NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (9. rujna 2017.) u 12.00 h
P
2.kolo (17. rujna 2017.) u 12.00 h
8
Maksimir II - Dinamo (12.10., 17.30 h)
5-2
Dinamo - Polet II (10.00 h)
4-1
Utrina II - Hrvatski Leskovac II (9.00 h)
11-0
Ivanja Reka II - Čehi (08.04., 12.00 h)
5-3
Kašina II - Brezovica II (11.00 h)
2-5
Brezovica II - Odra II (27.09., 18.00 h)
1-8
Odra II - Ivanja Reka II
1-6
Hrvatski Leskovac II - Kašina II (11.11.)
4-6
Čehi - Polet II (12.30 h)
1-3
Maksimir II - Utrina II (10.00 h)
3-3
3.kolo (23. rujna 2017.) u 12.00 h
P
4.kolo (1. listopada 2017.) u 10.00 h
8
Utrina II - Dinamo
3-1
Dinamo - Ivanja Reka II
1-7
Kašina II - Maksimir II (11.00 h)
0-14
Brezovica II - Polet II
0-4
Odra II - Hrvatski Leskovac II (10.00 h)
3-0
Hrvatski Leskovac II - Čehi (05.10., 18.30 h)
1-12
Čehi - Brezovica II (13.00 h)
11-1
Maksimir II - Odra II (12.00 h)
9-0
Polet II - Ivanja Reka II
0-9
Utrina II - Kašina II (30.09., 13.00 h)
9-0
5.kolo (8. listopada 2017.) u 11.00 h
P
6.kolo (14. listopada 2017.) u 12.00 h
8
Kašina II - Dinamo (10.00 h)
4-0
Dinamo - Brezovica II (15.10., 10.00 h)
12-1
Odra II - Utrina II
1-9
Hrvatski Leskovac II - Ivanja Reka II
0-12
Čehi - Maksimir II (07.10., 13.00 h)
0-3 (b.b.)
Maksimir II - Polet II (12.11., 11.00 h)
11-1
Polet II - Hrvatski Leskovac II
1-4
Utrina II - Čehi (12.10., 18.00 h)
8-2
Ivanja Reka II - Brezovica II (12.00 h)
8-2
Kašina II - Odra II (11.00 h)
2-6
7.kolo (22. listopada 2017.) u 10.00 h
P
8.kolo (29. listopada 2017.) u 11.00 h
8
Odra II - Dinamo (11.00 h)
3-2
Dinamo - Hrvatski Leskovac II (10.00 h)
6-1
Čehi - Kašina II (21.10., 13.00 h)
9-0
Maksimir II - Brezovica II (10.00 h)
10-1
Polet II - Utrina II (11.00 h)
2-2
Utrina II - Ivanja Reka II (28.10., 12.00 h)
2-3
Ivanja Reka II - Maksimir II (13.00 h)
0-4
Kašina II - Polet II (28.10.)
0-2
Brezovica II - Hrvatski Leskovac II
0-6
Odra II - Čehi
2-9
9.kolo (5. studenog 2017.) u 13.00 h
P
10.kolo (18. ožujka 2018.) u 10.00 h
8
Čehi - Dinamo (04.11.)
5-0
Dinamo - Maksimir II
0-4
Polet II - Odra II
1-5
Kašina II - Hrvatski Leskovac II (17.03., 11.00 h)
3-3
Ivanja Reka II - Kašina II (12.00 h)
3-2
Brezovica II - Odra II (30.03., 16.00 h)
2-1
Brezovica II - Utrina II (10.00 h)
1-11
Ivanja Reka II - Zelengaj 1948 II (12.00 h)
0-3
Hrvatski Leskovac II - Maksimir II (04.11., 11.00 h)
2-2
Polet II - Čulinec II (11.00 h)
0-15
x
-
Čehi - Utrina II (22.05.)
