptičar, Vukadin, Prgomet 1, Julardžija (89. Lojen)
2.kolo: Poljak, Likar, Novak, Kontek, Plevko, Špiranec, Pustak, Ptičar (78. Horvat), Julardžija 1, Prgomet, Vukadin (78. Golac)
3.kolo: Poljak, Likar, Novak (85. Ražov), Lojen, Plevko, Kontek, Vukadin, Pustak, Julardžija (89. Golac), Prgomet, Horvat 1
4.kolo: Poljak, Vukadin, Novak (85. Ražov), Lojen, Plevko, Kontek, Pustak, Pavić, Julardžija, Prgomet, Horvat 1
5.kolo: Poljak, Vukadin, Novak (62. Ražov), Lojen, Plevko, Kontek, Pustak, Pavić 1, Julardžija, Prgomet, Horvat 1
6.kolo: Poljak, Vukadin, Pašiček (45. Golac), Lojen, Horvat, Kontek, Ličina, Pavić, Julardžija 1, Prgomet, Ražov (75. Mušandić)
7.kolo: Zurovac, Likar, Vukadin (67. Pašiček), Pavić 1, Plevko, Kontek, Prgomet, Ličina, Julardžija, Novak (46. Lojen), Horvat (82. Tepić)
8.kolo: Poljak, Likar, Vukadin, Pavić, Kontek, Lojen, Prgomet, Ličina, Julardžija 1 (65. Tepić), Novak (54. Pašiček), Horvat (89. Golac)
9.kolo: Poljak, Likar, Vukadin (78. Ražov), Pavić, Kontek, Lojen, Prgomet, Ličina (84. Ptičar), Julardžija 1, Plevko, Horvat (66. Novak)
10.kolo: Poljak, Likar (85. Ražov), Vukadin, Lojen, Plevko, Kontek, Prgomet 1, Ličina (46. Ptičar), Julardžija 2 (49. Novak), Pustak, Pavić
11.kolo: Zurovac, Likar, Plevko, Vukadin, Špiranec, Kontek, Prgomet (71. Ptičar), Pustak 1, Julardžija, Zotman, Pavić
12.kolo: Poljak (46. Zurovac), Vukadin, Plevko, Lojen, Špiranec, Prgomet, Pustak 1, Novak (65. Golac), Zotman, Ptičar (72. Pašiček)
13.kolo: Vidović (67. Zurovac), Vukadin (67. Likar), Pašiček, Lojen 1, Plevko, Kontek, Pustak 1 (75. Golac), Trkeš, Pavić 3, Zotman, Vračar 1
14.kolo: Vidović, Vukadin, Plevko, Pavić, Špiranec, Kontek, Pustak, Prgomet, Trkeš(75. Novak), Zotman, Vračar
15.kolo: Vidović, Likar, Vukadin, Kontek, Plevko, Pavić 1 (87. Ptičar), Prgomet, Lojen, Vračar (34. Novak), Zotman (70. Ražov), Pustak
16.kolo: Vidović, Likar, Prgomet, Lojen, Kontek, Gačić, Trkeš, Pavić 2, Škegro 2 (75. Pavuković), Zotman, Pustak
17.kolo: Vidović, Likar, Prgomet (76. Gačić), Lojen,Špiranec, Kontek (67. Pavuković), Trkeš(46. Vukadin), Pavić 3, Škegro 2, Zotman, Pustak
18.kolo: Vidović, Likar, Prgomet, Lojen, Špiranec, Gačić, Trkeš, Pavić, Škegro 1, Zotman (60. Pavuković), Pustak
Kup ZNS-a 1.kolo: Vidović, Crneković (46. Likar), Vukadin, Špiranec 2, Pavić, Trkeš1, Golac, Antić (46. Pustak), Škegro, Ličina, Pavuković (46. Prgomet)
19.kolo: Vidović, Likar, Vukadin, Lojen, Špiranec, Kontek, Trkeš(55. Ličina), Pavić 1, Škegro 1, Zotman (84. Crneković), Prgomet (73. Pavuković)
