NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (10. rujna 2017.) u 11.00 h
P
2.kolo (17. rujna 2017.) u 11.00 h
8
Utrina - Sesvete III
3-0
Ivanja Reka - Most
2-3
Kašina - Trnovčica (09.09., 10.00 h)
6-2
Croatia 98 - Concordia (16.09.)
0-4
Zapruđe - Croatia 98 (13.00 h)
4-2
Trnovčica - Zapruđe (16.09.)
4-6
Concordia - Ivanja Reka (12.00 h)
2-3
Sesvete III - Kašina (18.00 h)
5-5
Most - Čulinec
0-0
Maksimir - Utrina (28.9., 18.00 h)
6-3
Maksimir slobodan
-
Čulinec slobodan
-
3.kolo (24. rujna 2017.) u 11.00 h
P
4.kolo (30. rujna 2017.) u 11.00 h
8
Kašina - Maksimir (23.09., 10.00 h)
1-11
Croatia 98 - Čulinec
2-6
Zapruđe - Sesvete III (13.00 h)
0-5
Trnovčica - Most
1-5
Concordia - Trnovčica (12.00 h)
5-1
Sesvete III - Concordia (01.10., 13.00 h)
5-0
Most - Croatia 98 (23.09.)
8-0
Maksimir - Zapruđe (01.10.)
11-0
Čulinec - Ivanja Reka
2-5
Utrina - Kašina (12.00 h)
9-4
Utrina slobodna
-
Ivanja Reka slobodna
-
5.kolo (7. listopada 2017.) u 12.00 h
P
6.kolo (14. listopada 2017.) u 16.00 h
8
Zapruđe - Utrina
0-9
Trnovčica - Ivanja Reka
2-5
Concordia - Maksimir (10.00 h)
1-16
Sesvete III - Čulinec (15.10.)
1-4
Most - Sesvete III (08.10., 14.00 h)
9-1
Maksimir - Most (15.10.)
5-0
Čulinec - Trnovčica (11.00 h)
8-0
Utrina - Concordia (11.00 h)
6-0
Ivanja Reka - Croatia 98 (08.10., 11.00 h)
1-0
Kašina - Zapruđe (10.00 h)
7-1
Kašina slobodna
-
Croatia 98 slobodna
-
7.kolo (22. listopada 2017.) u 12.00 h
P
8.kolo (28. listopada 2017.) u 11.00 h
8
Concordia - Kašina
3-4
Sesvete III - Croatia 98 (15.00 h)
2-0
Most - Utrina (14.00 h)
0-4
Maksimir - Ivanja Reka (29.10., 9.00 h)
10-0
Čulinec - Maksimir (21.10., 11.00 h)
0-2
Utrina - Čulinec
6-2
Ivanja Reka - Sesvete III
2-1
Kašina - Most (10.00 h)
5-3
Croatia 98 - Trnovčica (21.10., 11.00 h)
3-3
Zapruđe - Concordia (13.00 h)
0-7
Zapruđe slobodno
-
Trnovčica slobodna
-
9.kolo (4. studenog 2017.) u 11.00 h
P
10.kolo (11. studenog 2017.) u 10.00 h
8
Most - Zapruđe (10.00 h)
7-0
Maksimir - Trnovčica (12.11.)
12-0
Čulinec - Kašina (10.00 h)
5-2
Utrina - Croatia 98
13-0
Ivanja Reka - Utrina (12.00 h)
0-4
Kašina - Ivanja Reka (13.00 h)
1-1
Croatia 98 - Maksimir
0-7
Zapruđe - Čulinec (13.00 h)
0-12
Trnovčica - Sesvete III
2-2
Concordia - Most (12.11.)
