NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 11.15 h
P
2.kolo (16. rujna 2018.) u 11.15 h
8
ŠN Maksimir - Sesvetski Kraljevec (14.15 h)
2-1
Sesvetski Kraljevec - Prigorje (M)
2-0
Coerver - Ivanja Reka
odgoda
Maksimir - Šparta Elektra (15.09.)
4-1
Concordia - Mladost (08.09.)
1-4
Kašina - Trešnjevka
7-0
Prigorje (Ž) - Ravnice (08.09., 13.00 h)
2-1
Ravnice - Bubamara (15.09., 16.15 h)
0-2
Bubamara - Kašina (14.30 h)
3-1
Mladost - Prigorje (Ž)
6-2
Trešnjevka - Maksimir (20.11., 20.15 h)
3-2
Ivanja Reka - Concordia (15.09.)
5-0
Šparta Elektra - Prigorje (M) (04.10., 20.15 h)
9-1
Škola nogometa Maksimir - Coerver (12.15 h)
0-2
3.kolo (22. rujna 2018.) u 11.15 h
P
4.kolo (30. rujna 2018.) u 11.15 h
8
Coerver - Sesvetski Kraljevec (23.09.)
3-0
Sesvetski Kraljevec - Maksimir
2-1
Concordia - Škola nogometa Maksimir
0-2
Kašina - Prigorje (M)
4-1
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka (12.30 h)
1-2
Ravnice - Šparta Elektra (16.15 h)
3-2
Bubamara - Mladost (12.15 h)
4-0
Mladost - Trešnjevka (16.15 h)
4-0
Trešnjevka - Ravnice (23.09., 17.15 h)
1-1
Ivanja Reka - Bubamara (29.09.)
1-3
Šparta Elektra - Kašina
2-4
Škola nogometa Maksimir - Prigorje (Ž) (10.15 h)
7-1
Prigorje (M) - Maksimir (10.15 h)
5-5
Coerver - Concordia (29.09., 11.30 h)
5-1
5.kolo (6. listopada 2018.) u 11.15 h
P
6.kolo (8. listopada 2018.) u 11.15 h
8
Concordia - Sesvetski Kraljevec
1-9
Sesvetski Kraljevec - Kašina
1-0
Prigorje (Ž) - Coerver (12.30 h)
2-4
Ravnice - Maksimir (10.15 h)
3-8
Bubamara - ŠN Maksimir (07.10., 11.30 h)
3-0
Mladost - Prigorje (M) (15.15 h)
2-1
Trešnjevka - Ivanja Reka (07.10., 16.15 h)
2-2
Šparta Elektra - Ivanja Reka (24.10., 20.15 h)
2-1
Šparta Elektra - Mladost (18.10., 20.15 h)
3-4
ŠN Maksimir - Trešnjevka (25.11., 14.15 h)
4-1
Prigorje (M) - Ravnice (10.15 h)
2-2
Coerver - Bubamara (12.30 h)
1-3
Maksimir - Kašina
2-2
Concordia - Prigorje (Ž)
1-1
7.kolo (13. listopada 2018.) u 11.15 h
P
8.kolo (20. listopada 2018.) u 11.15 h
8
Prigorje (Ž) - Sesvetski Kraljevec (11.30 h)
1-4
Sesvetski Kraljevec - Ravnice (21.10.)
0-2
Bubamara - Concordia (12.30 h)
12-0
Mladost - Kašina (21.10., 15.15 h)
1-4
Trešnjevka - Coerver
3-2
Ivanja Reka - Maksimir (9.00 h)
2-0
Šparta Elektra - Škola nogometa Maksimir
0-1
Škola nogometa Maksimir - Prigorje (M) (9.45 h)
3-5
Prigorje (M) - Ivanja Reka (10.15 h)
1-2
Coerver - Šparta Elektra (21.10.)
7-0
Maksimir - Mladost (10.00 h)
2-1
Concordia - Trešnjevka (10.15 h)
1-1
Kašina - Ravnice (14.10.)
7-0
Prigorje (Ž) - Bubamara (12.30 h)
0-3
9.kolo (28. listopada 2018.) u 11.15 h
P
10.kolo (4. studenog 2018.) u 10.15 h
8
Bubamara - Sesvetski Kraljevec (10.15 h)
6-0
Sesvetski Kraljevec - Mladost
5-0
Trešnjevka - Prigorje (Ž) (15.15 h)
5-4
Ivanja Reka - Ravnice (03.11.)
6-0
Šparta Elektra - Concordia (27.10.)
4-0
ŠN Maksimir - Kašina (11.15 h)
1-5
Prigorje (M) - Coerver (27.10., 10.15 h)
3-7
Coerver - Maksimir (15.11., 20.00 h)
2-2
Maksimir - Škola nogometa Maksimir (27.10.)
0-3
Concordia - Prigorje (M) (03.11., 11.15 h)
3-1
Kašina - Ivanja Reka
5-2
Prigorje (Ž) - Šparta Elektra (07.11., 20.15 h)
1-3
Ravnice - Mladost
3-0
Bubamara - Trešnjevka
8-0
11.kolo (11. studenog 2018.) u 11.15 h