2-4
11.kolo (25. ožujka 2018.) u 11.00 h
P
12.kolo (7. travnja 2018.) u 10.00 h
8
Ivana Reka II - Dinamo (24.03., 11.30 h)
0-3
Dinamo - Odra II (12.04., 18.00 h)
1-1
Polet II - Brezovica II
0-5
Kašina II - Zelengaj 1948 II
0-3
Čulinec II - Hrvatski Leskovac II (24.03., 12.00 h)
0-5
Utrina II - Čulinec II
12-1
Zelengaj 1948 II - Čehi (15.05.)
5-4
Polet II - Maksimir II (08.04., 13.00 h)
0-23
Odra II - Maksimir II
1-9
Čehi - Ivanja Reka II (13.00 h)
6-4
Kašina II - Utrina II (21.03., 18.00 h)
1-8
Hrvatski Leskovac II - Brezovica II (11.00 h)
3-6
13.kolo (14. travnja 2018.) u 10.00 h
P
14.kolo (21. travnja 2018.) u 12.00 h
8
Dinamo - Čehi (15.04.)
3-6
Polet II - Dinamo (10.00 h)
2-6
Maksimir II - Hrvatski Leskovac II
12-0
Čulinec II - Ivanja Reka II (22.04.)
3-8
Utrina II - Brezovica II (17.04., 18.00 h)
8-0
Zelengaj 1948 II - Brezovica II (26.04., 18.00 h)
1-2
Kašina II - Ivanja Reka II
4-4
Hrvatski Leskovac II - Odra II (12.00 h)
0-4
Odra II - Polet II
8-0
Kašina II - Čehi (26.04., 19.00 h)
1-2
Zelengaj 1948 II - Čulinec II (12.00 h)
7-1
Utrina II - Maksimir II (13.00 h)
2-1
15.kolo (29. travnja 2018.) u 10.00 h
P
16.kolo (5. svibnja 2018.) u 11.00 h
8
Dinamo - Kašina II
1-9
Hrvatski Leskovac II - Dinamo
1-0
Utrina II - Odra II (12.06., 19.00 h)
3-2
Brezovica II - Čehi (06.05., 10.00 h)
0-4
Maksimir II - Zelengaj 1948 II (26.04., 19.00 h)
1-1
Maksimir II - Ivanja Reka II
2-1
Čehi - Čulinec II
0-3
Utrina II - Polet II (13.00 h)
12-0
Hrvatski Leskovac II - Polet II (28.04.)
2-2
Čulinec II - Kašina II
2-0
Brezovica II - Ivanja Reka II (14.00 h)
0-12
Zelengaj 1948 II - Odra II
3-2
17.kolo (12. svibnja 2018.) u 10.00 h
P
18.kolo (20. svibnja 2018.) u 11.30 h
8
Dinamo - Čulinec II (13.05.)
2-0
Dinamo - Utrina II
0-10
Zelengaj 1948 II - Polet II
12-2
Maksimir II - Kašina II (19.05., 11.00 h)
8-0
Ivanja Reka II - Odra II (16.05., 19.00 h)
0-1
Čehi - Odra II (19.05., 13.00 h)
9-5
Brezovica II - Kašina II (13.05., 12.30 h)
0-0
Hrvatski Leskovac II - Zelengaj 1948 II (19.05., 9 h)
2-3
Hrvatski Leskovac II - Utrina II (12.00 h)
3-9
Brezovica II - Čulinec II (10.00 h)
0-1
Maksimir II - Čehi
3-0
Ivanja Reka II - Polet II
16-1
19.kolo (26. svibnja 2018.) u 11.00 h
P
20.kolo (3. lipnja 2018.) u 10.00 h
8
Brezovica II - Dinamo (10.00 h)
0-1
Dinamo - Zelengaj 1948 II (29.05., 19.00 h)
1-10
Ivanja Reka II - Hrv. Leskovac II (27.05., 12.00 h)
7-0
Odra II - Čulinec II (02.06.)