Kup ZNS-a 2.kolo: Vidović, Likar, Prgomet (83. Golac), Ličina (75. Pavuković), Špiranec, Kontek, Trkeš, Pavić, Škegro 4, Zotman (80. Crneković), Pustak
20.kolo: Vidović, Vukadin (46. Crneković), Prgomet, Lojen (46. Pavuković), Špiranec, Kontek, Ličina, Pavić, Škegro, Zotman, Pustak
21.kolo: Zurovac, Likar 1, Prgomet (46. Vukadin), Pavuković 2, Špiranec 1, Kontek, Trkeš, Pavić, Škegro 2, Zotman (62. Vračar), Pustak 1 (46. Ličina)
Kup ZNS-a 3.kolo: Canjek (86. Vidović), Likar, Prgomet (46. Gačić), Pavuković (46. Vukadin), Špiranec, Kontek, Trkeš, Pavić 1, Škegro 1, Zotman, Pustak
jedanaesterci: 3:2, 3:3 Špiranec; 4:3, Pavić vratar brani; 5:3, Likar vratar brani; 6:3
22.kolo: Vidović, Likar, Prgomet, Pavuković (63. Vukadin), Špiranec, Kontek, Trkeš, Gačić, Škegro, Zotman (86. Lojen), Pustak
23.kolo: Vidović, Likar, Vukadin (46. Prgomet), Gačić, Špiranec 1, Kontek, Trkeš, Pavić (88. Crneković), Škegro 3, Zotman (57. Vračar), Pustak
24.kolo: Vidović, Likar, Prgomet, Pavuković (66. Gačić), Špiranec, Kontek, Trkeš, Pavić, Škegro, Zotman, Pustak
25.kolo: Vidović, Likar, Vukadin (46. Zotman), Kontek, Špiranec, Lojen, Vračar, Pavić 2 (83. Antić), Škegro 1, Prgomet, Pustak
26.kolo: Vidović, Likar (Crneković), Vukadin, Golac, Pavuković, Kontek, Vračar, Pavić, Škegro, Prgomet, Pustak (Antić)
27.kolo: Vidović, Likar 1, Prgomet (64. Crneković), Gačić, Špiranec, Kontek, Pavuković (50. Zotman), Pavić 1, Škegro 2, Vračar 1 (75. Golac), Pustak 1
28.kolo: Vidović, Likar, Vukadin (60. Crneković), Špiranec, Golac 1, Kontek, Vračar, Pavić 1, Škegro (46. Pavuković 1), Prgomet (46. Zotman), Pustak 1
29.kolo: Vidović, Likar, Prgomet (Pavuković), Golac, Špiranec, Gačić, Vukadin, Pavić 1, Škegro, Vračar, Pustak (Crneković)
30.kolo: Vidović, Likar, Golac, Kontek, Špiranec, Vračar (61. Ostrež), Pustak (46. Pavuković), Vukadin, Pavić, Crneković (46. Prgomet), Zotman

Popis igrača po abecedi:
Jakov Antić, Mladen Canjek, Crneković, Domagoj Gačić, Nenad Golac, Vlado Horvat, Mevludin Julardžija, Damir Kontek, Ličina, Dragutin Lojen, Đani Likar, Mušandić, Tomica Novak, Slaven Ostrež, Igor Pašiček, Branko Pavić, Pavuković, Dražen Plevko, Poljak, Goran Prgomet, Ptičar, Damir Pustak, Miljenko Ražov, Konrad Škegro, Rene Špiranec, Tepić, Trkeš, Zvjezdan Vidović, Aleksandar Vračar, Saša Vukadin, Dragomir Zotman, Zurovac
Traineri: Rudolf Belin (1.-3. kolo), Slavko Mikac (4.-30. kolo)
Predsjednica: Dubravka Bašić
Športski direktor: Ratimir Ličina

1. 9. 1996.
