RUKOMETNI KLUB
MAKSIMIR PRINC
HANDBALL CLUB
POČETNA STRANICA
RK MAKSIMIR
TOPLINA U MAKSIMIRU
UTAKMICE/REZULTATI

2. HRL ZAPAD
Poredak
Kod kuće
U gostima
Ukupno
Mj.
Klub
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
Uk
Pb
N
Pr
Razl.
Bd
1.
Siscia (Sisak)
2
0
0
66:56
4
2
0
0
74:53
4
4
4
0
0
140:109
8
2.
Senj
1
0
0
33:25
2
2
0
1
70:63
4
4
3
0
1
103:88
6
3.
Umag
2
0
0
66:53
4
1
0
1
56:58
2
4
3
0
1
122:111
6
4.
Arena (Pula)
2
0
0
62:53
4
1
0
1
64:66
2
4
3
0
1
126:119
6
5.
Zagreb II
2
1
0
95:90
5
0
0
1
27:36
0
4
2
1
1
122:126
5
6.
Buzet
2
0
0
51:40
4
0
0
2
53:60
0
4
2
0
2
104:100
4
7.
Ivanić (Ivanić Grad)
1
0
1
42:46
2
1
0
1
67:46
2
4
2
0
2
89:92
4
8.
Kozala (Rijeka)
1
0
1
59:63
2
0
1
1
62:67
1
4
1
1
2
121:130
3
9.
Mladi rudar (Labin)
1
0
1
52:53
2
0
0
2
47:55
0
4
1
0
3
99:108
2
10.
Kvarner Kostrena
1
0
2
85:94
2
0
0
1
32:33
0
4
1
0
3
117:127
2
11.
Petrinja
0
1
1
61:63
1
0
0
2
52:63
0
4
0
1
3
113:126
1
12.
Maksimir PrinC (Zagreb)
0
0
1
18:23
0
0
1
2
75:90
1
4
0
1
3
93:113
1
                                   
  Liga za popunu 1.HRL
  Liga za popunu 2.HRL Zapad (ovisno o promjeni klubova između 1.HRL i 2.HRL Zapad)
  3.HRL (ovisno o promjeni klubova između 1.HRL i 2.HRL Zapad)
1.kolo (30. rujna 2006.)
P
2.kolo (7. listopada 2006.)
8
Zagreb II - Buzet
29:25
Buzet - Senj
19:15
Kvarner Kostrena - Siscia
26:37
Maksimir PrinC - Ivanić
18:23
Umag - Arena
30:26
Mladi rudar - Petrinja
27:23
Kozala - Mladi rudar
32:26
Arena - Kozala
34:29
Petrinja - Maksimir PrinC
25:25
Siscia - Umag
30:27
Ivanić - Senj
19:25
Zagreb II - Kvarner Kostrena
33:32
3.kolo (14./15. listopada 2006.)
P
4.kolo (21. listopada 2006.)
8
Umag - Zagreb II
36:27
Buzet - Maksimir PrinC
32:25
Kozala - Siscia
27:37
Mladi rudar - Senj
25:30
Petrinja - Arena
36:38
Arena - Ivanić
28:24
Ivanić - Mladi rudar
23:21
Siscia - Petrinja
36:29
Senj - Maksimir PrinC
33:25
Zagreb II - Kozala
33:33
Kvarner Kostrena - Buzet
31:28
Kvarner Kostrena - Umag
28:29
5.kolo (28. listopada 2006.)
P
6.kolo (29./30. listopada 2005.)
8
Umag - Buzet
34:28
Arena - Mladi rudar
33:30
Kozala - Kvarner Kostrena
25:31
Kvarner Kostrena - Maksimir PrinC
41:29
Petrinja - Zagreb II
30:28
Petrinja - Umag
33:29
Uvanić - Siscia
32:32
Zamet II - Rovinj
25:27
Senj - Arena
23:32
Siscia - Senj
39:25
Maksimir PrinC - Mladi rudar
28:21
Zagreb II - Buzet
25:22
7.kolo (5./6. studenog 2005.)
P
8.kolo (12./13. studenog 2005.)
8
Buzet - Arena
31:33
Arena - Kvarner Kostrena
24:33
Senj - Zagreb II
30:25
Petrinja - Mladi rudar
27:31
Rovinj - Siscia
26:26
Zamet II - Maksimir PrinC
27:27
Umag - Zamet II
32:31
Siscia - Umag
23:26
Maksimir PrinC - Petrinja
35:26
Zagreb II - Rovinj
33:21
Mladi rudar - Kvarner Kostrena
31:35
Buzet - Senj
28:24
9.kolo (19./20. studenog 2005.)
