13. kolovoza 2016.

Maksimir dobrom igrom pobijedio drugoligaša Dinamo II

Maksimir je danas odigrao svoju već osmu pripremnu utakmicu za novu sezonu, a protivnik je bila druga momčad Dinama koja se natječe u drugoj ligi. U vrlo dobroj utakmici Maksimir je pobijedio 1-0, a pobjeda je još značajnija jer je Dinamu II ovo bila posljednja pripremna utakmica budući da prvenstvo u 2.HNL počinje iduće subote.
Utakmica je odigrana u Ivanjoj Reci pred 74 gledatelja i to je treća utakmica za redom koju Maksimir igra na glavnom igralištu u Ivanjoj Reci gdje je teren u odličnom stanju.
Strijelac: 1-0 Nakić (80)
Maksimir: Brkić (85. Grlj) - Rebernjak (77. Kovačević), Skrbin, Jakelić (62. Ivanković), Valković - Kovačić (90. Vladić), Tabaković - Hodak (60. Glasnović), Krznar (66. Ćibarić), Valenta (69. Kadirić) - Nakić (82. Bastić); Trener: Rajko Vidović
Dinamo II: Livaković (65. Miškić) - Oršolić, Stolnik (46. Džijan), Ćalušić, Mamić (46. Hudeček) - Plantak (69. Pamić), Muhar (69. Moro) - Ivančić, Durasek (46. Martinko), Gogić (69. Lovren) - Mihaljević (46. Mikić); Trener: Mario Cvitanović

Utakmica je bila vrlo dobra i izjednačena s prilikama na obje strane. Trener Vidović je izveo najbolji sastav koji ima na raspolaganju, a dosadašnje pripremne utakmice su pokazale da Maksimir ima dobru igru. Pobjednički pogodak je postigao Nakić udarcem s desne strane koji je iznenadio vratara Miškića i završio u mreži za veliko slavlje Maksimiraca.
Sljedeća utakmica je na rasporedu u srijedu u gostima kod Tekstilca Ravnice koji će se iduće sezone natjecati u 2. zagrebačkoj ligi.