NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

Igrači koji su nastupali za Maksimir:
Kup ZNS-a, 1.kolo: Canjek, Barić, Noršić, Kranjčec, Bižić, Kondić, M.Petrović (75. Antić), Gale (46. Stunković), Novosel (46. Bagić), R.Petrović 1, Štimac (46. Bećirević)
1.kolo: Bendelja, Barić, Kranjčec, Noršić, Štimac, Kondić, Pašiček, M.Petrović, Stunković, R.Petrović, Triplat
2.kolo: Putak, Barić, Stunković, Štimac, Plevko, Kondić 1, Noršić, M.Petrović 1, Triplat, Bojčić (68. Bagić), Kranjčec
3.kolo: Putak, Pašiček, Bećirević, Noršić 1, Štimac, Golac, Gale, Novosel 1, Petrović (Bižić), Triplat, Barić (Ostrež 2)
4.kolo: Putak, Pašiček (46. Gale), Kondić, Noršić, Štimac, Stunković, Barić, Novosel (46. Turković), Bećirević 1, Petrović (64. Bižić), Ostrež
5.kolo: Bendelja, Pašiček (27. Bižić), Stunković, Noršić, Štimac, Kondić, Barić, Novosel (68. Turković), Ostrež 1, Bećirević (50. Kranjčec), Triplat
6.kolo: Canjek, Barić, Stunković, Noršić, Štimac, Kondić, Picek (46. Novosel), Petrović (57. Pašiček), Kranjčec, Bećirević, Ostrež 1 (46. Triplat)
7.kolo: Putak, Kranjčec, Barić, Kondić, Štimac, Golac, Picek (68. Halilović), R.Petrović, Bagić (75. Pašiček), M.Petrović, Triplat
8.kolo: Putak (75. Canjek), Barić (68. Novosel), Halilović, Turković (65. Picek), Noršić, Stunković, Bećirević 1, Petrović 1 (70. Gale), Triplat 1, Bagić, Ostrež1
9.kolo: Putak, Barić, Stunković, Štimac, Noršić, Bagić, Ostrež, Petrović, Novosel (33. Livaković), Triplat, Golac
10.kolo: Putak, Barić (62. Gale), Skoko, Bagić, Štimac, Kondić, Picek (48. Golac), Bećirević (53. Halilović), Ostrež, Stunković, Triplat (80. Turković)
11.kolo: Bendelja, Barić, Stunković (57. Livaković), Bagić, Štimac, Kondić, Bećirević 1, Skoko 1, Petrović (52. Turković), Triplat (46. Gale), Ostrež
12.kolo: Bendelja, Barić, Stunković, Bagić, Štimac, Kondić, Bećirević (55. Triplat), Skoko, Velić 3, Petrović, Gale (77. Turković)
13.kolo
: Bendelja, Golac, Skoko (69. Picek), Štimac, Bojčić, Streicher, Barić 1, Triplat, Velić (70. Hrkač), Duvnjak (46. Plevko), Gale
14.kolo: Bendelja, Golac, Štimac, Šipoš(46. Antić), Barić, Duvnjak, Streicher, Gale, Velić 1, Hrkač (46. Stunković), Skoko
15.kolo
: Škrgatić (46. Bendelja), Golac, Plevko 1, Štimac (70. Bojčić), Antić, Gale 1, Barić, Velić (46. Picek 1), Duvnjak 2, Skoko 1
16.kolo: Škrgatić, Golac 1, Streicher (73. Šipoš), Bojčić, Plevko (46. Hrkač), Duvnjak, Barić 1, Velić, Antić, Skoko, Picek 1
17.kolo: Škrgatić, Šipoš, Golac, Hrkač (76. Gale), Streicher, Antić, Bojčić (46. Picek), Barić, Velić 1, Duvnjak, Triplat 1
18.kolo: Škrgatić, Šipoš(79. Picek), Golac, Antić, Bojčić, Streicher, Gale 1, Barić, Duvnjak 1, Skoko, Triplat
19.kolo
: Bendelja, Golac (46. Šipoš), Streicher, Štimac, Picek 1 (84. Livaković), Duvnjak, Barić, Antić, Gale 1, Hrkač, Triplat
20.kolo: Škrgatić, Noršić, Golac, Stunković, Štimac, Streicher, Antić, Duvnjak, Gale (73. Karamatić), Hrkač (72. Kranjčec), Triplat
21.kolo: Bendelja, Barić, Picek (70. Hrkač), Noršić, Štimac, Streicher, Duvnjak, Antić 1, Velić 1, Skoko 1, Gale (55. Kranjčec)
22.kolo: Bendelja, Barić, Picek (56. Golac), Noršić, Streicher, Hrkač (46. Stunković), Gale, Duvnjak, Velić, Skoko (73. Pavlek), Triplat 1 (83. Karamatić)
23.kolo: Škrgatić, Barić, Triplat 1, Streicher (85. Picek), Štimac, Stunković, Velić, Antić, Duvnjak, Skoko, Gale
24.kolo: Škrgatić, Barić 2, Kranjčec (85. Golac), Noršić, Štimac, Antić, Duvnjak, Skoko 1, Triplat, Streicher, Gale (10. Hrkač, 56. Picek)
25.kolo: Škrgatić, Barić 1, Stunković, Noršić, Štimac, Velić, Antić, Picek, Duvnjak (86. Streicher), Skoko, Triplat
26.kolo: Škrgatić, Barić 2, Stunković, Streicher (64. Hrkač), Štimac 1, Velić, Antić, Picek, Gale 1, Triplat, Skoko (66. Pavlek 1)

