NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (8. listopada 2012.) u 11.00 h
P
2.kolo (8. rujna 2012.) u 11.00 h
8
Ivanja Reka - Utrina
1-6
Utrina - ŠN Maksimir (10.00 h)
8-0
Čulinec - Zapruđe
1-11
Mladost - Maksimir II (9.00 h)
2-2
Prigorje - Brezovica
7-3
Polet - HAŠK II (10.00 h)
1-4
Sesvetski Kraljevec II - Polet (12.00 h)
3-2
Brezovica - Sesvetski Kraljevec II (12.00 h)
5-1
HAŠK II - Mladost (12.00 h)
2-1
Zapruđe - Prigorje
11-0
Maksimir II - ŠN Maksimir (12.00 h)
1-8
Ivanja Reka - Čulinec (09.09.)
2-4
3.kolo (15. rujna 2012.) u 12.00 h
P
4.kolo (22. rujna 2012.) u 10.00 h
8
Čulinec - Utrina (10.00 h)
3-7
Utrina - Mladost
11-1
Prigorje - Ivanja Reka (16.09.)
3-3
Polet - ŠN Maksimir (11.00 h)
2-7
Sesvetski Kraljevec II - Zapruđe
1-12
Brezovica - Maksimir II (12.00 h)
3-2
HAŠK II - Brezovica (18.00 h)
4-2
Zapruđe - HAŠK II (11.00 h)
8-1
Maksimir II - Polet
2-5
Ivanja Reka - Sesvetski Kraljevec II (23.09.)
3-4
ŠN Maksimir - Mladost (16.09., 11.00 h)
2-1
Čulinec - Prigorje
5-1
5.kolo (29. rujna 2012.) u 11.00 h
P
6.kolo (6. listopada 2012.) u 11.00 h
8
Prigorje - Utrina (30.09., 10.00 h)
2-6
Utrina - Polet (10.00 h)
7-0
Sesvetski Kraljevec II - Čulinec (13.00 h)
0-10
Brezovica - Mladost (12.00 h)
1-8
HAŠK II - Ivanja Reka (17.30 h)
1-2
Zapruđe - ŠN Maksimir
9-0
Maksimir II - Zapruđe (12.00 h)
0-9
Ivanja Reka - Maksimir II (07.10.)
5-2
ŠN Maksimir - Brezovica (30.09.)
5-3
Čulinec - HAŠK II (10.00 h)
3-3
Mladost - Polet
3-2
Prigorje - Sesvetski Kraljevec II (07.10.)
3-4
7.kolo (13. listopada 2012.) u 11.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2012.) u 10.00 h
8
Sesvetski Kraljevec II - Utrina (12.00 h)
0-16
Utrina - Brezovica
8-2
HAŠK II - Prigorje (17.30 h)
2-3
Zapruđe - Polet (11.00 h)
14-1
Maksimir II - Čulinec (12.00 h)
1-1
Ivanja Reka - Mladost (21.10., 12.30 h)
5-2
ŠN Maksimir - Ivanja Reka (14.10.)
5-7
Čulinec - ŠN Maksimir
0-1
Mladost - Zapruđe
1-4
Prigorje - Maksimir II (11.11., 13.00 h)
4-1
Polet - Brezovica
5-1
Sesvetski Kraljevec II - HAŠK II (12.00 h)
1-4
9.kolo (27. listopada 2012.) u 12.00 h
P
10.kolo (3. studenog 2012.) u 10.00 h
8
HAŠK II - Utrina (17.30 h)
1-10
Utrina - Zapruđe (04.11., 17.00 h)
7-1
Maksimir II - Sesvetski Kraljevec II (9.00 h)
6-1
Ivanja Reka - Brezovica (04.11., 11.00 h)
5-1
ŠN Maksimir - Prigorje (28.10.)