P
10.kolo (26./27. studenog 2005.)
8
Senj - Arena
35:26
Arena - Petrinja
47:34
Rovinj - Buzet
26:22
Zamet II - Kvarner Kostrena
20:27
Umag - Zagreb II
35:32
Siscia - Mladi rudar
32:34
Maksimir PrinC - Siscia
25:29
Zagreb II - Maksimir PrinC
29:28
Mladi rudar - Zamet II
31:28
Buzet - Umag
27:22
Kvarner Kostrena - Petrinja
31:20
Senj - Rovinj
20:16
11.kolo (3./4. prosinca 2005.)
P
12.kolo (4./5. ožujka 2006.)
8
Rovinj - Arena
24:25
Arena - Zamet II
27:30
Umag - Senj
29:19
Petrinja - Siscia
23:27
Maksimir PrinC - Buzet
33:31
Kvarner Kostrena - Zagreb II
33:35
Mladi rudar - Zagreb II
33:36
Mladi rudar - Buzet
22:22
Kvarner Kostrena - Siscia
39:33
Maksimir PrinC - Senj
23:22
Petrinja - Zamet II
32:27
Umag - Rovinj
41:29
13.kolo (11./12. ožujka 2006.)
P
14.kolo (18./19. ožujka 2006.)
8
Umag - Arena
43:36
Arena - Siscia
25:29
Rovinj - Maksimir PrinC
24:27
Zamet II - Zagreb II
30:34
Senj - Mladi rudar
27:25
Petrinja - Buzet
32:23
Buzet - Kvarner Kostrena
29:29
Kvarner Kostrena - Senj
35:32
Zagreb II - Petrinja
29:32
Mladi rudar - Rovinj
32:24
Siscia - Zamet II
26:26
Maksimir PrinC - Umag
22:23
15.kolo (25./26. ožujka 2006.)
P
16.kolo (1./2. travnja 2006.)
8
Maksimir PrinC - Arena
31:32
Arena - Zagreb II
30:28
Umag - Mladi rudar
28:23
Siscia - Buzet
29:30
Rovinj - Kvarner Kostrena
27:29
Zamet II - Senj
26:28
Senj - Petrinja
32:28
Petrinja - Rovinj
29:25
Buzet - Zamet II
33:28
Kvarner Kostrena - Umag
23:25
Zagreb II - Siscia
40:35
Mladi rudar - Maksimir PrinC
30:26
17.kolo (8./9. travnja 2006.)
P
18.kolo (22./23. travnja 2006.)
8
Mladi rudar - Arena
24:30
Arena - Buzet
24:33
Maksimir PrinC - Kvarner Kostrena
17:28
Zagreb II - Senj
24:26
Umag - Petrinja
30:24
Siscia - Rovinj
31:20
Rovinj - Zamet II
26:24
Zamet II - Umag
29:17
Senj - Siscia
24:20
Petrinja - Maksimir PrinC
26:23
Buzet - Zagreb II
27:21
Kvarner Kostrena - Mladi rudar
33:26
19.kolo (29./30. travnja 2006.)
P
20.kolo (6./7. svibnja 2006.)
8
Kvarner Kostrena - Arena
32:24
Arena - Senj
29:20
Mladi rudar - Petrinja
33:38
Buzet - Rovinj
30:27
Maksimir PrinC - Zamet II
22:23
Zagreb II - Umag
23:23
Umag - Siscia
27:28
Siscia - Maksimir PrinC
36:33
Rovinj - Zagreb II
26:30
Zamet II - Mladi rudar
25:25
Senj - Buzet
26:23
Petrinja - Kvarner Kostrena
27:26
21.kolo (13./14. svibnja 2006.)
P
22.kolo (20./21. svibnja 2006.)
8
Petrinja - Arena
35:32
Arena - Rovinj
30:27
Kvarner Kostrena - Zamet II
27:34
Senj - Umag
30:27
Mladi rudar - Siscia
31:26
Buzet - Maksimir PrinC
36:32
Maksimir PrinC - Zagreb II
35:28
Zagreb II - Mladi rudar
31:26
Umag - Buzet
31:27
Siscia - Kvarner Kostrena
21:26
Rovinj - Senj
26:25
Zamet II - Petrinja
32:24
4.kolo (21. listopada 2006.)
8
Buzet - Maksimir PrinC
32:25
Mladi rudar - Senj
25:30
Arena - Ivanić
28:24
Siscia - Petrinja
36:29
Zagreb II - Kozala
33:33
Kvarner Kostrena - Umag
28:29
2. HRL zapad - Muški Sezona 2006./07.