Početak priprema

Naši seniori su započeli sa pripremama za proljetni dio prvenstva u nedjelju 12.01.u 12:00 sati. Na prvoj prozivci pojavili su se svi igrači koji su bili i predviđeni.

Nekolicina igrača se nalazi na probi te će trener Ninković kroz nadolazeći period provjeriti zadovoljavaju li oni uvjete koji će biti stavljeni pred njih. Također prvoj momčadi su priključeni daroviti juniori i kadeti koji će i u nastavku sezone trenirati sa seniorima.

Kroz pripremni period predviđeno je 7 prijateljskih utakmica s time da će se čak 4 utakmice odigrati u Dubravi na memorijalnom turniru Drago Parač gdje Maksimir brani 1.mjesto koje je osvojio prošle godine.

Također želimo naglasiti da su pararelno sa seniorima počeli i treninzi u školi nogometa.

Dođi i upiši se u školu nogometa NK Maksimir i igraj nogomet na velikom terenu, pravih dimenzija ;)!!

#samojejedanmaksimir

skola nogometa skola nogometa skola nogometa