NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2018.) u 10.00 h
P
2.kolo (15. rujna 2018.) u 10.00 h
8
Utrina - Polet II
9-2
Polet II - Maksimir II (12.00 h)
6-1
Kašina - Šparta Elektra (27.09., 19.00 h)
5-1
Odra - Ivanja Reka
19-3
Dinamo - Prečko
0-8
Prečko - Sesvete IV (16.09., 11.30 h)
5-2
Sesvete IV - Odra (13.09., 19.00 h)
2-6
Šparta Elektra - Dinamo (20.09., 18.00 h)
0-8
Ivanja Reka - Devetka
odgoda
Most - Kašina (13.30 h)
5-0
Zelengaj 1948 II - Most
odgoda
Devetka - Čulinec II
odgoda
Čulinec II - Maksimir II (02.12., 11.30 h)
3-5
Utrina - Zelengaj 1948 II
9-3
3.kolo (23. rujna 2018.) u 10.00 h
P
4.kolo (29. rujna 2018.) u 12.00 h
8
Kašina - Utrina (22.09., 9.30 h)
1-16
Polet II - Devetka
0-6
Dinamo - Most
1-4
Odra - Maksimir II (10.00 h)
3-4
Sesvete IV - Šparta Elektra (03.10., 19.00 h)
2-6
Šparta Elektra - Ivanja Reka (11.00 h)
12-3
Ivanja Reka - Prečko (22.09., 12.00 h)
0-14
Most - Sesvete IV (30.09.)
2-4
Maksimir II - Devetka (11.00 h)
0-12
Utrina - Dinamo (02.10., 18.00 h)
13-1
Zelengaj 1948 II - Polet II
odgoda
Prečko - Čulinec II
odgoda
Čulinec II - Odra (08.12., 12.00 h)
7-2
Zelengaj 1948 II - Kašina
odgoda
5.kolo (6. listopada 2018.) u 14.00 h
P
6.kolo (8. listopada 2018.) u 12.00 h
8
Kašina - Polet II (9.30 h)
0-10
Polet II - Odra
8-2
Sesvete IV - Utrina (14.11., 18.00 h)
1-9
Prečko - Devetka (13.30 h)
2-4
Ivanja Reka - Most (07.10., 12.00 h)
1-6
Šparta Elektra - Maksimir II (09.10., 18.00 h)
3-6
Maksimir II - Prečko
3-5
Utrina - Ivanja Reka (10.10., 18.30 h)
14-1
Devetka - Odra (07.10., 9.00 h)
15-0
Kašina - Dinamo (05.10., 19.00 h)
9-4
Dinamo - Zelengaj 1948 II
odgoda
Most - Čulinec II
odgoda
Čulinec II - Šparta Elektra
odgoda
Zelengaj 1948 II - Sesvete IV
odgoda
7.kolo (14. listopada 2018.) u 11.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2018.) u 12.00 h
8
Dinamo - Polet II
2-3
Polet II - Prečko
2-4
Sesvete IV - Kašina (16.00 h)
8-0
Šparta Elektra - Odra (16.30 h)
4-2
Maksimir II - Most (14.00 h)
4-2
Most - Devetka (21.10., 11.00 h)
0-2
Devetka - Šparta Elektra (16.10., 18.00 h)
6-0
Utrina - Maksimir II (11.00 h)
2-0
Odra - Prečko (13.10., 12.00 h)
0-9
Kašina - Ivanja Reka (9.30 h)
3-3
Ivanja Reka - Zelengaj 1948 II (9.00 h)
9-2
Dinamo - Sesvete IV (21.10., 15.00 h)
3-2
Čulinec II - Utrina (13.10., 10.00 h)
2-3
Zelengaj 1948 II - Čulinec II
2-6
9.kolo (28. listopada 2018.) u 12.00 h
P
10.kolo (4. studenog 2018.) u 12.00 h
8
Sesvete IV - Polet II
2-3
Šparta Elektra - Polet II (05.12., 18.00 h)
1-5
Ivanja Reka - Dinamo (27.10., 10.00 h)
6-6
Most - Prečko
1-8
Devetka - Utrina (27.10., 9.00 h)
1-2
Utrina - Odra (31.10., 19.00 h)
10-0
Odra - Most (10.00 h)
1-5
Kašina - Maksimir II (03.11., 9.30 h)
0-11
Prečko - Šparta Elektra
7-2
Sesvete IV - Ivanja Reka
9-2
Čulinec II - Kašina (27.10., 10.00 h)
12-1