11-0
Polet II - Čehi (01.06., 18.00 h)
3-2
Polet II - Kašina II (11.00 h)
1-10
Čulinec II - Maksimir II
0-10
Ivanja Reka II - Utrina II (11.30 h)
0-7
Zelengaj 1948 II - Utrina II (12.00 h)
2-4
Brezovica II - Maksimir II (29.05., 19.00 h)
0-12
Odra II - Kašina II
2-8
Čehi - Hrvatski Leskovac II (02.06., 13.00 h)
4-5
1. Utrina II (Zagreb)
20
17
2
1
137 - 25
53
2. Maksimir II (Zagreb)
20
16
3
1
146 - 14
51
3. Ivanja Reka II
20
12
1
7
105 - 45
37
4. Čehi (Donji Čehi)
20
10
0
10
91 - 59
30
5. Odra II
20
9
1
10
67 - 74
28
6. Dinamo (Odranski Obrež)
20
7
1
12
46 - 73
22
7. Kašina II
20
5
3
12
52 - 86
18
8. Hrvatski Leskovac II (Zagreb)
20
5
3
12
42 - 103
18
9. Brezovica II
20
5
1
14
27 - 115
16
10. Polet II (Sveta Klara)
20
4
2
14
26 - 147
14
izvan konkurencije:
x Zelengaj 1948 II (Zagreb)
11
8
1
2
50 - 19
25
x Čulinec II (Zagreb)
11
4
0
7
26 - 55
12
Napomena: Čulinec II i Zelengaj 1948 II nastupaju izvan konkurencije jer se uključili u natjecanje u drugom dijelu prvenstva
17. rujna 2017.
2.kolo
Maksimir II - Utrina II
Oboj, Zagreb
3-3
23. rujna 2017.
3.kolo
Kašina II - Maksimir II
Kašina
0-14
1. listopada 2017.
4.kolo
Maksimir II - Odra II
Oboj, Zagreb
9-0
7. listopada 2017.
5.kolo
Čehi - Maksimir II
Donji Čehi
0-3 (b.b.)
11. listopada 2017.
1.kolo
Maksimir II - Dinamo
Oboj, Zagreb
5-2
22. listopada 2017.
7.kolo
Ivanja Reka II - Maksimir II
Ivanja Reka
0-4
29. listopada 2017.
8.kolo
Maksimir II - Brezovica II
Oboj, Zagreb
10-1
4. studenog 2017.
9.kolo
H. Leskovac II - Maksimir II
Hrvatski Leskovac
2-2
12. studenog 2017.
6.kolo
Maksimir II - Polet II
Oboj, Zagreb
11-1
18. ožujka 2018.
10.kolo
Dinamo - Maksimir II
Odranski Obrež
0-4
25. ožujka 2018.
11.kolo
Odra II - Maksimir II
Odra
1-9
8. travnja 2018.
12.kolo
Polet II - Maksimir II
Sveta Klara
0-23
14. travnja 2018.
13.kolo
Maksimir II - H. Leskovac II
Oboj, Zagreb
12-0
21. travnja 2018.
14.kolo
Utrina II - Maksimir II
Utrina, Zagreb
2-1
26. travnja 2018.
15.kolo
Maksimir II - Zelengaj 1948 II
Oboj, Zagreb
1-1
5. svibnja 2018.
16.kolo
Maksimir II - Ivanja Reka II
Oboj, Zagreb
2-1
12. svibnja 2018.
17.kolo
Maksimir II - Čehi
Oboj, Zagreb
3-0
19. svibnja 2018.
18.kolo
Maksimir II - Kašina II
Oboj, Zagreb
8-0
26. svibnja 2018.
19.kolo
Čulinec II - Maksimir II
Čulinec, Zagreb
0-10
29. svibnja 2018.
20.kolo
Brezovica II - Maksimir II
Brezovica
0-12

Rezultati: ZAGIĆI C3 - 2017./2018.

3. zagrebačka liga