2-1
Čulinec - Polet
1-0
Mladost - Čulinec
1-1
Prigorje - Mladost
2-3
Polet - Ivanja Reka(11.00 h)
1-10
Sesvetski Kraljevec II - ŠN Maksimir (12.00 h)
1-2
Brezovica - Zapruđe
1-10
HAŠK II - Maksimir II (04.11., 15.00 h)
4-2
11.kolo (10. studenog 2012.) u 11.00 h
P
12.kolo (27. ožujka 2013.) - ODGOĐENO
8
Maksimir II - Utrina (9.00 h)
0-6
Utrina - Ivanja Reka
8-0
ŠN Maksimir - HAŠK II (11.11., 12.00 h)
4-0
Zapruđe - Čulinec
7-3
Mladost - Sesvetski Kraljevec II
14-2
Brezovica - Prigorje
1-2
Polet - Prigorje
1-5
Polet - Sesvetski Kraljevec II
6-5
Brezovica - Čulinec (11.45 h)
2-1
Mladost - HAŠK II
10-2
Zapruđe - Ivanja Reka
4-4
ŠN Maksimir - Maksimir II (07.04., 11.00 h)
3-4
13.kolo (23. ožujka 2013.) u 11.00 h
P
14.kolo (6. travnja 2013.) u 11.00 h
8
ŠN Maksimir - Utrina (24.03.)
2-8
Utrina - Čulinec (10.30 h)
15-2
Maksimir II - Mladost (9.00 h)
4-2
Ivanja Reka - Prigorje (07.04., 11.15 h)
4-1
HAŠK II - Polet (16.00 h)
7-1
Zapruđe - Sesvetski Kraljevec
14-0
Sesvetski Kraljevec II - Brezovica (12.00 h)
6-6
Brezovica - HAŠK II (12.00 h)
2-6
Prigorje - Zapruđe (24.03.)
2-6
Polet - Maksimir II
2-6
Čulinec - Ivanja Reka (10.15 h)
5-7
Mladost - ŠN Maksimir
8-7
15.kolo (13. travnja 2013.) u 11.00 h
P
16.kolo (20. travnja 2013.) u 11.00 h
8
Mladost - Utrina
1-6
Utrina - Prigorje
2-0
ŠN Maksimir - Polet (14.04.)
11-5
Čulinec - Sesvetski Kraljevec II (10.15 h)
6-1
Maksimir II - Brezovica (9.00 h)
9-1
Ivanja Reka - HAŠK II (21.04., 10.45 h)
8-2
HAŠK II - Zapruđe (17.00 h)
1-8
Zapruđe - Maksimir II
1-3
Sesvetski Kraljevec II - Ivanja Reka (12.00 h)
3-9
Brezovica - ŠN Maksimir (12.00 h)
6-3
Prigorje - Čulinec (13.30 h)
7-4
Polet - Mladost
1-6
17.kolo (27. travnja 2013.) u 10.00 h
P
18.kolo (4. svibnja 2013.) u 11.00 h
8
Polet - Utrina
0-16
Utrina - Sesvetski Kraljevec II (09.05., 18.00 h)
10-2
Mladost - Brezovica
2-5
Prigorje - HAŠK II (13.00 h)
5-2
ŠN Maksimir - Zapruđe (28.04., 11.00 h)
1-4
Čulinec - Maksimir II (08.05., 18.30 h)
2-4
Maksimir II - Ivanja Reka (9.00 h)
6-4
Ivanja Reka - ŠN Maksimir (05.05.)
12-0
HAŠK II - Čulinec (15.00 h)
4-5
Zapruđe - Mladost
3-1
Sesvetski Kraljevec II - Prigorje (12.00 h)
1-3
Brezovica - Polet (12.00 h)
4-5
19.kolo (11. svibnja 2013.) u 12.00 h
P
20.kolo (18. svibnja 2013.) u 12.00 h
8
Brezovica - Utrina
2-11
Utrina - HAŠK II (10.00 h)
8-0
Polet - Zapruđe (10.00 h)
0-16
Sesvetski Kraljevec II - Maksimir II
1-3
Mladost - Ivanja Reka (11.00 h)
3-1
Prigorje - ŠN Maksimir (19.05.)
2-2
ŠN Maksimir - Čulinec (15.05., 18.00 h)
5-6
Čulinec - Mladost (10.15 h)
3-6
Maksimir II - Prigorje (9.00 h)
2-1
Ivanja Reka - Polet (19.05., 11.00 h)
11-5
HAŠK II - Sesvetski Kraljevec II (17.00 h)
2-7
Zapruđe - Brezovica
6-3
21.kolo (25. svibnja 2013.) u 12.00 h
P
22.kolo (1. lipnja 2013.) u 12.00 h
8
Zapruđe - Utrina (10.00 h)
2-6
Utrina - Maksimir II (9.00 h)
-
Brezovica - Ivanja Reka
0-11
HAŠK II - ŠN Maksimir (04.06., 19.00 h)
0-3
Polet - Čulinec (10.00 h)
4-3
Sesvetski Kraljevec II - Mladost
4-3
Mladost - Prigorje (11.00 h)
6-3
Prigorje - Polet (02.06., 13.00 h)
6-4
ŠN Maksimir - Sesvetski Kraljevec II (26.05.)
