NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (10. rujna 2017.) u 11.15 h
P
2.kolo (16. rujna 2017.) u 11.15 h
8
Devetka - Šparta Elektra
odgoda
Šparta Elektra - Utrina
odgoda
Maksimir - Concordia (21.10., 09.30 h)
1-4
Studentski grad II - Škola nog. Maksimir (14.45 h)
3-3
Kašina - Polet (09.09., 14.15 h)
5-4
Sava - Ravnice II (10.00 h)
0-4
Prigorje - Sava
odgoda
Polet - Prigorje
odgoda
Ravnice II - Studentski grad II
2-1
Concordia - Kašina
0-8
Škola nogometa Maksimir - Utrina
odgoda
Devetka - Maksimir
2-1
3.kolo (23. rujna 2017.) u 11.15 h
P
4.kolo (30. rujna 2017.) u 11.15 h
8
Maksimir - Šparta Elektra (26.09., 17.30 h)
12-3
Šparta Elektra - Studentski grad II
odgoda
Kašina - Devetka (24.09.)
4-0
Sava - Utrina (10.00 h)
7-0
Prigorje - Concordia
4-1
Polet - Škola nogometa Maksimir (01.10.)
1-0
Ravnice II - Polet (24.09.)
3-1
Concordia - Ravnice II (01.10.)
1-2
Škola nogometa Maksimir - Sava (13.15 h)
2-1
Devetka - Prigorje
2-2
Utrina - Studentski grad II (10.15 h)
5-1
Maksimir - Kašina
2-4
5.kolo (8. listopada 2017.) u 11.15 h
P
6.kolo (14. listopada 2017.) u 11.15 h
8
Kašina - Šparta Elektra (07.10.)
6-0
Sava - Šparta Elektra
3-1
Prigorje - Maksimir (12.30 h)
2-2
Polet - Studentski grad II (15.10.)
7-2
Ravnice II - Devetka
1-1
Concordia - Utrina
7-0
Škola nogometa Maksimir - Concordia
4-1
Devetka - Škola nogometa Maksimir
3-2
Utrina - Polet (07.10., 14.15 h)
1-3
Maksimir - Ravnice II (10.15 h)
4-2
Studentski grad II - Sava
3-4
Kašina - Prigorje (15.10.)
1-0
7.kolo (22. listopada 2017.) u 11.15 h
P
8.kolo (28. listopada 2017.) u 11.15 h
8
Prigorje - Šparta Elektra (12.30 h)
3-1
Šparta Elektra - Polet (9.00 h)
1-6
Ravnice II - Kašina
3-1
Concordia - Sava
0-1
Škola nogometa Maksimir - Maksimir
6-1
Devetka - Studentski grad II (13.15 h)
3-1
Utrina - Devetka (21.10.)
0-1
Maksimir - Utrina
5-2
Studentski grad II - Concordia (21.10.)
odgoda
Kašina - Škola nogometa Maksimir (29.10.)
4-0
Sava - Polet (21.10.)
4-5
Prigorje - Ravnice II (29.10., 12.30 h)
0-1
9.kolo (5. studenog 2017.) u 11.15 h
P
10.kolo (12. studenog 2017.) u 11.15 h
8
Ravnice II - Šparta Elektra
4-1
Šparta Elektra - Concordia (11.11.)
1-2
Škola nogometa Maksimir - Prigorje (10.15 h)
0-2
Devetka - Polet (11.11., 13.15 h)
1-0
Utrina - Kašina (04.11., 14.15 h)
1-5
Maksimir - Sava (11.11., 10.15 h)
7-2
Studentski grad II - Maksimir
2-10
Kašina - Studentski grad II
5-1
Sava - Devetka (04.11.)
1-0
Prigorje - Utrina (12.00 h)
9-0
Polet - Concordia
2-1
Ravnice II - Škola nogometa Maksimir (10.15 h)
1-2
11.kolo (19. studenog 2017.) u 11.15 h
P
12.kolo (proljeće 2018.)
8
Škola nogometa Maksimir - Šparta Elektra (10.15 h)
3-1
Šparta Elektra - Devetka
-
Utrina - Ravnice II (18.11.)
odgoda
Concordia - Maksimir
-
Studentski grad II - Prigorje (18.11., 10.15 h)
2-8
Polet - Kašina
-
Sava - Kašina
2-5
Sava - Prigorje
-
Polet - Maksimir
6-1
Studentski grad II - Ravnice II
-
Concordia - Devetka (18.11.)
4-2
Utrina - Škola nogometa Maksimir
-
13.kolo (proljeće 2018.)
P
14.kolo (proljeće 2018.)
8
Utrina - Šparta Elektra
-
Šparta Elektra - Maksimir
-
Škola nogometa Maksimir - Studentski grad II
-
Devetka - Kašina
-
Ravnice II - Sava
-
Concordia - Prigorje
-
Prigorje - Polet
-
Polet - Ravnice II
-
Kašina - Concordia
-
Sava - Škola nogometa Maksimir
-
Maksimir - Devetka
-
Studentski grad II - Utrina
-
15.kolo (proljeće 2018.)
