NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT

 

 

14. srpnja 2016.

Pripreme Maksimira za novu sezonu počinju u ponedjeljak 18. srpnja

Pripreme seniora Maksimira za novu sezonu 2016./17. kreću u ponedjeljak 18. srpnja. Trener Rajko Vidović će okupiti igrače na Oboju u 17.30 te će biti održan prvi lagani trening tj. trčanje u parku Maksimir.
U ovom trenutku su najzanimljivije novosti o stanju terena na Oboju. Radovi na postavljanju umjetne trave su započeli prije gotovo dvije godine, 11. kolovoza 2014. U tom razdoblju su se radovi nekoliko puta prekidali, a po zadnjim najavama će se u završetak radova uključiti Grad Zagreb i Gradska četvrt Maksimir. Radovi će krenuti nakon prikupljanja sve dokumentacije i novih dozvola, te se nadamo da će 2016. biti godina u kojoj će konačno biti otvoreno novo igralište na Oboju.

x
Stanje na Oboju na početku radova prije dvije godine

Maksimir je pretprošle sezone bio domaćin na stadionu Trnja, a prošle sezone na stadionu bivše Croatije Sesvete u Sesvetama. Za sljedeću sezonu, barem dok ne bude gotov teren na Oboju, ponovno je dogovoreno domaćinstvu u Trnju. Treninzi će se odvijati na igralištu Nura na Borovju.