Zelengaj 1948 II - Devetka (21.11., 18.00 h)
0-10
Maksimir II - Zelengaj 1948 II
11-1
Dinamo - Čulinec II (11.00 h)
5-2
11.kolo (11. studenog 2018.) u 10.00 h
P
12.kolo (17. studenog 2018.) u 12.00 h
8
Ivanja Reka - Polet II (11.00 h)
0-13
Polet II - Most
0-7
Maksimir II - Dinamo (12.00 h)
4-1
Utrina - Šparta Elektra (13.00 h)
8-0
Devetka - Kašina (10.11., 9.00 h)
1-5
Kašina - Odra (9.30 h)
1-4
Prečko - Utrina (11.00 h)
0-8
Dinamo - Devetka (18.11., 11.00 h)
0-7
Šparta Elektra - Most (10.11.)
2-2
Sesvete IV - Maksimir II (18.11., 14.00 h)
3-2
Čulinec II - Sesvete IV (10.11.)
2-3
Zelengaj 1948 II - Prečko
odgoda
Odra - Zelengaj 1948 II
12-0
Ivanja Reka - Čulinec II (18.11.)
0-7
13.kolo (24. studenog 2018.) u 10.00 h
P
14.kolo (proljeće 2019.)
8
Maksimir II - Ivanja Reka (25.11., 12.00 h)
7-2
Polet II - Utrina
-
Devetka - Sesvete IV
7-0
Šparta Elektra - Kašina
-
Odra - Dinamo (11.00 h)
1-11
Prečko - Dinamo
-
Kašina - Prečko (28.11., 18.30 h)
7-2
Odra - Sesvete IV
-
Most - Utrina (11.00 h)
2-5
Devetka - Ivanja Reka
-
Čulinec II - Polet II
6-1
Most - Zelengaj 1948 II
-
Šparta Elektra - Zelengaj 1948 II
11-0
Maksimir II - Čulinec II
-
1. Utrina (Zagreb)
13
13
0
0
108 - 14
39
2. Devetka (Zagreb)
11
9
0
2
71 - 9
27
3. Prečko (Zagreb)
11
8
0
3
64 - 29
24
4. Maksimir II (Zagreb)
13
8
0
5
58 - 43
24
5. Polet II (Sveta Klara)
12
7
0
5
53 - 40
21
6. Most (Zagreb)
11
5
1
5
36 - 28
16
7. Čulinec II (Zagreb)
9
5
0
4
47 - 22
15
8. Sesvete IV
12
5
0
7
38 - 47
15
9. Šparta Elektra (Zagreb)
12
4
1
7
42 - 54
13
10. Dinamo (Odranski Obrež)
12
4
1
7
42 - 59
13
11. Kašina
12
4
1
7
32 - 77
13
12. Odra
13
4
0
9
52 - 79
12
13. Ivanja Reka
12
1
2
9
30 - 112
5
14. Zelengaj 1948 II (Zagreb)
7
0
0
7
8 - 68
0
Napomena: Čulinec II i Zelengaj 1948 II su se uključili u natjecanje od 7. kola
9. rujna 2018.
1.kolo
Maksimir slobodan
x
x
15. rujna 2018.
2.kolo
Polet II - Maksimir II
Sveta Klara
6-1
23. rujna 2018.
3.kolo
Maksimir II - Devetka
Oboj, Zagreb
0-12
29. rujna 2018.
4.kolo
Odra - Maksimir II
Odra
3-4
6. listopada 2018.
5.kolo
Maksimir II - Prečko
Oboj, Zagreb
3-5
9. listopada 2018.
6.kolo
Šparta Elektra - Maksimir II
Pongračevo, Zagreb
3-6
14. listopada 2018.
7.kolo
Maksimir II - Most
Oboj, Zagreb
4-2
20. listopada 2018.
8.kolo
Utrina - Maksimir II
Utrina, Zagreb
2-0
28. listopada 2018.
9.kolo
Maksimir II - Zelengaj 1948 II
Oboj, Zagreb
11-1
3. studenog 2018.
10.kolo
Kašina - Maksimir II
Kašina
0-11
11. studenog 2018.
11.kolo
Maksimir II - Dinamo
Oboj, Zagreb
4-1
18. studenog 2018.
12.kolo
Sesvete IV - Maksimir II
Sesvete
3-2
25. studenog 2018.
13.kolo
Maksimir II - Ivanja Reka
Oboj, Zagreb
7-2
2. prosinca 2018.
1.kolo
Čulinec II - Maksimir II
Oboj, Zagreb
3-5

Rezultati: ZAGIĆI C3 - 2018./2019.

4. zagrebačka nogometna liga

ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1