NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (3. rujna 2016.) u 11.15 h
P
2.kolo (11. rujna 2016.) u 11.15 h
8
Maksimir - Brezovica (14.15 h)
odgođeno
Polet - Prigorje (M) (10.15 h)
1-3
Utrina - Concordia (30.05., 19.15 h)
0-2
Kašina - Prigorje (Ž) (13.45 h)
1-3
Ivanja Reka - Kašina (10.15 h)
3-1
Concordia - Ivanja Reka (10.09.)
0-5
Prigorje (Ž) - Polet (08.06., 20.30 h)
1-1
Brezovica - Utrina
6-0
Prigorje (M) slobodno
-
Maksimir slobodan
-
Sava slobodna
-
Čulinec slobodan
-
3.kolo (18. rujna 2016.) u 11.15 h
P
4.kolo (24. rujna 2016.) u 11.15 h
8
Ivanja Reka - Brezovica (17.09., 10.15 h)
0-1
Concordia - Prigorje (M)
1-11
Prigorje (Ž) - Concordia
3-0
Brezovica - Prigorje (Ž) (25.09.)
5-4
Prigorje (M) - Kašina (17.09.)
6-1
Maksimir - Utrina (13.45 h)
1-2
Utrina slobodna
-
Kašina slobodna
-
Polet slobodan
-
Ivanja Reka slobodna
-
Maksimir slobodan
-
Polet slobodan
-
5.kolo (2. listopada 2016.) u 10.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2016.) u 10.15 h
8
Ivanja Reka - Maksimir
3-0 (bb)
Concordia - Polet
0-2
Prigorje (M) - Brezovica (01.10., 11.15 h)
3-1
Maksimir - Prigorje (Ž) (15.45 h)
1-13
Polet - Kašina (10.15 h)
3-0
Utrina - Ivanja Reka (09.10., 11.30 h)
2-1
Prigorje (Ž) slobodno
-
Brezovica slobodna
-
Concordia slobodna
-
Prigorje (M) slobodno
-
Utrina slobodna
-
Kašina slobodna
-
7.kolo (16. listopada 2016.) u 11.15 h
P
8.kolo (23. listopada 2016.) u 11.15 h
8
Prigorje (Ž) - Utrina (15.10., 13.45)
3-0
Brezovica - Kašina
2-1
Prigorje (M) - Maksimir (15.10.)
4-0
Utrina - Prigorje (M)
0-3
Polet - Brezovica
1-2
Ivanja Reka - Prigorje (Ž) (22.10., 10.15 h)
1-3
Kašina - Concordia
4-1
Polet slobodan
-
Ivanja Reka slobodna
-
Maksimir slobodan
-
x
-
Concordia slobodna
-
9.kolo (29. listopada 2016.) u 11.15 h
P
10.kolo (5. studenog 2016.) u 11.15 h
8
Prigorje (M) - Ivanja Reka
4-1
Maksimir - Kašina (14.15 h)
1-4
Polet - Maksimir
3-1
Utrina - Polet
0-5
Concordia - Brezovica (30.10., 14.00 h)
2-4
Prigorje (Ž) - Prigorje (M) (06.11.)
0-4
Utrina slobodna
-
Concordia slobodna
-
Kašina slobodna
-
Ivanja Reka slobodna
-
Prigorje (Ž) slobodno
-
Brezovica slobodna
-
11.kolo (12. studenog 2016.) u 10.15 h
P
12.kolo (19. ožujka 2017.) u 11.15 h
8
Polet - Ivanja Reka (13.11., 11.15 h)
4-0
Brezovica - Maksimir
4-0
Kašina - Utrina
2-0
Concordia - Utrina (18.03., 10.15 h)
4-3
Concordia - Maksimir (05.06., 19.30 h)
1-2
Kašina - Ivanja Reka
4-3
Prigorje (Ž) slobodno
-
Polet - Prigorje (Ž)
3-2
Brezovica slobodna
-
Prigorje (M) slobodno
-
Prigorje (M) slobodno
-
x
-
13.kolo (25. ožujka 2017.) u 11.15 h
P
14.kolo (1. travnja 2017.) u 11.15 h
8
Prigorje (M) - Polet
2-1
Brezovica - Ivanja Reka (02.04.)
0-0
Prigorje (Ž) - Kašina (26.03.)
3-0
Concordia - Prigorje (Ž) (10.15 h)
2-4
Ivanja Reka - Concordia (04.06.)
4-1
Kašina - Prigorje (M) (12.15 h)
3-0
Utrina - Brezovica
0-5
Utrina slobodna
-
Maksimir slobodan
-
Polet slobodan
-
x
-
Maksimir slobodan
-
15.kolo (8. travnja 2017.) u 10.15 h
P
16.kolo (23. travnja 2017.) u 11.15 h
8
Prigorje (M) - Concordia
10-1
Maksimir - Ivanja Reka (22.04., 10.00 h)
0-0
Prigorje (Ž) - Brezovica (09.04., 11.15 h)
2-0
Brezovica - Prigorje (M)
1-2
Utrina - Maksimir
odgođeno
Kašina - Polet (26.04., 19.15 h)
0-3
Kašina slobodna
-
Prigorje (Ž) slobodno
-
Ivanja Reka slobodna
-
Concordia slobodna
-
Polet slobodan
-
Utrina slobodna
-
17.kolo (30. travnja 2017.) u 10.15 h
P
18.kolo (6. svibnja 2017.) u 11.15 h
8
Polet - Concordia
2-2
Utrina - Prigorje (Ž)
1-3
Prigorje (Ž) - Maksimir (11.15 h)
odgođeno
Maksimir - Prigorje (M) (12.45 h)
1-6
Ivanja Reka - Utrina (29.04., 9.00 h)
5-2
Brezovica - Polet (07.05.)