P
12.kolo (18. studenog 2018.) u 11.30 h
8
Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec (14.45 h)
2-4
Sesvetski Kraljevec - Ivanja Reka (11.15 h)
1-1
Šparta Elektra - Bubamara (10.11., 18.15 h)
0-13
Škola nogometa Maksimir - Mladost (17.15 h)
2-1
Prigorje (M) - Prigorje (Ž) (10.11., 10.15 h)
3-1
Coerver - Ravnice (17.11.)
8-0
Maksimir - Concordia (10.11.)
5-2
Kašina - Concordia (14.11., 19.45 h)
8-1
Kašina - Coerver
6-2
Prigorje (Ž) - Maksimir (17.11., 12.30 h)
2-2
Ravnice - Škola nogometa Maksimir (10.15 h)
1-3
Bubamara - Prigorje (M)
7-0
Mladost - Ivanja Reka
0-0
Trešnjevka - Šparta Elektra (10.15 h)
2-1
13.kolo (24. studenog 2018.) u 10.15 h
P
14.kolo (proljeće 2019.)
8
Šparta Elektra - Sesvetski Kraljevec (18.15 h)
4-3
Sesvetski Kraljevec - Škola nogometa Maksimir
-
Prigorje (M) - Trešnjevka
3-3
Ivanja Reka - Coerver
-
Maksimir - Bubamara (11.30 h)
0-9
Mladost - Concordia
-
Kašina - Prigorje (Ž) (25.11.)
5-0
Ravnice - Prigorje (Ž)
-
Ravnice - Concordia (25.11.)
2-1
Kašina - Bubamara
-
Mladost - Coerver (08.12., 13.15 h)
2-4
Maksimir - Trešnjevka
-
Ivanja Reka - ŠN Maksimir (01.12., 11.15 h)
3-1
Prigorje (M) - Šparta Elektra
-
1. Bubamara (Zagreb)
13
13
0
0
76 - 3
39
2. Kašina
13
10
1
2
58 - 16
31
3. Coerver (Zagreb)
12
8
1
3
47 - 22
25
4. Škola nogometa Maksimir (Zg)
13
8
0
5
29 - 23
24
5. Sesvetski Kraljevec
13
7
1
5
32 - 23
22
6. Ivanja Reka
12
6
3
3
27 - 16
21
7. Maksimir (Zagreb)
13
4
4
5
33 - 37
16
8. Mladost (Buzin)
13
5
1
7
25 - 31
16
9. Trešnjevka (Zagreb)
13
4
4
5
23 - 43
16
10. Šparta Elektra (Zagreb)
13
5
0
8
31 - 44
15
11. Ravnice (Zagreb)
13
4
2
7
18 - 42
14
12. Prigorje (Markuševec)
13
2
3
8
26 - 50
9
13. Prigorje (Žerjavinec)
13
1
2
10
18 - 46
5
14. Concordia (Zagreb)
13
1
2
10
12 - 59
5
15. rujna 2018.
2.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
4-1
Strijelci: Horvat 2, Papa, Palić
19. rujna 2018.
Kup, 1. kolo
Dubrava - Maksimir
Grana Klaka, Zagreb
4-0
22. rujna 2018.
3.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Markuševec
5-5
Strijelci: Horvat 2, Lučić, Knežević, Palić
30. rujna 2018.
4.kolo
S. Kraljevec - Maksimir
Sesvetski Kraljevec
2-1
Strijelac: Buvinić
6. listopada 2018.
5.kolo
Maksimir - Kašina
Oboj, Zagreb
2-2
Strijelac: Horvat 2
8. listopada 2018.
6.kolo
Ravnice - Maksimir
Fakultetsko Dobro, Zagreb
3-8
Strijelci: Bisaku, Palić, Lučić, Bogdanović, Buvinić, Nikolić, Papa, Dafčik
13. listopada 2018.
7.kolo
Maksimir - Mladost
Oboj, Zagreb
2-1
Strijelac: Horvat 2
20. listopada 2018.
8.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
2-0
27. listopada 2018.
9.kolo
Maksimir - ŠN Maksimir
Oboj, Zagreb
0-3
10. studenog 2018.
11.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
5-2
Strijelci: Horvat 4, Nikolić
15. studenog 2018.
10.kolo
Coerver - Maksimir
Oboj, Zagreb
2-2
Strijelci: Palić, Lučić
17. studenog 2018.
12.kolo
Prigorje (Ž) - Maksimir
Žerjavinec
2-2
Strijelci: Horvat, Palić
20. studenog 2018.
1.kolo
Trešnjevka - Maksimir
Oboj, Zagreb
3-2
Strijelci: Papa, Horvat
24. studenog 2018.
13.kolo
Maksimir - Bubamara
Oboj, Zagreb
0-9

Rezultati: STARIJI PIONIRI - 2018./2019.

2. zagrebačka liga

ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1