1.kolo
Bistra - Maksimir
igralište Bistre, Donja Bistra
2 : 2
8. 9. 1996.
2.kolo
BSK - Maksimir
Ulica Pavla Beluhana, Brdovec
3 : 1
15. 9. 1996.
3.kolo
Dinamo - Maksimir
igralište Dinama, Jakovlje
0 : 1
18. 9. 1996.
4.kolo
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
1 : 1
22. 9. 1996.
5.kolo
Maksimir - Stupnik
igralište Stupnika, Donji Stupnik
2 : 4
29. 9. 1996.
6.kolo
Bestovje Orešje - Maksimir
Oboj, Zagreb
3 : 1
5. 10. 1996.
7.kolo
Kustošija - Maksimir
Sokolska ulica, Zagreb
2 : 1
13. 10. 1996.
8.kolo
Mladost - Maksimir
Ulica mladosti, Buzin
1 : 1
19. 10. 1996.
9.kolo
Maksimir - ZET Cestograd
ŠRC Svetice, Zagreb
1 : 2
27. 10. 1996.
10.kolo
Trnje - Maksimir
Bosutska ulica, Zagreb
4 : 3
2. 11. 1996.
11.kolo
Maksimir - Zrinski
ŠRC Svetice, Zagreb
1 : 2
10. 11. 1996.
12.kolo
Dubrava - Maksimir
Grana Klaka, Zagreb
3 : 1
17. 11. 1996.
13.kolo
Maksimir - Vatrogasac
ŠRC Svetice, Zagreb
6 : 0
24. 11. 1996.
14.kolo
Sava - Maksimir
Gredice, Zagreb
0 : 0
30. 11. 1996.
15.kolo
Maksimir - HAŠK 1903.
ŠRC Svetice, Zagreb
1 : 0
8. 3. 1997.
16.kolo
Maksimir - Bistra
Oboj, Zagreb
4 : 0
15. 3. 1997.
17.kolo
Maksimir - BSK
Oboj, Zagreb
5 : 0
22. 3. 1997.
18.kolo
Maksimir - Dinamo
Oboj, Zagreb
1 : 1
26. 3. 1997.
Kup ZNS-a 1.kolo
Maksimir - Orešje
Oboj, Zagreb
3 : 0
5. 4. 1997.
19.kolo
Maksimir - Jarun
Oboj, Zagreb
2 : 0
8. 4. 1997.
Kup ZNS-a 2.kolo
Maksimir - Zrinski
Oboj, Zagreb
4 : 1
13. 4. 1997.
20.kolo
Stupnik - Maksimir
igralište Stupnika, Donji Stupnik
2 : 0
19. 4. 1997.
21.kolo
Maksimir - Bestovje Orešje
Oboj, Zagreb
7 : 3
23. 4. 1997.
Kup ZNS-a 3.kolo
ZET Cestograd - Maksimir
Savica, Zagreb
2 : 2 (6 : 3 - 11 m)
26. 4. 1997.
22.kolo
Maksimir - Kustošija
Oboj, Zagreb
0 : 0
3. 5. 1997.
23.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
4 : 3
10. 5. 1997.
24.kolo
ZET Cestograd - Maksimir
Savica, Zagreb
1 : 0
17. 5. 1997.
25.kolo
Maksimir - Trnje
Oboj, Zagreb
3 : 1
25. 5. 1997.
26.kolo
Zrinski - Maksimir
Široki grm, Farkaševac Samoborski
4 : 0
31. 5. 1997.
27.kolo
Maksimir - Dubrava
Oboj, Zagreb
6 : 0
8. 6. 1997.
28.kolo
Vatrogasac - Maksimir
igralište Vatrogasca, Zdenci Brdovečki
1 : 4
11. 6. 1997.
29.kolo
Maksimir - Sava
Oboj, Zagreb
1 : 3
15. 6. 1997.
30.kolo
HAŠK 1903. - Maksimir
Donje Svetice, Zagreb
3 : 0
UTAKMICE/REZULTATI Sezona 1996./97.