P
16.kolo (proljeće 2018.)
8
Studentski grad II - Šparta Elektra
-
Šparta Elektra - Kašina
-
Utrina - Sava
-
Maksimir - Prigorje
-
Škola nogometa Maksimir - Polet
-
Devetka - Ravnice II
-
Ravnice II - Concordia
-
Concordia - Škola nogometa Maksimir
-
Prigorje - Devetka
-
Polet - Utrina
-
Kašina - Maksimir
-
Sava - Studentski grad II
-
17.kolo (proljeće 2018.)
P
18.kolo (proljeće 2018.)
8
Šparta Elektra - Sava
-
Šparta Elektra - Prigorje
-
Studentski grad II - Polet
-
Kašina - Ravnice II
-
Utrina - Concordia
-
Maksimir - Škola nogometa Maksimir
-
Škola nogometa Maksimir - Devetka
-
Devetka - Utrina
-
Ravnice II - Maksimir
-
Concordia - Studentski grad II
-
Prigorje - Kašina
-
Polet - Sava
-
19.kolo (proljeće 2018.)
P
20.kolo (proljeće 2018.)
8
Polet - Šparta Elektra
-
Šparta Elektra - Ravnice II
-
Sava - Concordia
-
Prigorje - Škola nogometa Maksimir
-
Studentski grad II - Devetka
-
Kašina - Utrina
-
Utrina - Maksimir
-
Maksimir - Studentski grad II
-
Škola nogometa Maksimir - Kašina
-
Devetka - Sava
-
Ravnice II - Prigorje
-
Concordia - Polet
-
21.kolo (proljeće 2018.)
P
22.kolo (proljeće 2018.)
8
Concordia - Šparta Elektra
-
Šparta Elektra - Škola nogometa Maksimir
-
Polet - Devetka
-
Ravnice II - Utrina
-
Sava - Maksimir
-
Prigorje - Studentski grad II
-
Studentski grad II - Kašina
-
Kašina - Sava
-
Utrina - Prigorje
-
Maksimir - Polet
-
Škola nogometa Maksimir - Ravnice II
-
Devetka - Concordia
-
1. Kašina
11
10
0
1
48 - 13
30
2. Ravnice II (Zagreb)
10
7
1
2
23 - 12
22
3. Polet (Sveta Klara)
10
7
0
3
35 - 19
21
4. Prigorje (Žerjavinec)
9
5
2
3
30 - 10
17
5. Devetka (Zagreb)
10
5
2
3
15 - 16
17
6. Maksimir (Zagreb)
11
5
1
5
46 - 35
16
7. ŠN Maksimir (Zagreb)
10
5
1
4
22 - 18
14
8. Sava (Zagreb)
10
4
0
6
24 - 28
12
9. Concordia (Zagreb)
10
4
0
6
21 - 25
12
10. Studentski grad II (Zagreb)
9
1
1
7
17 - 47
4
11. Utrina (Zagreb)
8
1
0
7
9 - 38
3
12. Šparta Elektra (Zagreb)
8
0
0
8
9 - 39
0
16. rujna 2017.
2.kolo
Devetka - Maksimir
Čulinec, Zagreb
2-1
Strijelac: Mihić
20. rujna 2017.
Kup, pretkolo
Maksimir slobodan
Oboj, Zagreb
17.00 h
26. rujna 2017.
3.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
12-3
Strijelci: Kuš 5, Mujkić 3, Nikolić 2, Farac, Matijević
27. rujna 2017.
Kup, 1. kolo
Maksimir - Dubrava
Oboj, Zagreb
2-10
Strijelac: Kuš 2
30. rujna 2017.
4.kolo
Maksimir - Kašina
Oboj, Zagreb
2-4
Strijelci: Nikolić, Kuš
8. listopada 2017.
5.kolo
Prigorje - Maksimir
Žerjavinec
2-2
Strijelci: Mihić, Kuš
14. listopada 2017.
6.kolo
Maksimir - Ravnice II
Oboj, Zagreb
4-2
Strijelci: Kuš 2, Mujkić 2
21. listopada 2017.
1.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
1-4
Strijelac: Kuš
22. listopada 2017.
7.kolo
ŠN Maksimir - Maksimir
Oboj, Zagreb
6-1
Strijelac: Kuš
28. listopada 2017.
8.kolo
Maksimir - Utrina
Oboj, Zagreb
5-2
Strijelci: Kuš 4, Nikolić
5. studenog 2017.
9.kolo
Studentski grad II - Maksimir
Studentski grad, Zagreb
2-10
Strijelci: Kuš 4, Gašpert 4, Hajon, Bešić
11. studenog 2017.
10.kolo
Maksimir - Sava
Oboj, Zagreb
7-2
Strijelci: Kuš 6, Dafčik
19. studenog 2017.
11.kolo
Polet - Maksimir
Sveta Klara
6-1
Strijelac: Kuš

Rezultati: STARIJI PIONIRI - 2017./2018.

2. zagrebačka liga