Popis igrača po abecedi:
Jakov Antić, Hrvoje Bagić, Zoran Barić, Abdulah Bećirević, Jurica Bendelja, Bižić, Miljenko Bojčić, Mladen Canjek, Ivan Duvnjak, Tomislav Gale, Nenad Golac, Halilović, Frano Hrkač, Petar Karamatić, Branko Kondić, Darko Kranjčec, Livaković, Željko Noršić, Robert Novosel, Slaven Ostrež, Igor Pašiček, Ivan Pavlek, Miroslav Petrović, Ronald Petrović, Pavle Picek, Dražen Plevko, Putak, Martin Skoko, Luka Streicher, Tomislav Stunković, Dario Šipoš, Darko Škrgatić, Mario Štimac, Zlatko Triplat, Marko Turković, Stipo Velić
Traineri: Đuro Posavec (1.kolo kupa, 1. i 6.kolo), Ratimir Ličina (2.-5.kolo), Marijan Devčić (7.-12.kolo), Željko Krsnik (13.-20.kolo), Dragutin Berdik (21.-26.kolo)
Predsjednica: Dubravka Bašić
Športski direktor: Ratimir Ličina

1. 9. 1999.
Kup ZNS-a 1.kolo
Maksimir - Sava (Z)
Oboj, Zagreb
1 : 3
4. 9. 1999.
1.kolo
Maksimir - Sava (Z)
Oboj, Zagreb
0 : 0
12. 9. 1999.
2.kolo
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
Ulica Ive Politea, Sesvetski Kraljevec
2 : 2
18. 9. 1999.
3.kolo
Maksimir - Studentski grad
Oboj, Zagreb
4 : 2
22. 9. 1999.
4.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Markuševečka cesta, Zagreb (Markuševec)
2 : 1
25. 9. 1999.
5.kolo
Maksimir - Tekstilac Ravnice
Oboj, Zagreb
1 : 2
3. 10. 1999.
6.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanjorečka ulica, Ivanja Reka
3 : 1
9. 10. 1999.
7.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
0 : 0
16. 10. 1999.
8.kolo
Maksimir - Polet
Oboj, Zagreb
4 : 1
24. 10. 1999.
9.kolo
Prečko - Maksimir
Dekanići, Zagreb
3 : 0
30. 10. 1999.
10.kolo
Maksimir - Prigorje (Ž)
Oboj, Zagreb
0 : 2
7. 11. 1999.
11.kolo
Čulinec - Maksimir
Palma, Zagreb
1 : 2
13. 11. 1999.
12.kolo
Maksimir - RIZ Odašiljači
Oboj, Zagreb
3 : 4
5. 3. 2000.
13.kolo
Sava (J) - Maksimir
Tišinska ulica, Jakuševec
4 : 1
11. 3. 2000.
14.kolo
Sava (Z) - Maksimir
Gredice, Zagreb
2 : 1
18. 3. 2000.
15.kolo
Maksimir - Sesvetski Kraljevec
Oboj, Zagreb
6 : 0
26. 3. 2000.
16.kolo
Studentski grad - Maksimir
Grana Klaka, Zagreb
4 : 3
1. 4. 2000.
17.kolo
Maksimir - Prigorje (M)
Oboj, Zagreb
2 : 5
8. 4. 2000.
18.kolo
Tekstilac Ravnice - Maksimir
ŠD Maksimir , Zagreb
3 : 2
15. 4. 2000.
19.kolo
Maksimir - Ivanja Reka
Oboj, Zagreb
2 : 1
29. 4. 2000.
20.kolo
Šparta Elektra - Maksimir
Podsusedski most, Zagreb
1 : 0
7. 5. 2000.
21.kolo
Polet - Maksimir
Mrkšina, Sveta Klara
2 : 3
13. 5. 2000.
22.kolo
Maksimir - Prečko
Oboj, Zagreb
1 : 3
21. 5. 2000.
23.kolo
Prigorje (Ž) - Maksimir
Omladinska ulica, Žerjavinec
1 : 1
28. 5. 2000.
24.kolo
Maksimir - Čulinec
Oboj, Zagreb
3 : 2
4. 6. 2000.
25.kolo
RIZ Odašiljači - Maksimir
ŠD Maksimir, Zagreb
1 : 1
11. 6. 2000.
26.kolo
Maksimir - Sava (J)
Oboj, Zagreb
5 : 3
UTAKMICE/REZULTATI Sezona 1999./00.