2-5
Čulinec - Brezovica
9-1
Maksimir II - HAŠK II (9.00 h)
4-3
Ivanja Reka - Zapruđe (02.06., 10.00 h)
6-4
1. Utrina (Zagreb)
21
21
0
0
182 - 22
63
2. Zapruđe (Zagreb)
22
17
1
4
164 - 43
52
3. Ivanja Reka
22
14
2
6
120 - 71
44
4. Maksimir II (Zagreb)
21
11
2
8
64 - 68
35
5. Mladost (Buzin)
22
10
2
10
85 - 73
32
6. ŠN Maksimir (Zagreb)
22
10
1
11
75 - 93
31
7. Prigorje (Markuševec)
22
9
2
11
63 - 75
29
8. Čulinec (Zagreb)
22
8
3
11
78 - 90
27
9. HAŠK II (Zagreb)
22
7
1
14
55 - 98
22
10. Sesvetski Kraljevec II
22
6
1
15
53 - 141
19
11. Brezovica
22
5
1
16
55 - 126
16
12. Polet (Sveta Klara)
22
5
0
17
53 - 150
15
8. rujna 2012.
2.kolo
Mladost - Maksimir II
Ulica mladosti, Buzin
2-2
15. rujna 2012.
3.kolo
Maksimir II - Polet
Oboj, Zagreb
2-5
22. rujna 2012.
4.kolo
Brezovica - Maksimir II
Brezovička cesta, Brezovica
3-2
29. rujna 2012.
5.kolo
Maksimir II - Zapruđe
Oboj, Zagreb
0-9
7. listopada 2012.
6.kolo
Ivanja Reka - Maksimir II
Ivanjorečka ulica, Ivanja Reka
5-2
8. listopada 2012.
1.kolo
Maksimir II - ŠN Maksimir
Oboj, Zagreb
1-8
13. listopada 2012.
7.kolo
Maksimir II - Čulinec
Oboj, Zagreb
1-1
27. listopada 2012.
9.kolo
Maksimir II - Sesv. Kraljevec II
Oboj, Zagreb
6-1
4. studenog 2012.
10.kolo
HAŠK II - Maksimir II
Donje Svetice, Zagreb
4-2
10. studenog 2012.
11.kolo
Maksimir II - Utrina
Oboj, Zagreb
0-6
11. studenog 2012.
8.kolo
Prigorje - Maksimir II
Maksimir (pom.igr.), Zagreb
4-1
23. ožujka 2013.
13.kolo
Maksimir II - Mladost
Oboj, Zagreb
4-2
6. travnja 2013.
14.kolo
Polet - Maksimir II
Mrkšina ulica, Sveta Klara
2-6
7. travnja 2013.
12.kolo
ŠN Maksimir - Maksimir II
Prilesje, Zagreb
3-4
13. travnja 2013.
15.kolo
Maksimir II - Brezovica
Oboj, Zagreb
9-1
20. travnja 2013.
16.kolo
Zapruđe - Maksimir II
Čorova ulica, Donji Čehi
1-3
27. travnja 2013.
17.kolo
Maksimir II - Ivanja Reka
Oboj, Zagreb
6-4
8. svibnja 2013.
18.kolo
Čulinec- Maksimir II
Palma, Čulinec
2-4
11. svibnja 2013.
19.kolo
Maksimir II - Prigorje
Oboj, Zagreb
2-1
18. svibnja 2013.
20.kolo
Sesv. Kraljevec II - Maksimir II
Ulica Ive Politea, S.Kraljevec
1-3
25. svibnja 2013.
21.kolo
Maksimir II - HAŠK II
Oboj, Zagreb
4-3
2. lipnja 2013.
22.kolo
Utrina - Maksimir II
Utrina, Zagreb
9.00 h

Rezultati: ZAGIĆI B2 - 2012./2013.

Zagrebačka nogometna liga