2-1
Brezovica slobodna
-
Concordia - Kašina
0-4
Prigorje (M) slobodno
-
Ivanja Reka slobodna
-
Kašina slobodna
-
x
-
19.kolo (13. svibnja 2017.) u 11.15 h
P
20.kolo (20. svibnja 2017.) u 10.15 h
8
Kašina - Brezovica (14.05., 16.45 h)
2-2
Ivanja Reka - Prigorje (M)
0-6
Prigorje (M) - Utrina
1-0
Maksimir - Polet (12.45 h)
3-2
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka (17.05., 20.00 h)
5-0
Brezovica - Concordia (27.05., 13.00 h)
2-2
Polet slobodan
-
Utrina slobodna
-
Maksimir slobodan
-
Kašina slobodna
-
Concordia slobodna
-
Prigorje (Ž) slobodno
-
21.kolo (28. svibnja 2017.) u 11.15 h
P
22.kolo (4. lipnja 2017.) u 11.15 h
8
Kašina - Maksimir (16.45 h)
0-2
Ivanja Reka - Polet
1-0
Polet - Utrina
4-2
Utrina - Kašina (03.06., 12.15 h)
3-5
Prigorje (M) - Prigorje (Ž) (27.05.)
11-3
Maksimir - Concordia (06.06., 19.00 h)
2-1
Concordia slobodna
-
Prigorje (Ž) slobodno
-
Ivanja Reka slobodna
-
Brezovica slobodna
-
Brezovica slobodna
-
Prigorje (M) slobodno
-
1. Prigorje (Markuševec)
16
15
0
1
76 - 15
45
2. Prigorje (Žerjavinec)
15
10
1
4
52 - 30
31
3. Brezovica
15
9
3
3
37 - 20
30
4. Polet (Sveta Klara)
16
8
2
6
36 - 21
26
5. Ivanja Reka
16
6
2
8
27 - 33
20
6. Kašina
15
6
1
8
28 - 35
19
7. Maksimir (Zagreb)
13
4
1
8
14 - 43
13
8. Concordia (Zagreb)
16
2
2
12
20 - 62
8
9. Utrina (Zagreb)
15
2
0
13
15 - 50
6
x
Napomena: Čulinec i Sava (Zagreb) su odustali od natjecanja prije 1. kola
3. rujna 2016.
1.kolo
Maksimir - Brezovica
Studentski grad, Zagreb
odgođeno
10. rujna 2016.
2.kolo
Maksimir slobodan
x
x
18. rujna 2016.
3.kolo
Maksimir slobodan
x
x
24. rujna 2016.
4.kolo
Maksimir - Utrina
Studentski grad, Zagreb
1-2
2. listopada 2016.
5.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
3-0 (bb)
8. listopada 2016.
6.kolo
Maksimir - Prigorje (Ž)
Studentski grad, Zagreb
1-13
Strijelac: Blaženić
15. listopada 2016.
7.kolo
Prigorje (M) - Maksimir
Markuševec
4-0
22. listopada 2016.
8.kolo
Maksimir slobodan
x
x
29. listopada 2016.
9.kolo
Polet - Maksimir
Sveta Klara
3-1
Strijelac: Dominković
5. studenog 2016.
10.kolo
Maksimir - Kašina
Studentski grad, Zagreb
1-4
Strijelac: Tošić
19. ožujka 2017.
12.kolo
Brezovica - Maksimir
Brezovica
4-0
25. ožujka 2017.
13.kolo
Maksimir slobodan
x
x
1. travnja 2017.
14.kolo
Maksimir slobodan
x
x
8. travnja 2017.
15.kolo
Utrina - Maksimir
Jakuševec
odgođeno
22. travnja 2017.
16.kolo
Maksimir - Ivanja Reka
Studentski grad, Zagreb
0-0
30. travnja 2017.
17.kolo
Prigorje (Ž) - Maksimir
Žerjavinec
odgođeno
6. svibnja 2017.
18.kolo
Maksimir - Prigorje (M)
Studentski grad, Zagreb
1-6
Strijelac: Kodrić
13. svibnja 2017.
19.kolo
Maksimir slobodan
x
x
20. svibnja 2017.
20.kolo
Maksimir - Polet
Studentski grad, Zagreb
3-2
Strijelci: Lukin, Mletić, Pravdić
28. svibnja 2017.
21.kolo
Kašina - Maksimir
Kašina
0-2
Strijelci: Pravdić, Musija
5. lipnja 2017.
22.kolo
Maksimir - Concordia
Studentski grad, Zagreb
2-1
Strijelci: Kodrić, Đuran
8. lipnja 2017.
11.kolo
Concordia - Maksimir
Oboj, Zagreb
1-2
Strijelci: Butković, Margetić

Rezultati: STARIJI PIONIRI - 2016./2017.

2. zagrebačka liga