0-3
Concordia slobodna
-
Sesvete III slobodne
-
11.kolo (18. studenog 2017.) u 11.00 h
P
12.kolo (17. ožujka 2018.) u 11.00 h
8
Čulinec - Concordia
5-0
Podsused - Maksimir (10.00 h)
0-17
Ivanja Reka - Zapruđe
odgoda
Sesvete III - Utrina (11.00 h)
0-6
Croatia 98 - Kašina (13.00 h)
2-7
Trnovčica - Kašina (28.03., 18.00 h)
0-7
Trnovčica - Utrina
1-10
Croatia 98 - Zapruđe
4-1
Sesvete III - Maksimir (19.11., 14.00 h)
1-4
Ivanja Reka - Concordia (06.04., 18.00 h)
5-2
Most slobodan
-
Čulinec - Most (15.04., 16.00 h)
1-1
13.kolo (25. ožujka 2018.) u 12.00 h
P
14.kolo (7. travnja 2018.) u 12.00 h
8
Čulinec - Podsused (24.03., 11.00 h)
8-0
Podsused - Utrina
0-9
Most - Ivanja Reka (14.00 h)
0-2
Maksimir - Kašina (08.04.)
3-2
Concordia - Croatia 98
1-2
Sesvete III - Zapruđe
4-0
Zapruđe - Trnovčica (24.03.)
1-2
Trnovčica - Concordia (10.05., 18.30 h)
6-1
Kašina - Sesvete III (24.03., 11.00 h)
5-1
Croatia 98 - Most
odgoda
Utrina - Maksimir (20.03., 18.00 h)
2-0
Ivanja Reka - Čulinec (10.00 h)
1-5
15.kolo (14. travnja 2018.) u 12.00 h
P
16.kolo (21. travnja 2018.) u 12.00 h
8
Ivanja Reka - Podsused
12-1
Podsused - Kašina
4-9
Čulinec - Croatia 98 (11.00 h)
4-2
Utrina - Zapruđe
12-0
Most - Trnovčica (13.00 h)
2-0
Maksimir - Concordia (22.04., 11.00 h)
6-0
Concordia - Sesvete III (15.04., 12.00 h)
4-8
Sesvete III - Most (22.04.)
6-5
Zapruđe - Maksimir (15.04., 10.00 h)
0-14
Trnovčica - Čulinec (11.00 h)
5-5
Kašina - Utrina (18.04., 19.00 h)
3-6
Croatia 98 - Ivanja Reka (22.04., 11.00 h)
2-5
17.kolo (29. travnja 2018.) u 12.00 h
P
18.kolo (5. svibnja 2018.) u 12.00 h
8
Croatia 98 - Podsused (28.04., 11.00 h)
odgoda
Podsused - Zapruđe
8-5
Ivanja Reka - Trnovčica
5-3
Kašina - Concordia (10.00 h)
4-2
Čulinec - Sesvete III (17.05., 18.30 h)
2-2
Utrina - Most
6-0
Most - Maksimir (26.04., 19.00 h)
3-2
Maksimir - Čulinec (03.05., 18.30 h)
2-2
Concordia - Utrina
odgoda
Sesvete III - Ivanja Reka (06.05., 18.00 h)
1-1
Zapruđe - Kašina (28.04.)
4-7
Trnovčica - Croatia 98 (06.05., 13.00 h)
4-1
19.kolo (12. svibnja 2018.) u 11.00 h
P
20.kolo (19. svibnja 2018.) u 12.00 h
8
Trnovčica - Podsused
5-2
Podsused - Concordia
2-3
Croatia 98 - Sesvete III
odgoda
Zapruđe - Most
odgoda
Ivanja Reka - Maksimir (9.00 h)
0-5
Kašina - Čulinec (11.00 h)
3-5
Čulinec - Utrina
odgoda
Utrina - Ivanja Reka (9.00 h)
9-1
Most - Kašina (13.05., 12.00 h)
2-3
Maksimir - Croatia 98 (10.00 h)
11-1
Concordia - Zapruđe (13.05., 10.00 h)
5-2
Sesvete III - Trnovčica
2-4
21.kolo (26. svibnja 2018.) u 11.00 h
P
22.kolo (2. lipnja 2018.) u 10.00 h
8
Sesvete III - Podsused (27.05., 12.00 h)
4-2
Podsused - Most (12.00 h)
-
Trnovčica - Maksimir
4-9
Concordia - Čulinec (03.06.)
-
Croatia 98 - Utrina (25.05., 19.15 h)
1-13
Zapruđe - Ivana Reka (12.00 h)
-
Ivanja Reka - Kašina (27.05.)
6-2
Kašina - Croatia 98
-
Čulinec - Zapruđe (12.00 h)
10-1
Utrina - Trnovčica
-
Most - Concordia (23.05., 18.00 h)
3-0
Maksimir - Sesvete III (30.05., 18.30 h)
-
1. Maksimir (Zagreb)
19
16
1
2
136 - 20
49
2. Utrina (Zagreb)
17
16
0
1
121 - 18
48
3. Čulinec (Zagreb)
18
10
5
3
78 - 35
35
4. Kašina
19
10
2
7
78 - 71
32
5. Ivanja Reka
18
10
2
6
45 - 54
32
6. Most (Zagreb)
18
9
2
7
54 - 38
29
7. Sesvete III
18
6
4
8
47 - 56
22
8. Trnovčica (Zagreb)
19
4
3
12
44 - 95
15
9. Concordia (Zagreb)
18
4
0
14
37 - 79
12
10. Croatia 98 (Zagreb)
17
2
1
14
22 - 94
7
11. Zapruđe (Zagreb)
17
2
0
15
20 - 122
6
izvan konkurencije:
x Podsused (Zagreb)
9
1
0
8
19 - 72
3
Napomena: Podsused nastupa izvan konkurencije jer se uključio u natjecanje u drugom dijelu prvenstva
10. rujna 2017.
1.kolo
Maksimir slobodan
Oboj, Zagreb
10.00 h
23. rujna 2017.
3.kolo
Kašina - Maksimir
Kašina
1-11
28. rujna 2017.
2.kolo
Maksimir - Utrina
Oboj, Zagreb
6-3
1. listopada 2017.
4.kolo
Maksimir - Zapruđe
Oboj, Zagreb
11-0
7. listopada 2017.
5.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
1-16
21. listopada 2017.
7.kolo
Čulinec - Maksimir
Čulinec, Zagreb
0-2
29. listopada 2017.
8.kolo
Maksimir - Ivanja Reka
Oboj, Zagreb
10-0
4. studenog 2017.
9.kolo
Croatia 98 - Maksimir
Savica, Zagreb
0-7
4. studenog 2017.
6.kolo
Maksimir - Most
Oboj, Zagreb
5-0
12. studenog 2017.
10.kolo
Maksimir - Trnovčica
Oboj, Zagreb
12-0
19. studenog 2017.
11.kolo
Sesvete III - Maksimir
Kelekova, Sesvete
1-4
17. ožujka 2018.
12.kolo
Podsused - Maksimir
Podsused, Zagreb
0-17
20. ožujka 2018.
13.kolo
Utrina - Maksimir
Utrina, Zagreb
2-0
8. travnja 2018.
14.kolo
Maksimir - Kašina
Oboj, Zagreb
3-2
15. travnja 2018.
15.kolo
Zapruđe - Maksimir
Donji Čehi
0-14
22. travnja 2018.
16.kolo
Maksimir - Concordia
Oboj, Zagreb
6-0
26. travnja 2018.
17.kolo
Most - Maksimir
Ivanja Reka
3-2
3. svibnja 2018.
18.kolo
Maksimir - Čulinec
Oboj, Zagreb
2-2
12. svibnja 2018.
19.kolo
Ivanja Reka - Maksimir
Ivanja Reka
0-5
19. svibnja 2018.
20.kolo
Maksimir - Croatia 98
Oboj, Zagreb
11-1
26. svibnja 2018.
21.kolo
Trnovčica - Maksimir
Kelekova, Sesvete
4-9
30. svibnja 2018.
22.kolo
Maksimir - Sesvete III
Oboj, Zagreb
18.30 h

Rezultati: ZAGIĆI C2 - 2017./2018.

3. zagrebačka liga